ماجرای قرارهای کیخسروی ساوالان خبر


امید بایرام زاده خبرنگار فعال استان اردبیل در صفحه شخصی خود نوشت:

امید بایرام زاده: داستان انتصابات کیخسروی

بزرگترین مشکل استان ۷۰ هزار بیکاره که با نامه و دستور حل نمیشه!!!

زمانی که عموهای «عادلات کیخسروی» از معاونت فرمانداری شهرستان نیر راضی نبودند، بلیت ترانسفر برای وزارت راه و شهرسازی رزرو شد. تهران سیگار کشید و رنج غربت خرید.

«داوود داداش کیخسروی» که پیش از این از ورود مدیرعامل آب منطقه ای به آن سامانه بی نام و نشان جدید خبر داده بود، با انتصاب مجدد علی حیدری، شانس مسئولیت آبگرم شهرستان چشمه ساران را آزمایش کرد تا روزی بر صندلی مدیرعاملی تکیه بزنند. خواهر شوهر شوهر آقا، بدون هیچ توجیهی برای عشق، او را گرفت و برای آینده استخدام کرد.

«حامد داداش کیخسروی» که سابقه مدیریت خود را نیز با ورود به بنیاد مسکن از شهرستان سرعین آغاز کرده بود، خوشبختانه پیش از این به عنوان قائم مقام مدیرکل مشغول به کار شد. پیش خواهد آمد.

«آبجی خانم کیخسروی» که به تازگی دانشگاه خود را در تبریز به پایان رسانده است، نزد آقای ابوالفضل کوهی، داماد شخصیت خانواده کیخسروی (وثوقی نیری) که از زمان استانداری حاج آقا مدیریت بانک مسکن اردبیل را بر عهده داشته است، شفاعت می کند. خودش آستین بالا زده و کلی نگران “مامان جون” است و ما در خانواده یار بانکی خواهیم داشت.

من که همه میدونم از ۱۳-۱۴ سال پیش و در دوران وزارت باقری لنکرانی در وزارت بهداشت خدمت کردم و الان که وزیر فعلی ایشان منتخب حاج آقا هستند آماده خدمت و شنیدن حرفهای حاج آقا هستم. (نماینده ویژه اردبیل) من کارم را انجام می دهم، اما راستش را بخواهید در هیچ کدام از نامزدها دخالت مستقیم نداشته است و غیر از اشاره و لب خوانی می دانم که چگونه این کارها را بر عهده دارد.

البته همه اینها به ورود فک و فامیل به اردبیل و نیر مربوط می شود و سهمیه تهران که همه چیز به خوبی پیش می رود حدود ۵۰ درصد از شرمندگی بیشتر دوستان و کارکنان خلاص می شود و مابقی در حد. راهرو.