You are currently viewing ماسک برای آکنه ؛ بسیار موثر. 10 نوع جلد محلی

ماسک برای آکنه ؛ بسیار موثر. 10 نوع جلد محلی


بسیاری از افرادی که روی پوست خود آکنه دارند به دنبال بهترین ماسک آکنه هستند. آکنه می تواند پیامدهای جدی روانی به ویژه برای نوجوانان داشته باشد.

دلایل ایجاد آکنه بسیار متفاوت است و هنگامی که آن را پیدا کردید می توانید به خوبی از شر آن خلاص شوید. ماسک های ضد آکنه انواع مختلفی از درمان آکنه وجود دارد و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

از آنجا که بسیاری از مردم از ماسک های ضد آکنه کاملاً بی اطلاع هستند ، ما برخی از مهم ترین و موثرترین ماسک های ضد آکنه را معرفی می کنیم.

مزایای ماسک برای آکنه

فواید ماسک برای آکنه

ماسک های ضد آکنه را بردارید آکنه آنها مزایای زیادی دارند ؛ آنها انواع مختلفی دارند و مزایا و معایب زیادی دارند.

برای آکنه ، می توان از ماسک برای از بین بردن آکنه و پوشاندن کامل صورت استفاده کرد ، که می تواند بر هر نوع آکنه تأثیر بگذارد.

ترکیبات موجود در ماسک ضد آکنه برای درمان و از بین بردن آکنه بسیار مناسب است. اگر می خواهید آکنه خود را از بین ببرید ، می توانید از آنها استفاده کنید. در اینجا برخی از مهمترین راه هایی که می توانید آنها را بهتر بشناسید آورده شده است.

بنابراین اولین قدم این است که علائم آکنه بینی خود را بیابید و راهی برای درمان پیدا کنید.

هر جوش را ظرف 15 روز حل کنید

بسته های آکنه

به شما قول می دهم آخرین باری که در صورت خود آکنه داشتید. اگر نمی خواهید آکنه صورت خود را ظرف 15 روز از بین ببرید ، روی دکمه زیر کلیک کنید.

بشقاب پخته شده را به مدت 15 روز بردارید


معرفی و حذف 10 ماسک آکنه

همانطور که گفتیم ، ماسک آکنه شامل یک ماسک است بهترین راه ها برای خلاص شدن از شر آن آکنه یکی از شایع ترین بیماری های پوستی است.

آره، برخی از افراد می خواهند از ماسک های ضد آکنه استفاده کنند اما با نوع آنها آشنا نیستند. به همین دلیل در زیر مهمترین موارد را به شما معرفی می کنیم.


 1. جو دوسر و سرکه سیب

  جو دوسر و سرکه سیب

این ماسک یکی از بهترین ماسک های ضد آکنه است که برای از بین بردن آکنه استفاده می شود.

سرکه سیب سرشار از اسیدها و ویتامین های میوه است که تاثیر بسزایی در لایه برداری پوست دارد.

تعداد زیادی از آن ها وجود دارد لکه های قهوه ای آنها روی صورت خود آکنه دارند. می توان آنها را با سرکه سیب به خوبی درمان کرد. این ترکیب از جو دوسر و سرکه سیب است و می تواند به عنوان یک لایه بردار قوی استفاده شود.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک باید از 2 قاشق غذاخوری بادام زمینی سبز خوب آسیاب شده استفاده کنید. سپس باید یک قاشق چای خوری عسل و یک چهارم سرکه سیب را به این مخلوط اضافه کنید و آنها را مخلوط کنید تا یکدست شوند.

برای افزایش عملکرد این ماسک می توانید این کار را انجام دهید یک قطره روغن درخت چای آن را برای افزایش توانایی از بین بردن آکنه اضافه کنید.

قبل از استفاده از این ماسک شما باید صورت خود را تمیز کنید سپس روی صورت خود را خشک کنید. پس از 15 دقیقه ، باید صورت خود را با آب گرم بشویید.


 1. لیمو ماسک ماست و سفیده تخم مرغ

  لیمو ماسک ماست و سفیده تخم مرغ

این یکی دیگر از ماسک های ضد آکنه است که برای درمان آکنه زیر پوست استفاده می شود.

این ماسک دارای خواص ضد باکتریایی است.

شما هم باید بدانید ماست و لیمو بهترین پوست برای پوست صورت هستند آنها بهترین راه برای از بین بردن آکنه هستند. پروتئین موجود در این ماسک سفید تخم مرغ است ، اما بسیار بیشتر است سیستم محافظت از پوست کمک

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک ، چهار قاشق چای خوری آب لیمو را با دو قاشق چای خوری عسل ترکیب کرده و سه قاشق چای خوری ماست به آن اضافه کنید. سپس سفیده تخم مرغ را اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.

در صورت دریافت پاسخ ، باید آزاد باشید نشاسته ذرت آن را اضافه کنید تا یک شکل صاف و یکدست شود. این ماسک باید 15 دقیقه روی صورت شما بماند و سپس با آب گرم شستشو دهید.


 1. ماسک خیار و آلوئه ورا

  ماسک خیار و آلوئه ورا

ماسک ضد آکنه در از بین بردن آکنه بسیار موثر است.

آلوئه ورا به تنهایی می تواند آکنه را درمان کند و در صورت ترکیب با خیار م moreثرتر است.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

سیب زمینی ها را پوست گرفته و دو قاشق غذاخوری آب آلوئه ورا به آن اضافه کنید. یک قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید و مخلوط کنید قدرت خیلی بیشتر شد. شما باید این ماسک را خشک کنید و بگذارید 15 دقیقه بماند و سپس آن را بشویید.


 1. ماسک توت فرنگی و خامه ترش

  ماسک توت فرنگی و خامه ترش

این ماسک یکی از بهترین درمان های آکنه در اروپا است.

خامه ترش دارای اسید لاکتیک و توت فرنگی دارای ویتامین C است که می تواند آکنه را درمان کند.

شما از این ماسک برای صورت خود استفاده می کنید نشاط و جوانی می بخشید. این کار اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک ، باید چند توت فرنگی رسیده را با خامه ترش له کرده و هم بزنید تا یک محلول همگن به دست آید. پس از تهیه این ماسک ، آن را به مدت 10 دقیقه بگذارید و صورت خود را با آب گرم بشویید.


 1. ماسک موز و عسل

  ماسک موز و عسل

این یکی دیگر از ماسک های ضد آکنه است که برای درمان آکنه زیر پوست استفاده می شود.

همه ما فواید عسل را می دانیم. وقتی با موز ترکیب شود ، فواید آن بسیار بیشتر است.

این ماسک به راحتی راه اندازی می شود و با ماسک های دیگر مقایسه می شود قیمت کمتر به همین دلیل بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک ، دو قاشق غذاخوری عسل و دو موز را مخلوط کرده و آنها را خوب مخلوط کنید تا یک ماسک نرم و نرم ایجاد شود. این ماسک را به مدت 10 دقیقه روی صورت تمیز خود بگذارید و کاملاً با آب گرم بشویید.

اگر از این ماسک یک بار در روز استفاده کنید ، اثر منحصر به فرد آن را مشاهده خواهید کرد.

 1. ماسک پیاز و جو برای آکنه

  ماسک پیاز و جو برای آکنه

پیاز فواید زیادی دارد و می دانیم که بسیاری از مشکلات و بیماری ها را درمان می کند.

پیاز انرژی زیادی در تشکیل کلاژن در پوست دارد و می تواند سلول های پوست را جوان کند. جو می تواند به عمق منافذ پوست نفوذ کند.

پیاز و جو جو می تواند به جلوگیری از آکنه و از بین بردن آکنه کمک کند.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک ابتدا باید جو را بپزید. وقتی داغ شد ، پیاز را خرد کنید. اگر احساس می کنید این ماسک ضخیم نیست ، مقداری عسل آن را اضافه کنید توصیه می شود هفته ای یکبار از این ماسک استفاده کنید و به مدت 15 دقیقه آن را روی پوست بگذارید تا از شر آکنه خلاص شوید.


 1. ماسک خاک رس و سفیده تخم مرغ

  ماسک خاک رس و سفیده تخم مرغ

این ماسک می تواند تمام آلودگی های روی پوست را از بین ببرد منافذ پوست را به خوبی تمیز می کند برای افرادی که پوست خشک دارند بسیار مناسب است. افرادی که ساعت ها در طول روز بیرون نمی روند. بهتر است از این ماسک برای از بین بردن آکنه استفاده کنید.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک ، دو قاشق غذاخوری خاک رس را با نشاسته ذرت مخلوط کرده و سفیده تخم مرغ را اضافه کنید. می توانید از آن برای افزایش کارایی این ماسک در از بین بردن آکنه استفاده کنید یک قطره روغن بابونه وارد

این ماسک را به مدت 10 دقیقه روی صورت خود بمالید. سپس صورت خود را کاملاً بشویید تا از شر آکنه خلاص شوید.


 1. ماسک لیمو ترش و سفیده تخم مرغ

  ماسک لیمو و سفیده تخم مرغ

آب لیمو یکی از بهترین درمان ها برای آکنه است که در درمان آنها بسیار موثر است. سفیده تخم مرغ سرشار از پروتئین است که می تواند به از بین بردن آکنه کمک کند.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک ، پوسته تخم مرغ را می شکنید و آب لیمو را به آن اضافه می کنید. باید با این محصول یک ماسک غلیظ درست کنید و آن را روی صورت خود بمالید. بنابراین ، بهتر است این ماسک را به خوبی مخلوط کنید.


 1. ماسک جوش شیرین

  ماسک جوش شیرین

این ماسک راه دیگری برای از بین بردن آکنه است که از گذشته تا به امروز بسیار استفاده می شده است. جوش شیرین خواص زیادی دارد این ماسک به دلیل داشتن محتوای بالا یکی از بهترین ماسک ها برای آکنه محسوب می شود.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک ، جوش شیرین را با کمی آب مخلوط کنید. به خوبی روی صورت بمالید و بعد از 10 دقیقه صورت را با آب گرم تخم مرغ بشویید.


 1. ماسک عسل و گریپ فروت برای آکنه

  ماسک عسل و گریپ فروت برای آکنه

این ماسک یکی از ایمن ترین و م mostثرترین ماسک های صورت برای آکنه است. عسل مانند انگور خواص زیادی دارد در درمان بسیاری از مشکلات نقش اساسی دارد.

چگونه می توان این ماسک را برطرف کرد؟

برای تهیه این ماسک به ترکیبی از انگور و عسل نیاز دارید نشاسته ذرت افزودن آن اثر را دو چندان می کند. سپس این ماسک را به مدت 15 دقیقه روی صورت خود قرار دهید و سپس با آب گرم کاملاً بشویید.


خلاصه ماسک های ضد آکنه

همانطور که گفتیم ماسک های ضد آکنه تاثیر زیادی در از بین بردن آکنه دارند. بنابراین می توانید از آنها برای از بین بردن آکنه خود استفاده کنید.

انواع مختلفی از ماسک های ضد آکنه وجود دارد. هر یک از آنها دارای خواص و ویژگی هایی هستند که باعث می شود بخواهید آکنه خود را به خوبی از بین ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید