فعالیت ۸۵ مرکز مشاوره و مرکز سلامت روان در اردبیل


مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از فعالیت ۸۵ مرکز مشاوره و مرکز سلامت روان اجتماعی در استان اردبیل خبر داد.

مشاوره

معاون مشاوره روانشناسی و امور سازمان بهزیستی کشور گفت: ۳۲۰۰ مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی در کشور فعال است.

بهزاد وحیدنیا در همایش هفته سلامت روان گفت: ۳۲۰۰ مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی در کشور در حال فعالیت هستند که در این مراکز خدمات و مشاوره های مختلف روانشناسی برای ارتقای سطح سلامت روان جامعه ارائه می شود.

وی بیان می کند که مراکز بهداشتی محلی نیز در حال حاضر فعال هستند. وی افزود: سازمان بهزیستی کشور بیش از ۵۰۰۰ نهاد جامعه محور تشکیل داده و مراکز سلامت اجتماعی نیز در ارائه خدمات به مردم فعال هستند.

معاون مشاور و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: بدون شک خودمراقبتی نقش مهمی در ارتقای سلامت روان جامعه دارد که باید مورد توجه جدی مردم قرار گیرد.

حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از فعالیت ۸۵ مرکز مشاوره و موسسه سلامت روان اجتماعی در استان اردبیل خبر داد و گفت: در شش ماهه نخست امسال مشاوران تحت نظارت بهزیستی استان به بیش از ۱۸۵۰۰ نفر

وی با اشاره به اینکه توانمندسازی مشاوران مراکز مشاوره و بهزیستی در اولویت است، افزود: در هفته سلامت روان کارگاه های آموزشی برای ارتقای سطح مسئولان مرکز مشاوره برگزار شد.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: هم استانی ها می توانند با تماس با سامانه صدای مشاور ۱۴۸۰ این سازمان خدمات مشاوره ای مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت کنند.

مشاوره

فعالیت ۸۵ مرکز مشاوره و مرکز سلامت روان در اردبیل