لیگ ملت های والیبال نظرات ۵ بازیکن ایرانی بعد از شکست / مردم ما را ببخشید اینطور نمی ماند


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی جالو پس از بازی با تیم ملی لهستان گفت: ۱۰۰ درصد دادیم اما نشد، به تیم ملی لهستان تبریک می گویم. البته اینطور نبوده و نخواهد ماند. ما آنچه را که از این بازی می خواهد گرفتیم و با کسب تجربه در بازی های آینده شرایط را با این تیم و سایر تیم ها بهتر خواهیم کرد.

این بازیکن ادامه داد: از همه زحمات کادرفنی، مربیان، دوستان در انجمن والیبال و حمایت مردم تشکر می کنم. انشاءالله وضعیت روز به روز بهتر خواهد شد.

اسماعیل نژاد: دست مردم را می بوسم

همچنین امین اسماعیل نژاد پس از بازی تیم ملی ایران مقابل لهستان گفت: همه مردم گرم هستند. ما را ببخشید که در بازی مقابل لهستان پیروز نشدیم. ما تمام تلاشمان را کردیم و تمام تلاشمان را کردیم. حتی در پایان بازی هم تحت فشار بودیم اما گاهی این اتفاق نمی افتد.

وی افزود: مسابقه حساسی بود و جاهایی بود که می توانستیم جدول را به نفع خود برگردانیم، امیدوارم از این به بعد بتوانیم محبت مردم را پاسخ دهیم، دست تک تک آنها را می بوسم.

اسفندیار: شرمنده مردم هستیم

امیرحسین اسفندیار درباره این دیدار گفت: مقابل لهستان یک دیدار پر فراز و نشیب داشتیم که با واگذاری نتیجه، شرمنده مردم شدیم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: بازی خوبی بود اما ست اول را بد شروع کردیم. در مجموع جلسه فوق العاده ای بود. تیم ایران در ست دوم و چهارم به بازی برگشت اما در ست پنجم نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کردیم.

وی ادامه داد: بازیکنان تمام تلاش خود را کردند اما با این نتیجه شرمنده مردم شدیم و از اینکه نتوانستیم دل مردم ایران را خوشحال کنیم عذرخواهی می کنیم.

وادی: حیف شد

محمدطاهر وادی پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در مراحل پایانی لیگ ملت های ۲۰۲۲ درباره این دیدار گفت: ما هر چه در توان داشتیم دادیم اما لهستان بهتر بازی کرد و توانست در این دیدار پیروز شود. حیف بود که نتوانستیم برنده شویم و به نیمه نهایی رسیدیم.

وی ادامه داد: یک ماه فرصت داریم تا اشتباهات و کمبودهای خود را جبران کنیم. امیدوارم بتوانیم در مسابقات جهانی قدرتمندتر ظاهر شویم. قطعا تمام تلاش خود را می کنیم تا نمایش بهتری داشته باشیم و نتایج بهتری بگیریم.

رهگذر تیم ملی والیبال کشورمان گفت: لهستانی ها باتجربه تر از بازیکنان ایرانی بودند. در برخی مواقع در جو بازی غرق می شدیم و احساساتی بازی می کردیم، اما آنها وارد احساسات نمی شدند.

سعادت: همه تلاش خود را کردند، اما نشد

بردیا سعادت پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ درباره این دیدار گفت: بازی بسیار خوب، سخت و رقابتی داشتیم، همه بازیکنان جان خود را دادند، بازی بسیار خوبی بود. بازی خوب است و من می گویم: در مقابل تیم لهستان خسته نباشید.

وی ادامه داد: هر دو تیم شانس خوبی برای برد داشتند که هر دو تیم بازی بسیار خوبی داشتند. به بازیکنان تیم ایران خسته نباشید می گویم چون از جان و دل داده اند.

تیم ملی والیبال ایران در پشت خط خاطرنشان کرد: همه بازیکنان با تمام توان بازی کردند اما متاسفانه نتوانستیم برنده شویم. ما هرگز از مسیری که در پیش می گیریم عقب نمی نشینیم و به تلاش خود ادامه می دهیم و سعی می کنیم در مسابقات آینده بهتر و قدرتمندتر باشیم.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ با وجود نمایش قابل تحسین مقابل لهستان، تیم اول جهان شکست خورد و از راهیابی به نیمه نهایی بازماند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید