ماجرای پیشنهادی که رد شد


فرمانده انتظامی فتایی استان اردبیل گفت: عاشق کینه توز اردبیلی که عکس های شخصی شاکیه را در فضای مجازی منتشر می کرد شناسایی و دستگیر شد.

گل خواستگاری

سرهنگ علی قهرمان طلا صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خواستگار انتقام جو که پس از شنیدن جواب رد عکس های شخصی شاکیه را در فضای مجازی منتشر کرده بود با تشکیل پرونده برای شاکیه شناسایی و دستگیر شد.

وی با بیان اینکه شاکی درخواست تشکیل پرونده و با حضور در پلیس آگاهی داشت، افزود: کارشناسان پرونده بلافاصله با به دست آوردن سوابق دیجیتالی هویت واقعی متهم را شناسایی و سرنخ های مختلف را از لحاظ فنی و پلیسی در خصوص پرونده و تحقیقات فنی و پلیسی بررسی کردند. به پلیس تحویل داده شد

رئیس پلیس فتای استان اردبیل تصریح کرد: متهم در بازجویی های خود اعتراف کرد که پس از برقراری ارتباط با شاکی در فضای مجازی و برنامه ریزی دوستی و ملاقات حضوری، مخفیانه عکس گرفته و پس از خواستگاری با شنیدن جواب منفی عصبانی شده است. جواب داد و شروع کرد وی اقدام به تهدید و انتشار عکس هایی از شاکی در فضای مجازی کرده است.

سرهنگ قهرمان طالعی با هشدار به کاربران برای حفظ اطلاعات خود در فضای مجازی افزود: با توجه به گسترش ارتباطات در فضای مجازی و به ویژه شبکه های اجتماعی و افزایش شکایات در مورد سوء استفاده از عکس ها و فیلم های شخصی، کاربران مراقب روابط و انتشار عکس ها باشند. و فیلم ها کاملا هوشیار و مراقب باشید.

ماجرای پیشنهادی که رد شد

ماجرای پیشنهادی که رد شد