You are currently viewing غذای محلی در مقابل خوردن جهانی: کدام بهتر است؟

غذای محلی در مقابل خوردن جهانی: کدام بهتر است؟


انسان ها برای محدود کردن توانایی های خود به جامعه شستشو داده می شوند. او به آنها آموخت که مانند قورباغه ها در حوضچه بدون توجه به دنیای بیرون زندگی کنند و خود را روی جعبه های محکم قرار دهند.

این خونسردی نتیجه افراد و گروه های موفق در زمینه های مختلف است. شرکتها ؛ این دلیلی است که مددکاران اجتماعی و مربیان خارج از چارچوب فکر کنند و مردم را از محدوده راحتی خود خارج کنند. وقتی کارهای متفاوتی انجام می دهید ، می توانید نتایج متفاوتی کسب کنید.

این درست است وقتی می گویند حد بهشت ​​است. سفر رسمی به سوی یک زندگی آزاد اندیش هیچ پایان رسمی ندارد.

همین امر در طول سالها در مورد غذا و تغذیه اتفاق افتاده است. بدن هر انسان منحصر به فرد است. مکانیسم های بدن ما مشابه هستند ، اما بدن ما با یکدیگر متفاوت است.

فرهنگ غذای سمی و انتظارات غیرواقعی از محیط کامل بدن در رسانه های اجتماعی افراد را در جعبه های بسیار سفت و سخت قرار می دهد. مردم می خواهند تناسب بدن منحصر به فرد خود را در این اشکال محدود کننده قرار دهند. آنها می خواهند سیستم بدنی منحصر به فرد خود را در مکانیسم ناشتایی 8:16 ساعت ادغام کنند. برای برخی ممکن است 12 ساعت و برای برخی دیگر 15 ساعت باشد. ما معمولاً از روزه داری فراتر می رویم. ما مشتریانی داریم که روزه می گیرند و به اهداف مطلوب سلامتی و سلامتی خود می رسند. تعداد ساعت نادرست ؛ قرار دادن راحتی و راحتی در یک جعبه قطعاً روش درستی برای انجام این کار نیست.

آیا باید محلی بخورید یا جهانی؟

محدودیت های غذایی و تغذیه ای ؛ ارزیابی درست و غلط ؛ بسته به مرزهای جغرافیایی ، قرار دادن خود در این جعبه ، یک مثال بسیار کلاسیک است. تفکر در مورد عواقب و شکست ها ستون فقرات داشتن رویکرد مناسب و گسترش باورهایمان است.

آره در حال حاضر مهم است که شما در هر نقطه از جهان به صورت محلی غذا بخورید. اما من درک می کنم که شرایط مختلف پزشکی نیاز به درمان های متفاوتی دارد. این درمانها ناشی از غذاهای جهانی است که در بازار داخلی موجود نیست. این به ویژه نشان می دهد که بدن شما محدود به خوردن غذاهای محلی است در صورتی که به چیزی در بازار جهانی نیاز داشته باشد. ما باید در سراسر جهان برای غذا باز باشیم.

حق با آلبرت انیشتین بود “میزان هوش می تواند تغییر کند”

غذا خوردن محلی در اولویت است. همه ما باید هر روز این کار را انجام دهیم. بیشتر غذاهای ما باید توسط فروشندگان سبزیجات محلی ما از آنچه می فروشیم تهیه شود. اما این نباید ما را از جستجوی غذاهای دیگری که می توانند به هر نحوی برای سلامتی ما مفید باشند ، باز دارد.

چرا باید به غذاهای جهانی باز باشیم؟

همه چیز در اطراف ما دائما در حال تغییر است: جغرافیا ، آب و هوا شدت خورشید ؛ کیفیت خاک ؛ باکتری ها ویروسها ؛ بیماریها داروها و عوارض جانبی این داروها. این تغییر مداوم بر هر تریلیون سلول بدن انسان تأثیر عمیقی می گذارد. درنتیجه بله. اگرچه برای خوردن چیزهایی که در اطراف ما رشد می کنند ایده آل است ، زیرا محیط داخلی و خارجی ما دائما در حال تغییر است. همچنین ضروری است که دیدگاه ما به طور گسترده و جهانی مورد استفاده قرار گیرد.

کیوی روغن زیتون آووکادو ، زغال اخته – نباید خورده شود

این وضعیت را در نظر بگیرید. فرض کنید اشعه ماوراء بنفش شدید به پوست و DNA شما آسیب می رساند. ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای جلوگیری از این آسیب ممکن است در غذاهای موجود در منطقه شما وجود نداشته باشد. به عنوان مثال ، میوه کیوی. این میوه حدود ده سال پیش شناخته شده نبود و بومی کشور ما نیست. از طریق طب ترکیبی ما ، آموخته ایم که برخی از خواص کیوی در ترمیم DNA بسیار قوی است. در آن زمان ما کیوی را به رژیم غذایی بیماران سرطانی خود اضافه کردیم. بعد از شیمی درمانی چطور؟ ما می دانستیم که هزینه سلامت بیماران ما به اندازه ای که ما از غذا خوردن محلی حمایت می کردیم ، نخواهد بود.

آووکادو همچنین نقش مهمی در بهبود سلامت کودکان و بزرگسالان مبتلا به سرطان خون دارد. روغن زیتون کشور ما نیست. اما دانستن این که منبع غنی از اسیدهای چرب تک اشباع نشده است ، به ویژه هنگام پاشیدن آن روی سالاد ، مانع ما نمی شود. از آنجا که آنها محلی نیستند ، ما از غذاهایی که برای سلامتی مفید هستند غافل می شویم. در دسترس نیست گاهی اوقات عاقلانه است که پیش برویم و دانش را از کشورهای دیگر وام بگیریم و آن را در رژیم غذایی خود قرار دهیم.

رژیم خود را به صورت درصد تنظیم کنید ، 80 درصد از آنها می توانند 20 درصد از نیازهای غذایی محلی و جهانی را بر اساس نیازهای بهداشتی خاص خود تامین کنند.

به عنوان مثال ، شیمی درمانی یک درمان مداوم در حال تغییر است. باعث از بین رفتن برخی ویتامین ها و مواد معدنی می شود. گاهی اوقات این گیاهان به دلیل شرایط آب و هوایی یا فصلی که در آن رشد می کنند به راحتی در محصولات محلی ما یافت نمی شود. بنابراین ما باید ذهن خود را باز نگه داریم و بهترین غذاها را برای سلامتی خود بپذیریم.

به عبارت دیگر ، خوردن دنیا به معنای غفلت از غذاهای محلی نیست. اگر در هند زندگی می کنید ، عاقلانه نیست که از آنچه در ایالات متحده در دسترس است بخورید تا پول و موقعیت خود را به نمایش بگذارید. نگهداری آن اشتباه است.

رژیم غذایی شما باید بین محلی و جهانی متعادل باشد و برای رفع نیازهای سلامتی شما طراحی شده باشد. غذا خوردن محلی فقط به منظور حفظ و حمایت از کشاورزان ما نیست. همچنین به تعادل رژیم غذایی شما برای احترام به نیازهای بدن شما مربوط می شود. خوب نیست که انتخاب های غذایی خود را محدود کنید ، به ویژه هنگامی که سلامتی شما از غذاهای خاصی که در محلی رشد نمی کنند سود می برد.

محیط به طور مداوم در حال تغییر است و نیازهای بدن انسان را به خود یادآوری کنید. با پیچیده تر شدن سیستم آنها ، آفت کش هایی وجود دارند که می توانند باکتری های خاصی را از بین ببرند. بنابراین ، نیازهای سلولی بدن انسان بسیار مهم است. آنها دائما در حال تحول و تغییر در اطراف ما هستند.

محیط زیست بر رشد برخی از محصولات تأثیر مثبت دارد. در نتیجه ، آب و هوا تغییر نکرده است و برخی از محصولات در حال حاضر به صورت محلی رشد می کنند. پونه بدون آفت کش پرورش کیوی در هیماچال پرادش ؛ آووکادوهایی که در جنوب هند و گوا رشد می کنند تنها چند نمونه از این تغییرات هستند.

در نتیجه این همان کاری است که ما باید به عنوان یک جامعه انجام دهیم.

  1. ذهن ما را باز کرده و نیازهای جسمانی خود را بپذیریم.
  2. انتخاب بین غذای محلی یا جهانی را محدود نکنید.
  3. برای انتخاب غذاهایی که از سلامت ما حمایت می کنند ، از رژیم متعادل و معقول استفاده کنید.
  4. غذاهای محلی را دوست داشته باشید و به آنها احترام بگذارید. اما به دانش و مزایایی که از غذای جهانی برخوردار است ، روی آورید.

یاد آوردن تغییر تنها چیزی است که برای همیشه باقی می ماند. تنها حقیقت واقعی بقا است.

سازگاری با این تغییر امروز برای سلامتی شما مهم است. این بهترین انتخابی است که می توانید فردا و همیشه انجام دهید.

YouCare همه چیز مربوط به شماست

نمی توانید از یک فنجان خالی آفتاب بریزید. بنابراین قبل از اینکه به دنیا غذا بدهید ، خودتان را بسازید. شما به همه چیز در مورد خود اهمیت می دهید. – لوک کوتینیو

ما پزشکان بالینی آموزش دیده و ثبت شده را ارائه می دهیم. متخصصان تغذیه معتبر ؛ مربیان مجرب متخصصان یوگا مشاوران روانشناسی ؛ روشهای پزشکی آلوپاتیک متخصص را با رویکرد 360 درجه ترکیب می کند. این دارو را با شیوه زندگی ترکیب می کند تا زندگی را تغییر دهد. نمی تواند تغذیه متعادل ؛ ورزش مناسب. ما بر روی چهار حوزه سلامتی از جمله خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی تمرکز می کنیم و روی پیشگیری و توانبخشی کار می کنیم.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. بنابراین ، هنگامی که در طبیعت و مرزهای خود سفر می کنیم ، بهترین بقا را داریم. این شامل نحوه خوردن و آشامیدن ما است. چگونه حرکت می کند چگونه بخوابیم فكر كردن این شامل جنبه معنوی ما می شود. ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

ما معتقدیم که به فرد بیولوژیکی و علت اصلی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. وقتی به دارو احترام بگذاریم و روی آن تمرکز کنیم ، بهبود شروع می شود. عقل شما از شما محافظت می کند. ما به ایجاد محیط بیرونی و داخلی مناسب برای بهبود و بهبود کمک می کنیم.

برنامه های سبک زندگی یکپارچه و پیشگیرانه ما دیابت သိုင်း ရွိုက်، بیماری قلب و عروقی ناهنجاری های خود ایمنی ؛ این به مدیریت همه چیز از نقص ایمنی گرفته تا سایر بیماری های نادر کمک کرده است.

می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی و شهادت های قدرتمند بسیاری از مردم در سراسر جهان را بخوانیدنمی تواند

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. اینجا را کلیک کنید تا بخشی از برنامه سلامت یکپارچه ما باشید یا از قبل مشاوره سفارش دهید تا شما را در مسیر درست راهنمایی کند. با ما تماس بگیرید 18001020253 یا برای ما در [email protected] بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید