You are currently viewing علوم ورزشی دیانابول چیست؟  اثرات جانبی؛  فواید  راه ها

علوم ورزشی دیانابول چیست؟ اثرات جانبی؛ فواید راه ها


آنچه در این مقاله می خوانید

وقتی در مورد استفاده از استروئیدها توسط ورزشکاران حرفه ای می شنویم ، عوارض جانبی ، عوارض جانبی ، عوارض جانبی وجود دارد. استعمال مفرط؛ عوارض جانبی برای مغز ؛ همه ما زمان و ذهن داریم که اثرات مصرف را حفظ کنیم. بنابراین ، در این مقاله ، مجله علوم ورزشی به بررسی این پاسخ ها در مورد دیانابول می پردازد.

دیانابول چیست؟

Methandrostenolone (نام تجاری Dianabol ، Danabol و Orbol) یک استروئید خوراکی آنابولیک است. Dianabol دارای خواص بسیار آندروژنیک و آنابولیک است ، نیتروژن را در خون و ماهیچه ها جذب می کند و جذب آب و نمک های زیر پوست و ماهیچه ها را تا حد زیادی بهبود می بخشد. این دارو قدرت فوق العاده ای دارد و به همین دلیل است که ورزشکاران آن را فریب می دهند.

دیانابول یک استروئید آنابولیک یا یک ماده مرتبط با هورمون جنسی مردانه است. در واقع ، این نوع دوم از استروئید میزبان پس از تستوسترون توسط مردان مورد توجه قرار گرفت ، اولین بار در طول جنگ جهانی دوم توسط سربازان مورد استفاده قرار گرفت و در دهه 1960 با استفاده از آن توسط ورزشکاران برای اهداف افزایش عملکرد مشهور شد. شد. هورمون ها اثرات مثبت اثرات آندروژنیک ، مانند رشد ماهیچه های اسکلتی و ویژگی های جنسی مردان را افزایش می دهند. این استروئید به عنوان یک ماده قابل کنترل در نظر گرفته می شود و برای شرایط خاص پزشکی تجویز می شود.

طبق اعلام موسسه ملی دوپینگ (NIDA) ، تخمین زده می شود که 1 تا 6 درصد از ورزشکاران حرفه ای از این استروئید برای بهبود عملکرد ورزشی خود استفاده می کنند. با این حال ، آژانس تخمین می زند که تعداد افرادی که از چنین مواردی استفاده می کنند دقیق تر از آمارهای موجود است.

توصیه شده
خواندنی

بتا آلانین چیست؟ عوارض جانبی مصرف بتا آلانین مزایا و راهها

چرا Dianabol بهترین هومیوپاتی است؟

وقتی Dianabol در دهه 1960 تجاری شد ، این موفقیت بزرگی بود. این هتل تبدیل به پرکاربردترین خوابگاه در جهان شده است. کاربران آن مزایای آن را برای افزایش حجم و قدرت عضلانی گزارش کرده اند.

دیانابول تعادل نیتروژن را بهبود می بخشد. نیتروژن در اسیدهای آمینه یافت می شود و پروتئین ها را تشکیل می دهد ، عناصر اصلی سازنده ماهیچه ها. با ایجاد تعادل مثبت نیتروژن ، دیگر از آن به عنوان منبع سوخت ماهیچه برای ساخت توده عضلانی و به عنوان منبع سوخت عضلات استفاده نمی شود. از طریق ادرار یا مدفوع دفع می شود.

اقامتگاه ها همچنین برای اهداف پزشکی و پزشکی قانونی استفاده می شود. به آن آسم می گویند. سرطان پستان و آرتریت ؛ صدمات؛ این دارو برای درمان بیماریهای خاص مانند مشکلات رشد و شیمی درمانی استفاده می شود.

عوارض جانبی استفاده از استروئیدها گسترده است و می تواند بر کبد و طحال تأثیر بگذارد. بیماری قلبی و کلیوی ؛ ظلم غیرقابل کنترل ؛ عصبانیت و ترس این می تواند منجر به تغییرات رفتاری و عاطفی در بزرگسالان شود که می تواند منجر به افسردگی ، اضطراب و افسردگی شود. این می تواند باعث آکنه شدید و کوتاهی قد شود.

تاثیر قرص دیانابول بر ورزش

قرص دیانابول چیست؟  عوارض جانبی آن چیست؟

دیانابول تأثیر مستقیمی بر توده عضلانی دارد و در 6 هفته اول هفته 2 تا 4 پوند وزن اضافه می کند. چاقی شامل احتباس ماهیچه ها و مایعات است. این جریان خون را در طول و بعد از ورزش بهبود می بخشد و تمرکز را بهبود می بخشد.

روش گلیکوژنولیز

این اصطلاح و فرآیند به تجزیه گلیکوژن در بدن و تبدیل آن به گلوکز اشاره دارد. رژیم غذایی شما حاوی کربوهیدرات کافی برای تامین نیازهای روزانه شما است. این کربوهیدراتها در طول فرآیند گلیکوژنولیز منبع مستقیم انرژی هستند. با پیشرفت این فرایند ، سطح انرژی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

ذخیره سازی نیتروژن

احتباس نیتروژن یکی از مزایای اصلی است که ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش باید از آن آگاه باشند. هرچه نیتروژن بیشتری در بدن ذخیره شود ، بهتر است. عکس این معادله واضح است و باید از آن اجتناب کرد. هنگامی که سطح نیتروژن در بدن پایین است ، بدن وارد مرحله متابولیک می شود و واکنش نشان می دهد.

سنتز پروتئین

سنتز م proteinثر پروتئین یکی دیگر از اصول اساسی است که هنگام ورزش باید در نظر گرفته شود. سنتز پروتئین مقدار پروتئین تولید شده توسط سلول های بدن است. پروتئین مهمترین عنصر سازنده برای عضلات بدن است. با کمک این ترکیب می توانید به طور موثر از روند عضله سازی در بدن حمایت کرده و در نتیجه قدرت و حجم عضلات افزایش یابد.

توصیه شده
خواندنی

بهترین نوع پروتئین برای عضله سازی در عضلات شما چیست؟

آیا دیانابول به مغز آسیب می رساند؟

دوزهای زیاد تأثیرات متفاوتی بر روحیه مصرف کننده دارد و می تواند فرد را خوشحال و هیجان زده کند. در برخی موارد ، می تواند منجر به بی خوابی و رفتار خشن مصرف کننده شود. در برخی موارد ، ورزشکاران تأیید کرده اند که مصرف آن تاثیری بر مغز و احساسات آنها ندارد. اثرات دیانابول بر مغز می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

چگونه دیانابول مصرف کنم؟

بسیاری از بدنسازان از دیانابول به سه روش استفاده می کنند. از زمان به زمان به طور همزمان و سیستماتیک استفاده می شود. در اینجا سه ​​نوع رایج مسکن آورده شده است: هر از گاهی ورزشکار دارو را برای مدتی مصرف می کند و بعد از استراحت کافی به بدن ، چند هفته استراحت می کند.

در عین حال ، ورزشکار بیش از یک نوع استریو می گیرد. از لحاظ تئوری ، مصرف همزمان دو استروئید می تواند اثربخشی دارو را افزایش دهد. به صورت تاکتیکی ، ورزشکار از دو روش اول استفاده می کند. همزمان با دوچرخه ادغام شده است. پس از مصرف یک یا دو استروئید در دوزهای کم ، دوز نصف می شود. در انتهای هرم دوباره کاهش می یابد.

ورزشکاران برای افزایش میزان استروئیدها در بدن خود را با این برنامه وفق می دهند و به بدن زمان کافی برای جوانسازی سیستم هورمونی می دهند. با این حال ، اثرات مصرف از نظر علمی هر از گاهی به صورت سیستماتیک اثبات نشده است.

توصیه شده
خواندنی

کدام قرص ها یا مکمل های ورزشی برای کبد مضر هستند؟

دوز و میزان مصرف دیانابول

قرص دیانابول چیست؟  عوارض آن چیست؟

اگر قبلاً هرگز از استروئیدها استفاده نکرده اید ، بهتر است با کمترین دوز شروع کنید. این روش نحوه واکنش بدن به دیانابول را تعیین می کند. مثلا، می توانید با 20 میلی گرم در روز شروع کنید. مصرف روزانه این مقدار خطر عوارض جانبی را کاهش می دهد. شما به مزایا و معایب مصرف آن توجه کرده اید و در صورت عدم وجود عوارض جانبی می توانید دوز را تا 30 میلی گرم افزایش دهید. حداکثر دوز روزانه برای اکثر مردان 50 میلی گرم است.

هر بطری دیانابول حاوی حدود 90 کپسول است. حداکثر به مدت 8 هفته ، یک کپسول با سه وعده غذایی اصلی در روز مصرف کنید. سه کپسول در روز مصرف کنید. طول عمر متوسط ​​این دارو حدود 3 تا 5 ساعت است. خوردن روزانه سطح خون شما را در طول روز تغییر می دهد. حتی در روزهایی که ورزش نمی کنید می توانید از آن استفاده کنید. اگر می خواهید دوز روزانه خود را قبل از ورزش مصرف کنید ، باید 30 دقیقه ورزش و ورزش کنید. دیانابول باید حداقل 2 ماه مصرف شود و بدن باید به مدت یک هفته و نیم استراحت کند.

توصیه شده
خواندنی

هورمون رشد یا سوماتروپین چیست؟ چگونه بر ورزش تأثیر می گذارد؟

اگر یک ماه بعد مصرف دیانابول را متوقف کنید ، چه اتفاقی می افتد؟

پس از یک ماه ، در صورت توقف ، وزن شما کاهش می یابد. این بدان معناست که شما نیمی از وزن خود را کاهش می دهید. این طبیعی است و جای نگرانی نیست. افزایش وزن از Dianabol بر اساس هیدراتاسیون است. به یاد داشته باشید که هربار که مصرف دارو را متوقف کنید ، در نهایت وزن خود را کاهش می دهید.

پس از مصرف قرص دیانابول ، سطح تستوسترون شما به حالت عادی برمی گردد ، اما توده عضلانی شما در حال افزایش است. اما اگر می خواهید نتایجی را که می خورید حفظ کنید ، باید تغذیه و ورزش مناسب داشته باشید.

اگر مصرف دارو را متوقف کنید ، اثرات ماهیچه ای دیانابول چقدر طول می کشد؟

شما باید انتظار داشته باشید که برخی از مزایا ظرف چند روز پس از قطع مصرف روزانه Dianabol از بین برود.

عوارض جانبی دیانابول چیست؟

اگر Dianabol را به اشتباه مصرف کنید ، عوارض جانبی زیادی وجود دارد. برخی از عوارض جانبی شایع در مردان عبارتند از: بزرگ شدن سینه. فشار خون بالا آکنه و جوش این موارد شامل ریزش مو و سمیت کبدی است. این عوارض جانبی ممکن است شما را بترساند ، اما اجتناب ناپذیر است. از مصرف الکل خودداری کنید زیرا می تواند به کبد آسیب برساند.

توصیه شده
خواندنی

دوره پاکسازی استروئید و روش سم زدایی پس از مصرف استروئیدها و مکمل ها

آیا Dianabol تولید تستوسترون را متوقف می کند؟

تأثیر دیانابول بر تستوسترون عکس آن است. برخی از مقالات ادعا می کنند که این دارو هورمون تستوسترون را سرکوب می کند. برخی می گویند که دیانابول هیچ تاثیری بر ترشح تستوسترون ندارد ، اما مهم این است که مردان واکنش متفاوتی به دیانابول و در واقع دیانابول بر تستوسترون نشان دهند. این موضوع به فرد بستگی دارد.

چگونه می توانم بفهمم که دیانابول برای من مفید است؟

تصمیم گیری در مورد استفاده یا عدم استفاده از استروئیدها به شما بستگی دارد. سلامت شما به شما این امکان را می دهد که آن را مصرف کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد هورمون ها را بدست آورید.

چه کسانی نباید دیانابول مصرف کنند؟

به طور معمول ، افراد سالم می توانند استروئید مصرف کنند. آره، شرایطی وجود دارد که مانع استفاده از استروئیدها می شود. آیا دیابت غیرقابل کنترل دارید یا فشار خون دارید؟ آب کم عمق و تورم استخوان ؛ نباید از دیانابول یا سایر استروئیدها استفاده شود.

هشدار: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای استفاده از آن به مشاوره متخصص نیاز دارد.

ویرایش شده توسط elmevarzesh.com ترجمه شده توسط: 4 جولای 1999


دیدگاهتان را بنویسید