قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور


به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی از حضور باشکوه و پرشور اهالی استان در استقبال از رئیس جمهور قدردانی کرد.

در این پیام آمده است: مردم مؤمن، انقلابی و قدرشناس استان مرکزی با استقبال پرشور و کم نظیر خود از رئیس جمهور مردمی و هیئت دولت جهادی، بار دیگر برگ زرینی در تاریخ پرافتخار سرزمین ایران رقم زدند. خورشید .

در ادامه این پیام آمده است: شور و نشاطی در بین مردم استان مرکزی به ویژه در خمین و اراک در حمایت از ریاست محترم جمهوری و هیئت دولت و ابراز خوشحالی از سفر پربرکت حضرت آیت الله العظمی برانگیخته شد. رئیسی برای این ولایت نمادی وصف ناپذیر از وحدت و همدلی است.

در بخشی دیگر از این پیام آمده است: ما جزو مردم شریف استان به ویژه مردم انقلابی و قدرشناس شهرستان های خمین و اراک، نماینده محترم مردم استان در مجلس خبرگان رهبری هستیم. شورای تامین، نمایندگان مردم در شورای اسلامی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، ائمه جمعه محترم، علما و روحانیون محترم، فرمانداران، نخبگان، شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهرهای اراک و خمین و اقشار مختلف. از زندگی در استان، کسانی که با اتحاد و همدلی در تدارک، پذیرایی، بازدید، دیدار و دیدار در ارتباط با این سفر هستند.

در ادامه این پست همچنین آمده است: همچنین از نیروهای نظامی، انتظامی، سپاه، بسیج، امنیتی، قضایی، اطلاعاتی و سایر قوای اجرایی که با تلاش شبانه روزی خود میزبان شایسته رئیس جمهور و هیئت دولت بوده اند. به عنوان خبرنگاران و اصحاب رسانه که در پوشش برنامه های مختلف رئیس جمهور و هیئت دولت در نقاط مختلف استان حضور داشتند، تقدیر و تشکر می کنند.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید