عملیات ضربتی پلیس آگاهی البرز/ ۶۲ سارق دستگیر شدند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سردار عباسعلی محمدیان ظهر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در اجرای طرح ضربتی پلیس آگاهی استان البرز، ۲۶ باند سرقت شناسایی و در مجموع ۶۲ سارق حرفه ای دستگیر شدند. طرح.

وی افزود: از این سارقان ۱۱ خودرو به سرقت رفت، تعداد زیادی ضبط و پخش لاستیک خودرو، باتری خودرو، LCDطلا، جواهرات و فضای داخلی خودرو کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در اکثریت این طرح ۳ باند کلاهبرداری نیز شناسایی و ۶ نفر در این رابطه دستگیر شدند که این افراد تاکنون به ارتکاب ۳۵ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز به دستگیری ۱۰ نفر اشاره کرد ملکار اموال مسروقه در این طرح تصریح می کند: کارشناسان ارزش اموال سرقتی توسط متهم را بیش از ۲۳۰ میلیارد ریال برآورد می کنند. بودن.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پلیس با اجرای این طرح ها فضای امنی را برای مجرمان باقی نمی گذارد و با جدیت بدون سازش عمل می کند.

سردار محمدیان با اشاره به راه اندازی سامانه نما گفت: شماره سریال کالاهای مسروقه در این سامانه ثبت می شود تا در صورت کشف به صاحبان بازگردانده شود.

وی ادامه داد: هموطنان می توانند با ذکر شماره سریال اموال مسروقه خود را به پلیس اطلاع دهند و پلیس شماره سریال را در این سامانه ثبت می کند تا اموال مسروقه پس از کشف و شناسایی به صاحبان بازگردانده شود.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان البرز با قوت پیگیری می شود و تا رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده به طور مستمر اقدامات مخل امنیت را انجام خواهیم داد.

سردار محمدیان در پایان سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ را ساده ترین پل ارتباطی مردم با پلیس دانست و از شهروندان خواست در خصوص حرکات مشکوک و اعمال مجرمانه پلیس را مطلع کنند.