قدرت مثبت اندیشی و جملات تاکیدی برای کنترل سندرم خستگی مزمن و فیبرومیالژیا

اگر شما فردی هستید که در حال حاضر با سندرم خستگی مزمن یا فیبرومیالژیا دست و پنجه نرم می کنید، بسیار مهم است که تفکر مثبت و جملات تاکیدی را به صورت روزانه تمرین کنید. می بینید که افکار ما ذاتاً با بدن و سلامت ما مرتبط است، بنابراین اگر دائماً در مورد خود و بیماری خود افکار منفی داشته باشید، موجی از علائم منفی را تجربه خواهید کرد و وضعیت شما بهبود نمی یابد. با این حال، اگر تفکر مثبت را تمرین کنید، می توانید بر بهبودی خود تأثیر گذاشته و وضعیت پزشکی خود را یک بار برای همیشه کنترل کنید.

اگر هنوز در مورد اهمیت مثبت اندیشی متقاعد نشده اید، بیایید در مورد دو بیمار مبتلا به سندرم خستگی مزمن و فیبرومیالژیا که من می شناسم صحبت کنیم. مری بیش از ۵ سال است که از سندرم خستگی مزمن رنج می برد. مریم هر روز ناله می کند و از بیماری خود شکایت می کند. او در مورد استرس مداوم، سردرد و بدن دردش به همه کسانی که می شناسد می گوید. به نظر او، ماری قادر به کنترل یا مقابله با علائم خستگی مزمن نیست و زندگی او غیرقابل تحمل است. به این ترتیب، کیفیت زندگی مری به طور قابل توجهی رو به وخامت است و او احساس بهتری نمی کند یا روزهای بدون علامتی را سپری می کند. اگرچه مری دوستان و خانواده زیادی دارد که به او اهمیت می دهند، بسیاری از مردم از او دور می شوند، زیرا نمی خواهند چنین منفی بشنوند. از طرف دیگر، بیایید در مورد جین صحبت کنیم. جین نیز مانند مری بیش از ۵ سال است که با سندرم خستگی مزمن مبارزه می کند. او همچنین خستگی شدید، سردرد، درد عضلانی و سایر علائم را تجربه می کند. با این حال، جین علائم یا بیماری خود را با کسی به جز همسرش و پزشکش در میان نمی گذارد. و هنگامی که او در مورد وضعیت خود صحبت می کند، فقط در مورد آن به صورت مثبت صحبت می کند. در واقع، هیچ کس حتی نمی داند که جین به سندرم خستگی مزمن مبتلا است، زیرا او به علائم خود توجه نمی کند.

علاوه بر این، جین هر روز جملات تاکیدی روزانه را تمرین می‌کند و اجازه نمی‌دهد بیماری‌اش او را کنترل کند، اما در عوض آن را کنترل می‌کند. به این ترتیب، جین در طول پنج سال گذشته شاهد پیشرفت های واقعی و شگفت انگیزی بوده است. به عنوان مثال، در شروع بیماری جین، او نتوانست از رختخواب خارج شود و وسوسه شد که خود را از دنیا جدا کند. با این حال، او به زودی دیدگاه خود را تغییر داد. اکنون، جین روزهای زیادی را بدون علامت می گذراند و احساس می کند که بر وضعیت خود مسلط است. اساسا، جین از پذیرش تشخیص خود به عنوان حبس ابد امتناع کرد و نسبت به بهبودی کامل خود متعهد و خوشبین باقی ماند.

بنابراین، اگر از سندرم خستگی مزمن یا فیبرومیالژیا رنج می برید و واقعاً می خواهید پیشرفت قابل توجهی را تجربه کنید، باید مانند جین باشید. با حفظ نگرش مثبت و استفاده روزانه از جملات تاکیدی، معجزه شفا را نیز تجربه خواهید کرد.

در اینجا چند جمله تاکیدی وجود دارد که می توانید از هم اکنون استفاده کنید:

۱. کنترل کامل بیماری خود را دارم و هر روز بهتر می شوم.

۲. به خودم احترام می گذارم و مراقب بدنم هستم.

۳. من شرایط خود را می پذیرم و می دانم که شفا در درون من اتفاق می افتد.

۴. من با هر مشکلی خلاقانه و بدون فشار برخورد می کنم و همیشه نگرش مثبت دارم.

۵. من از علائم خود رها هستم، به بهبودی خوش آمدید، و مطمئن هستم که هر روز قوی تر می شوم.

۶. از دادن قدرت به این وضعیت و حفظ کنترل خودداری می کنم.

۷. برای رسیدگی به این پرونده و دریافت به دنبال حمایت هستم.

۸. با خودم عاشقانه رفتار می کنم و در صورت نیاز به خودم توجه ویژه ای می کنم.

۹. روی درمان تمرکز می کنم و اعتماد دارم که معجزه ای در درون من اتفاق می افتد.

۱۰. من این وضعیت را کاملاً کنترل می کنم و از بهبودی کامل تشکر می کنم.

در نتیجه، شما می توانید مانند جین شفای فوق العاده ای را تجربه کنید. شما فقط باید مایل باشید که تلاش کنید، جملات تاکیدی را تمرین کنید، مثبت اندیشی کنید، و پذیرای درمان باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر