You are currently viewing فعالیت بدنی و روانی مناسب افسردگی و سالمندان

فعالیت بدنی و روانی مناسب افسردگی و سالمندان


در حالی که هرگونه تعامل با یک فعالیت می تواند به نفع سالمندان باشد ، افراد مسن باید بتوانند پروژه ها و برنامه هایی را که مطابق با علایق آنها است اجرا کنند. بیشتر درگیر بازی ها و فعالیت ها است.

بنابراین ، مراقبین و مراقبین سالمندان باید اطلاعات کافی در مورد علایق و سرگرمی های خود قبل از آسیب مغزی در سنین بالا داشته باشند تا محتوای هدفمند را در برنامه های زندگی خود وارد کنند.

این مقاله برخی از فواید و مضرات افسردگی را برای افراد مسن ترسیم می کند.

سالمندان با فراموشی و حل و فصل میز گرد

جدول کلمات متقاطع

جدول کلمات متقاطع سرگرم کننده است و راهی عالی برای تربیت ذهن شما است. تحریک مغز ضروری است ؛ این امر باعث می شود افراد مسن از توانایی های شناختی خود استفاده کرده و توسعه زوال عقل را کند کنند.

کلمات متقاطع پیچیده ای را انتخاب نکنید که انجام آنها برای افراد مسن بسیار دشوار است. در عوض ، با بازی های ساده تر شروع کنید و بسته به مهارت های او سطح دشواری را افزایش دهید.

اگر متوجه ناراحتی یک فرد مسن شدید ، فعالیت را متوقف کرده و به کار دیگری بپردازید. حتی با از دست دادن حافظه ، افراد مسن هنوز می توانند جدول کلمات متقاطع و جستجوی کلمات را انجام دهند.

مدیریت مننژیت می تواند برای افراد مسن چالش برانگیز باشد. با این حال ، آنها می توانند با کمک جراحی مغز و اعصاب تخصصی به کیفیت بالاتری دست یابند.

افراد مسن مبتلا به بیماری آلزایمر می توانند از CTM Cognitive Therapy بهره مند شوند ، که باعث تقویت سلامت حافظه و کند شدن رشد سیستم عصبی می شود.

آشپزی و افراد مسن زوال عقل هستند

آشپزی

فعالیتهای معنادار فواید زیادی دارد ، از جمله تحریک سالمندان. آشپزی همچنین راهی خلاقانه را برای افراد مسن برای کشف حواس و درک محیط اطراف خود فراهم می کند.

در حالی که افراد مسن غذاهای قدیمی خانواده را با یک خانه دار می پزند ، این بوها می تواند خاطرات شیرینی را در ذهن او زنده کند.
با پیشرفت زوال عقل ، عملکرد شناختی نیز پیشرفت می کند. تزیین می توانید کارهای ساده مورد علاقه آنها مانند نظافت میزهای آشپزخانه یا چشیدن غذا را بیابید.

این به معنی تماس با چشم و دست است. دید اینها فعالیتهایی هستند که طعم و مزه را افزایش می دهند. شاید مراقبت از یک فرد مسن مبتلا به بیماری آلزایمر دشوار باشد ، اما کمک دلسوزانه پرستاران مرکز پرستاری سلامت اول در اختیار شماست.

اگر یکی از سالمندان شما از بیماری جدی رنج می برد ، ممکن است تهیه غذا یا غذا مفید باشد. حمل و نقل؛ اگر در کارهای خانه مانند حمام و نظافت به کمک نیاز داشته باشد ، می تواند با کمک پرستار خانگی بر همه این مشکلات غلبه کند.

این یکی از برجسته ترین خدمات خانگی برای سالمندان است که می توانید به آن اعتماد کنید.
این مرکز به پرستاران سالمند مبتلا به زوال عقل ، مراقبت جامع از سالمندان مبتلا به آلزایمر و پارکینسون

سالمندان مبتلا به زوال عقل و نوه ها

من از نوه هایم مراقبت می کنم

برخی از افراد مسن مبتلا به زوال عقل ممکن است بتوانند در مراحل اولیه بیماری به مراقبت از کودکان کوچکتر کمک کنند. وقتی با خانواده و دوستان خود وقت می گذرانید ، مراقب سالمندان باشید.

افراد مسن می توانند با نوزادان تازه متولد شده تعامل داشته باشند و صمیمیت را تجربه کنند. به پدر و مادر خود زحمت ندهید. اما تعامل با آنها و بازی با نوه هایشان می تواند کیفیت زندگی آنها را تحریک کرده و بهبود بخشد.

حفظ روابط باروری باعث بهبود روحیه و حافظه افراد مسن و کند شدن رشد سیستم عصبی می شود.

یکم ورزش کن

عدم تحرک می تواند منجر به از دست دادن تمرکز شود. گیجی بسیاری از علائم مرتبط با زوال عقل ، مانند مشکلات رفتاری و مشکلات حافظه ، می توانند تشدید شوند.

با این حال ، ورزش می تواند به افراد مسن کمک کند تا جریان خون کافی در مغز را حفظ کرده و از رشد سلول های مغزی حمایت کنند.

سرپرست مکانی سرگرم کننده و مراقبت از سالمندان است. شما باید برای ایمنی و فعالیتهای ورزشی برنامه ریزی کنید. ဘိုး လင်း، روشنایی برنامه هایی مانند مینی گلف یا بازی های ویدئویی که فعالیت بدنی را آموزش می دهند مورد نیاز است.

ورزش با زوال عقل در افراد مسن

ممکن است تیم های ورزشی برای افراد مسن وجود داشته باشد. هدف از فعالیتهای معنی دار مانند ورزش این است که افراد مسن را قبل از اینکه دلسرد شوند در فعالیتهای مورد علاقه خود درگیر کنند.

یک پرستار سالمند با تجربه که برای مراقبت از سالمندان مبتلا به آلزایمر آموزش دیده است می تواند برای اعضای خانواده بسیار مفید باشد.

خانواده هایی که به دنبال پرستار سالمند حرفه ای هستند می توانند از مرکز پرستاری سلامت اول درخواست کنند. پرستاران خانه سالمندان خدمات مراقبت از خانه را برای سالمندان و عزیزانشان و همچنین بیماران آلزایمر ارائه می دهند. فراموشی مراقبت های ویژه می تواند برای سکته مغزی و بیماری پارکینسون ارائه شود.

مرکز پرستاری

اولین مرکز پرستاری سلامت با سالها تجربه در ارائه خدمات مراقبت در منزل و پرستاری با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، آماده ارائه کادر مجرب و متخصص خود به شهروندان مجرب خود می باشد.

پرستاران سالمند ؛ بیماران ، پرستاران و پرستاران اطفال و کارکنان مجرب همیشه خدمات را با در نظر گرفتن آخرین خدمات مراقبت و پرستاری ارائه کرده اند.

کافی است برای مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.
هشدار: این مقاله فقط برای اهداف آموزشی است و برای استفاده از آن باید با پزشک یا متخصص خود مشورت کنید.
لطفاً به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید