You are currently viewing شش مکمل ضد التهابی Glenda Britton، RHN

شش مکمل ضد التهابی Glenda Britton، RHN


** برای خرید لوازم جانبی لطفا تصویر زیر را مشاهده کنید

روغن ماهی

اولین مکمل برای کاهش التهاب ، روغن ماهی (اسید ضروری امگا 3) است که باعث کاهش التهاب می شود. کلمه “ضروری” از غذا یا مکمل های بدن ما گرفته نشده است. کیفیت خوب خوردن ماهی و غذاهای دریایی خوب ایده خوبی است ، اما دریافت امگا 3 به اندازه کافی برای مبارزه با التهاب دشوار است.


زردچوبه / کورکومین


زردچوبه به دلیل داشتن خواص ضد التهابی قوی در سالهای اخیر به یکی از اجزای محبوب محصولات تبدیل شده است. این دیگر چیزی نیست که بیش از 4000 سال است استفاده می شود ، اما مطمئناً ریشه در فرهنگ هند دارد. اما متخصصان بهداشت و تغذیه اخیراً خواص ضد التهابی قوی زردچوبه را برجسته کرده اند. بنابراین ، می توان آن را در همه اشکال ، از جمله مکمل های زردچوبه ، یافت.

فلفل سیاه 2000٪ بیشتر کورکومین (ماده ای که در زردچوبه وجود دارد) را جذب می کند. بنابراین ، هنگام پخت با زردچوبه ، حتما فلفل سیاه اضافه کنید. اگر تصمیم دارید کورکومین یا زردچوبه اضافه کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی فلفل سیاه است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که فواید زیادی برای سلامتی از جمله خواص ضد التهابی دارد.

اگر نگران التهاب هستید ، می توانید از پزشک خود برای آزمایش التهابی شرایط آزمایشگاهی بخواهید. از آنجا که آنها یک راه مهم برای بررسی میزان التهاب در بدن هستند ، ممکن است آزمایش CRP (پروتئین واکنشی C) انجام شود.

ALA علائم عمده التهاب در خون مانند سطح CRP را کاهش می دهد.

کوئرستین یک فلاونوئید طبیعی است که در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود و می تواند التهاب را کاهش دهد. گزارش شده است که در درمان عفونت های کروناویروس مانند SARS م andثر است و به عنوان درمانی برای COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین برای افراد مبتلا به آلرژی یا سینوزیت مزمن مفید است.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مفید است که در غذا و شراب قرمز یافت می شود. نشان داده شده است که دارای اثرات ضد سرطانی است. این می تواند به سلامت قلب و عروق و اختلالات رشد عصبی کمک کند.

رزوراترول در سرکوب تکرار SARS-CoV-2 و کاهش طوفان های سایتوکاین ناشی از SARS-CoV-2 مفید خواهد بود.

N- استیل سیستئین

N-acetyl cysteine ​​سال ها توسط FDA تأیید شده است و شناخته شده است که آنتی اکسیدان کلیدی گلوتاتیون مورد نیاز برای سلامتی را افزایش می دهد. اخیراً ، این پتانسیل را برای بهبود نتایج COVID-19 با سرکوب طوفان های سایتوکاین و افزایش محافظت از سلول های T با کاهش التهاب و آسیب بافتی نشان داده است.

لطفا آرامش خود را حفظ کنید. غذاهایی بخورید که نیاز بدن شما را برآورده کند. به یاد داشته باشید که ایده خوبی است که با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط کار کنید که می تواند شما را در مورد شیوه زندگی و مکمل ها راهنمایی کند.

** به کلینیک آنلاین من مراجعه کنید تا با خرید مکمل های حرفه ای 15 off تخفیف بگیرید.

روی “Protocols” کلیک کنید. برای دیدن لیست مورد علاقه من مواد مغذی ضد التهاب

محصولات را از طریق داروخانه مجازی Fullscript ما خریداری کنید.

منابع

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20 ایجاد٪ 20 اتوفاژی٪ 20 توسط٪ 20 مهار ، AMPK٪ 20 و٪ 20 به طور مستقیم٪ 20 مهار٪ 20mTOR

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/دیدگاهتان را بنویسید