«قلمرو فانتزی» منتشر شد/ جدیدترین رمان نویسنده آمریکایی برنده جایزه پولیتزر – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر ، رمان «سرزمین تصور کن» نوشته آنتونی انجام دهنده به تازگی توسط فاطمه ترجمه شده است فراموش کردن با انتشار تصویر در ۷۳۴ صفحه و قیمت ۲۸۰ هزار تومان منتشر شده است.

دوئر در «سرزمین خیال» پنج شخصیت از دوره‌های مختلف تاریخی یعنی قرون وسطی، دوران معاصر، آینده‌ای فرضی و غیره را تداعی می‌کند، شخصیت‌هایی فرضی که موضوع مشترکشان داستانی است که نویسنده‌ای در یونان باستان نوشته است. دوئر در این رمان سعی کرده شخصیت های رویایی خلق کند که علیرغم دوری از جامعه و حتی از نظر جغرافیایی، امید و درایت را در پذیرش ریسک های بزرگ می بینند.

سرزمین خیال به مدت ۱۵ هفته در صدر فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار گرفت. آنهایی که بشریت را از طریق کتاب در دوره های مختلف به هم پیوند می دهند. دوئر با داستانی خلاقانه فضایی علمی تخیلی بر اساس تاریخ ایجاد می کند، از قدرت کتاب ها و کلمات، نحوه ارتباط کتاب ها با مردم صحبت می کند و سعی می کند سرنوشت کتاب ها را در آینده ای نه چندان دور پیش بینی کند.

آنتونی دوئر (انگلیسی: Anthony Doerr؛ زادهٔ ۲۷ اکتبر ۱۹۷۳) یک رمان‌نویس آمریکایی است. پس از پایان تحصیلات خود در رشته تاریخ و نویسندگی خلاق، به نویسندگی پرداخت. اولین داستان کوتاه او در سال ۲۰۰۲ منتشر شد و در سال ۲۰۱۴ برای کتاب «نوری که نمی‌بینیم» برنده جایزه پولیتزر شد، این کتاب اولین کتاب آنتونی دوئر بود که توسط نشر نیماژ با ترجمه حسام جنانی منتشر شد.