You are currently viewing صبحانه بوریتو را امتحان کنید

صبحانه بوریتو را امتحان کنید


این احتمالاً آخرین دستور العمل است که در وب با شما به اشتراک می گذارم (اما می توانید از آن سند قدیمی چند ماه دیگر استفاده کنید) و نمی خواهم شما را برای آینده رها کنم. یک بشقاب صبحانه یخ زده برای هفته های آینده. برای بسیاری از مردم ، فکر می کنم این یک غذای مفید برای بازسازی و یخ زدن روی کارت ها خواهد بود. کودکان به مدرسه باز می گردند ؛ به احتمال زیاد در پایان تعطیلات “اقامت” خواهد بود.

این یک تخم مرغ آب پز سخت است. فلفل / فلفل تورتیلا کاملاً تورتیلا با پنیر و تخم مرغ هم زده.

برای ادامه دستورالعمل های انتهای صفحه را دنبال کنید ؛ یخچال – روزی روزگاری ، من فکر می کردم این دستور العمل در روتا صبحانه طبیعی است.

سریع BURRITOS را دریافت کنید!

عناصر

METRIC / ایالات متحده

سیب زمینی ها را پوست گرفته و خرد کنید

100 گرم / فنجان چدار یا پنیر رنده شده

اسپری یا قارچ آشپزی کم چرب

1 فلفل قرمز / فلفل ؛ لایه برداری با دانه ها خرد کنید

1 غلاف فلفل سبز سبز / 1 کپسول فلفل خوب

6 تخم مرغ را هم بزنید

نمک و فلفل دلمه ای تازه

2 قاشق غذاخوری گشنیز تازه

رول نان تورتیلا کامل (در صورت تمایل به روش کربوهیدرات)

روش

  1. سیب زمینی ها را به مدت 8 دقیقه بجوشانید. آبکش کنید و بگذارید سرد شود ، سپس بگذارید کمی خنک شود. وقتی به اندازه کافی سرد شد ، الک و پنیر را در یک کاسه مخلوط کنید.
  2. در این فاصله ، تابه را با پودر پخت یا بخار کم چرب گرم کنید. فلفل ها را اضافه کرده و 5 تا 10 دقیقه هم بزنید تا نرم شوند. از قالب خارج کرده و کنار بگذارید.
  3. دوباره تابه را بپاشید. نمک و فلفل را به مزه اضافه کنید و روی حرارت متوسط ​​بپزید تا یکدست شود. کنار بگذارید.
  4. سیب زمینی رنده شده و گشنیز را هم بزنید. لباس ها را از یک طرف با کمی صاف کردن عمودی تقسیم کنید. روی هر پوسته تخم مرغ زده شده را با قاشق بریزید. لبه های بالا و پایین را احاطه کنید. سپس بپیچید تا کاملاً پوشانده شود. برای پوشیدن از وسط نصف کنید.

پیشنهادات را ارائه دهید. بوریتوهای رول شده را در فویل بپیچید و بگذارید کاملاً خنک شود. به مدت 3 روز در یخچال یا 3 ماه در یخچال قرار دهید. در صورت یخ زدن ، یک شب در یخچال قرار دهید. پس از خیساندن در یخ ، در فر از قبل گرم شده 200 درجه سانتی گراد / 400 درجه فارنهایت / گاز 6 به مدت 20 دقیقه بپزید.

8 را انجام دهید

WLS بخش ORT: ½-1

* مناسب برای انجماد

کالری 285 است

15.1 گرم پروتئین

کربوهیدرات: 34.5 گرم

چربی: 9.5 گرم

ارائه تصویر از http://www.tesco.com

دیدگاهتان را بنویسید