شش کشته و زخمی در تیراندازی در ایندیانا – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانرسانه های آمریکایی از کشته و زخمی شدن چند نفر در تیراندازی در ایندیانا خبر دادند.

بر اساس این گزارش، در تیراندازی در یک کلوپ شبانه در گری، ایندیانا، دو نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

پلیس با بیان اینکه پس از این حادثه جسد یک مرد ۳۴ ساله و یک زن ۲۶ ساله را پیدا کرده است، افزود: در این حادثه چهار نفر دیگر زخمی شده اند که حال یکی از آنها وخیم است.

هویت مهاجم یا انگیزه او هنوز مشخص نیست.

هزاران آمریکایی روز یکشنبه در اعتراض سراسری علیه تجارت آزاد و فروش سلاح گرم تظاهرات کردند. آنها به واشنگتن و برخی دیگر از شهرهای بزرگ کشور رسیدند و خواستار کنترل بیشتر بر فروش تسلیحات در ایالات متحده شدند.

در واکنش به افزایش تلفات سلاح های گرم در ایالات متحده، مجلس نمایندگان اخیراً لایحه هایی را برای اعمال محدودیت سنی برای خرید سلاح های نیمه خودکار تصویب کرد، اما چنین طرح هایی معمولاً در سنا متوقف یا خنثی می شوند.

در حالی که تیراندازی های مرگبار در ایالات متحده در حال وقوع است و بسیاری از دموکرات ها و دموکرات ها خواستار اصلاح قانون کنترل اسلحه و سلاح هستند، انجمن ملی تسلیحات ایالات متحده پیشنهاد کنترل اسلحه را در نشست سالانه خود در تگزاس رد کرد. به عنوان یک حقوق اساسی بشر

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا نیز در سخنرانی خود در این انجمن گفت که ما باید به جای تصویب قانونی برای محدود کردن دسترسی به اسلحه در ایالات متحده، سطح امنیت مدارس را افزایش دهیم.