لیست بیماری هایی که با درمان های طبیعی بهتر درمان می شوند

طب آلوپاتیک پناهگاه همه ما شده است. چه درد خفیف باشد یا یک بیماری کشنده، ما خود را با داروهای آلوپاتیک احاطه می کنیم. داروهای آلوپاتیک مفید هستند، اما عوارض جانبی خود را نیز دارند. در بیشتر موارد، افرادی که از داروهای آلوپاتیک استفاده می کنند، به سرعت از درد خود تسکین می یابند، اما در دراز مدت از عوارض جانبی آن رنج می برند. فیزیوتراپی در مقایسه با آلوپات کند است اما درمان بدون عوارض جانبی را تضمین می کند. از فیزیوتراپی می توان برای درمان انواع بیماری ها استفاده کرد. در واقع برخی از بیماری ها با فیزیوتراپی بهتر درمان می شوند.

ناباروری

ناباروری یک نگرانی رو به رشد است. اگر به آمار سال های اخیر نگاه کنید، تعداد زنان نابارور در بالاترین حد خود قرار دارد. داروهای زیادی وجود دارند که ادعا می کنند مشکل ناباروری را حل می کنند، اما همه آنها موثر نیستند. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط سازمان بهداشت جهانی در سال ۲۰۱۰، تقریباً ۴۸.۵ میلیون زوج در سراسر جهان از ناباروری رنج می برند. فیزیوتراپی ناباروری را از منظری کل نگر درمان می کند و مشکل را تا هسته آن مطرح می کند.

بیماری های خود ایمنی

همانطور که از نام آن پیداست، بیماری های خودایمنی در اثر فعالیت غیرعادی در سیستم ایمنی ما ایجاد می شوند. شما مسئولیت جلوگیری از حملات اجسام خارجی که ما را ضعیف و بیمار می کنند را به سیستم ایمنی سپرده اید. چه اتفاقی می افتد که سیستم ایمنی بدن مسئولیت خود را انجام ندهد؟ یک بیماری خود ایمنی پیامد اجتناب ناپذیر است. طبیعت درمانی تلاشی برای جلوگیری از آسیب رساندن بیماری به بدن ندارد. در عوض، آسیب هایی را که قبلاً ایجاد شده است، ترمیم می کند. هنگامی که آسیب ترمیم شد، سیستم ایمنی بدن به درمان طبیعی کمک می کند تا از گسترش بیماری جلوگیری کند. به دلیل این رویکرد، فیزیوتراپی برای مقابله با بیماری های خودایمنی مناسب است.

اختلالات مغزی

اختلالات مغزی مانند بیماری آلزایمر، بیماری پارکینسون، اسکیزوفرنی و اوتیسم ذهن بسیاری را تحت تأثیر قرار داده است. شفای طبیعی به این ذهن های ضعیف کمک می کند. از مکمل های شناخته شده برای تحریک، ترمیم و محافظت از مغز در برابر شرایطی استفاده می کند که از عملکرد طبیعی جلوگیری می کند. این مکمل ها آنتی اکسیدان، اکسیژن و تغذیه مغز را تامین می کنند و جریان خون را تحریک می کنند. این باعث می شود فیزیوتراپی بهترین درمان برای اختلالات مغزی باشد.

آلرژی

طبیعت درمانی برای افراد مبتلا به آلرژی معجزه کرده است. توجه به این نکته ضروری است که فیزیوتراپی باعث بهبودی کامل بسیاری از بیماران شده است. درمان ممکن است گاهی متفاوت باشد، اما فیزیوتراپی معمولاً یک رویکرد اساسی برای حساسیت زدایی دارد. اولین مرحله شامل شناسایی عوامل اصلی مشکل است. پس از شناسایی، اقداماتی برای کاهش یا رفع مشکل انجام می شود. در نیمه دوم درمان، سیستم ایمنی بدن آموزش می بیند تا از روال عادی خود پیروی کند تا از بروز این بیماری ها در آینده جلوگیری کند.

این بیماری ها می توانند زندگی فرد را مختل کنند. با این حال، با Naturopathy، شما می توانید آن را دوباره به حرکت در آورید، آن هم بدون هیچ گونه عوارض جانبی. نوع دارویی که برای درمان بیماری های خود انتخاب می کنید نقش بسیار مهمی در تعیین مدت زمان رنج شما دارد، به همین دلیل است که باید آنها را عاقلانه انتخاب کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر