قرص لاغری زاناکس – کاهش وزن تصادفی

زاناکس قرصی است که به عنوان یک داروی کوتاه اثر برای درمان اختلالات اضطرابی متوسط ​​تا شدید، حملات پانیک و افسردگی بالینی استفاده می شود.

در حالی که ممکن است تصور چیزی که با افسردگی به عنوان یک قرص لاغری مبارزه می کند عجیب به نظر برسد، برخی افراد گزارش کرده اند که در حین مصرف آن وزن خود را کاهش داده اند.

اگرچه شواهد بالینی وجود ندارد که نشان دهد این امر باعث کاهش وزن قابل توجه در افراد شده است، بسیاری از افراد گزارش می دهند که این تأثیر را در افراد دارد. اگرچه، باید توصیه شود که مصرف زاناکس برای هر چیزی غیر از آنچه که پزشک ممکن است برای افسردگی، حملات پانیک یا اضطراب تجویز کند، چیزی است که فقط پس از صحبت با پزشک خود باید انجام دهید.

خطر پیروی از این نوع رژیم وجود دارد زیرا ممکن است به زاناکس معتاد شوید، همچنین اگر فردی متعادل در نظر گرفته شوید و نیازی به مصرف دارو نداشته باشید ممکن است عوارض جانبی غیرعادی بر بدن شما داشته باشد. این برای مقابله با مشکلات نامتعادل در نظر گرفته شده است.

در حالی که کاهش وزن را می توان یک عارضه جانبی بالقوه در نظر گرفت، عوارض جانبی مانند خواب آلودگی، افسردگی، توهم، سرگیجه، خستگی، مشکلات گفتاری، یبوست، خشکی دهان، از دست دادن حافظه، لرزش و ضربان قلب سریع نیز وجود دارد.

اگر به دنبال رژیمی هستید که ثابت نشده باشد و عوارض جانبی زیادی داشته باشد، امتحان قرص لاغری زاناکس ممکن است برای شما مناسب باشد. با این حال، قبل از اینکه این رژیم را در نظر بگیرید، بسیار مهم است که با پزشک خود صحبت کنید تا بفهمید چه نوع عوارض جانبی روی بدن شما رخ می دهد، زیرا آخرین چیزی که می خواهید این است که در زمانی که هستید باعث آسیب طولانی مدت شوید. تلاش برای کاهش وزن و احساس بهتر در مورد خود.

قرص های رژیم زاناکس ثابت نشده اند، اما این بدان معنا نیست که کارایی ندارند. قبل از امتحان کردن، تحقیق کنید و ببینید چه کاری می توانید انجام دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر