You are currently viewing عمل جراحي بدنسازی برای کاهش وزن بدون جراحی

عمل جراحي بدنسازی برای کاهش وزن بدون جراحی


کانتورینگ بدن به فرایندی گفته می شود که برای کاهش چربی بدون جراحی یا جراحی استفاده می شود. این نکات زیبایی به گونه ای طراحی شده اند که بدن شما را لاغرتر کرده و مناطق چرب را هدف قرار می دهد. امروزه گزینه های زیادی برای کانتور بدن وجود دارد. بهترین درمان تمرکز بر ناحیه بدن هدف است. آناتومی شما ؛ همه چیز بستگی به اهداف و اولویت های شما دارد.

جراحی بزرگ کردن بدن یک عمل زیبایی است که برای بهبود ظاهر بدن با تغییر اندازه یا شکل بدن طراحی شده است. جراحی کانتورینگ بدن اغلب در ناحیه کمر انجام می شود. شکم پوند، انتهای عقب ، برای اشکال بالا و بالای بازوها ساخته شده است. روشهای جراحی شامل برداشتن چربی اضافی یا پوست از پروتزهای ترمیم شده با جراحی و لیفت برای بهبود نرمی پوست است. اگر می خواهید مجسمه سازی بدن انجام دهید ، پزشک وضعیت عمومی و سلامت شما را ارزیابی کرده و درمان مناسب را برای شما ترتیب می دهد. اگر می خواهید تناسب اندام داشته باشید ، متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام رازی آماده ارائه انواع سبک ها هستند. راه ها و وسایل برای رسیدن به اندام ایده آل شما عزیزان بی خطر است. برای اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت می توانید تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – از به من زنگ بزن

آماده سازی


بیمار قبل از هرگونه فرم دهی به بدن اهمیت دارد.

 • آنقدر سالم باشید که به روند بهبود کمک کند.
 • وزن دلخواه خود را افزایش دهید.
 • در مورد هرگونه دارویی که ممکن است نیاز به قطع آن داشته باشید ، با پزشک خود مشورت کنید.
 • ترک سیگار.

به بیمار داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی (NSAIDs) داده شد. توصیه می شود مصرف برخی داروها مانند آسپرین و برخی داروهای حاوی آسپرین را متوقف کنید. ممکن است قبل از عمل آنتی بیوتیک تجویز شود.
آزمایش خون برای ارزیابی قلب شما ؛ در صورت نیاز به آزمایش های دیگر مانند اشعه ایکس یا الکتروکاردیوگرام (ECG) ، پزشک شما را راهنمایی می کند.

با تکنیک های مجسمه سازی چه کنیم؟


بهترین فرم بدن فرم فعلی بدن شما است. همه چیز بستگی به اهداف و اولویت ها دارد. در اینجا انواع متداول تکنیک های مجسمه سازی آورده شده است:

لیزر درمانی کم توان

زیرونا معده درد دارد. پوند، انتهای عقب ، Zerona با ترکیب فناوری لیزر سرد برای حذف چربی اضافی از بازوها و بدن ، انرژی لیزری کم انرژی منتشر می کند که سلول های چربی ناخواسته را در بدن تجزیه می کند. این چربی مانند سلولهای خارجی جذب بدن می شود و در نهایت از فرایندهای طبیعی حذف می شود.
در طول درمان با زارونا ، پزشک از یک دستگاه دستی برای هدایت انرژی لیزر سرد به این مشکل استفاده می کند. این دستگاه سلول های چربی متراکم را به مایع تبدیل می کند ، گویی دستگاه به پوست دست نمی زند و بیمار احساس ناراحتی می کند. درمان با لیزر کم توان باعث ایجاد منافذ در سلول های چربی می شود. سیستم لنفاوی مسئول حذف چربی از بدن است. سلولهای چربی قبلی صاف هستند. بگذارید بیهوده نباشد.

روش کرایولیپولیز


روش کرایولیپولیز یکی دیگر از روشهای غیر جراحی ، فرم دهی بدن با استفاده از سرما کنترل شده (4 درجه سانتیگراد یا 39 درجه فارنهایت) برای از بین بردن سلولهای بافت چربی است. هنگامی که سلول های چربی نابود نشدنی هستند ، سلول های چربی بدن تجزیه می شوند و شروع به حذف از روند جذب و حذف طبیعی می کنند. جراحی کرایولیپولیز یا یکی روش لیپوساکشن خیر ، بیمار نیاز به تزریق دارد. خون من به هیچ متخصص بیهوشی یا بیهوشی یا ابزار جراحی مراجعه نمی کنم. این کلینیک کرایولیپلیس را برای افراد چاق توصیه نمی کند ، اما کمی چاق است. از بین بردن اسکارهای سرسخت یا ورزش برای از بین بردن چربی شکم دشوار است.

انرژی فرکانس رادیویی

فن آوری رادیو فرکانس از نظر زیبایی می توان از گرما درمانی برای درمان سلولیت ، آکنه و سایر مشکلات پوستی استفاده کرد. باعث کاهش خطوط و چین و چروک های صورت و بدن می شود. با هدف قرار دادن سلول های چربی زیر پوست ، سلولیت را از بین می برد. هنگامی که سلول های چربی از بین می روند ، چربی تجزیه شده و جذب بدن می شود و سلول های مرده پوست ، که قبلاً ناهموار و صاف بودند ، باقی می ماند.
حذف سلول های چربی می تواند به کاهش وزن شما کمک کند. باسن و باسن را نازک تر و سفت تر می کند. سلولیت ایجاد می شود و برآمدگی های ناخوشایندی ایجاد می کند که خوردن و ورزش کردن آنها دشوار است. وقتی از انرژی فرکانس رادیویی برای جوانسازی پوست آسیب دیده یا پیری استفاده می شود ، خاصیت ارتجاعی و بافت پوست افزایش یافته و پوست سفت می شود.

من آرتور وینتر را شلیک کردم

من آرتور وینتر را شلیک کردم لیپوساکشن اولتراسونیک از قدرت اولتراسوند برای تولید بافت چربی استفاده می کند ، که قبل از استفاده پزشک از کانول نازک برای برداشتن چربی استخراج می شود. این همان ساکشن جراحی نیست زیرا پزشک می تواند لوله های کانول را به راحتی و بدون درد به زیر پوست منتقل کند. تصلب شرایین یک روش کاهش وزن محسوب نمی شود ، همانطور که روند پیکرتراشی بدن مانند صفر ، کرایولیپولیز و انرژی فرکانس رادیویی در نظر گرفته می شود. بجای، تحمل شکم ، که با ورزش و رژیم غذایی قابل تحمل است. هدف آن کاهش چربی اضافی موجود در پوند و اطراف آن است.

روش لیپوساکشن

روش لیپوساکشن به از بین بردن چربی های ناخواسته کمک می کند. آن را کوچک کنید. قابل استفاده در مناطق حساس با لیپوساکشن ، پزشک شما می تواند با برداشتن چربی نقاط خاصی از بدن شما را مشخص کند. قابل سفارشی سازی است لیپوساکشن با کشیدن شکم می تواند به شما در از بین بردن آکنه روی بدن کمک کند امروزه لیپوساکشن بدن را نرم تر نشان می دهد. نفوذ کم

لیپوماتیکلیپوماتیک این بیهوشی نیست ؛ این یک روش غیر تهاجمی است. سلول های چربی می توانند مقدار چربی را در یک حرکت کاهش دهند. با استفاده از دستگاه هوادهی فشرده متصل به کانول که 360 درجه می چرخد ​​، روش لیپوماتیک سلول های چربی را بدون آسیب رساندن به پوست و بافت ها متوقف می کند.

تزریق چربی

تزریق چربی این یک فناوری است که می تواند با انواع مجسمه سازی انتخاب شود. در طول لیپوساکشن ، پزشک از لیپوساکشن برای برداشتن چربی از نواحی مانند شکم و ران استفاده می کند. سپس پزشک چربی را تجویز می کند. بیمار به ناحیه مورد نظر تزریق می شود. قابل استفاده در نواحی کانتور مانند گریس عالی یا باسن برای استفاده

س

انواع مختلفی از جراحی آسانسور وجود دارد که می تواند برای کانتورینگ بدن استفاده شود. این تکنیک ها به ویژه برای افرادی که دارای پوست چرب یا اضافی هستند به جای کیسه های چرب مفید است. پزشک یک آسانسور عمومی برای پیکرتراشی بدن انجام می دهد آسانسور سینهباسن ، در مقابل بازوی خود را بالا بیاورید نمی تواند بسته به اهداف بیمار ، عمل شبیه آسانسور ممکن است نتایج قابل توجهی نسبت به غیر جراحی داشته باشد.

پس از مجسمه سازی ، بهبود یافت


بسیاری از عمل های زیبایی امروزه کم و بیش تهاجمی هستند و زمان کمتری برای بهبود و تسکین آنها لازم است.
به محض بهبودی بیمار ، ممکن است در اطراف عمل درد ایجاد شود. التهاب ممکن است دچار تورم و بی حسی شوید. این طبیعی است. در صورت لزوم ، پزشک ممکن است مسکن تجویز کند.
از بیماران خواسته شد که روز بعد از عمل راه بروند و راه بروند. بیمار ممکن است نیاز به پوشیدن لباس تنگ برای حمایت از ناحیه بعد از عمل داشته باشد. او همچنین ممکن است نیاز به پوشیدن جوراب و تزریق هپارین داشته باشد. تا زمانی که پزشک به شما دستور نداده است زیاده روی نکنید. ورزش شدید. از شنا و ورزش های سنگین خودداری کنید.
ممکن است بیمار در تنفس مشکل داشته باشد. در صورت سفت شدن قفسه سینه یا ضربان قلب غیرطبیعی ، باید فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

خطرات


در اینجا برخی از خطرات احتمالی مرتبط با جراحی زیبایی ذکر شده است:

 • خونریزی شدید از محل جراحی.
 • یافته های مهم ، از جمله زخم های کلوئیدی و هیپرتروفی. اینها نقاط قرمز و پوسته پوسته ای هستند که باعث ایجاد زخم می شوند. اینها زخم های ضخیم هستند. آنها می توانند باعث خارش و قرمزی شوند. می تواند آزاردهنده و ناخوشایند باشد ؛ اما آنها تهدیدی برای سلامتی نیستند.
 • در برخی موارد ، عفونت ممکن است نیاز به آنتی بیوتیک یا جراحی داشته باشد
 • درزها ؛ لباس ها واکنش های آلرژیک به آفت کش ها
 • تشکیل لخته بزرگ
 • درد ایجاد زخم و التهاب در داخل یا اطراف محل جراحی

هزینه


برخی از عواملی که می توانند هزینه ها را تحت تاثیر قرار دهند شامل تجربه جراح و نوع روش مورد استفاده است.
هزینه های مربوط به این روش ممکن است شامل شود.

 • حقوق جراح
 • هزینه جراحی یا بیمارستان
 • هزینه بیهوشی
 • نسخه
 • پوشاک بعد از جراحی
 • آزمایش های پزشکی

سوالات متداول در مورد مجسمه سازی


در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد مجسمه سازی و مجسمه سازی بدن آمده است

کدام زمینه ها برای تکنیک های بدنسازی مناسب است؟

بیمار می تواند هر ناحیه ای که حاوی کیسه های چربی ناخواسته است را با کانتور بدن ترمیم کند. مناطقی که اکثر پزشکان تحت درمان قرار می گیرند عبارتند از:

 • ناحیه چانه و گردن
 • معده
 • باسن
 • زانو زدن
 • توسط
 • داخل و خارج از پوند
 • در دو طرف باسن می افتد
 • دور کمر
 • در وسط کمر می افتد
 • از

چگونه می توانم بفهمم که در کانتورینگ بدن خوب هستم؟

بدنسازان خوب به طور کلی به وزن ایده آل خود نزدیک هستند ، اما مناطقی از بدن وجود دارد که باید تغییر شکل دهند. کانتور بدن می تواند بدن را کوچکتر کند ، اما برای کاهش وزن قابل توجه مناسب نیست. بهترین کاندیداهای بدنسازی عموماً از سلامت کامل برخوردارند و انتظارات واقع بینانه ای از نتایج خود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید