You are currently viewing شاهزاده جورج قبل از تولد خود تغییری “بزرگ” ایجاد کرد

شاهزاده جورج قبل از تولد خود تغییری “بزرگ” ایجاد کرد


 • در این مقاله ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی پیوندها کمیسیون دریافت می کنیم.

 • شاهزاده جورج هشتمین تولد خود را در ماه جولای جشن گرفت و با رعایت اخلاق سنتی سلطنتی بزرگ شد.


  به گفته اینگرید استیوارد ، سردبیر مجله Majesty ، شاهزاده جورج در روز تولد مهم خود در ماه جولای با پوشیدن شورت از او استقبال کرد.

  پرنسس شارلوت در اولین روز مدرسه اش با برادرش پرنس جورج و والدینش ، کمبریج دوک و دوشس لندن ، در 5 سپتامبر 2013 است. 2019 لندن توماس باترسی ، انگلستان

  اینگرید به مردم گفت ؛ “پسرها تا هشت سال شورت می پوشند. بسیار انگلیسی است. پسر فکر می کند که شلوار جایگزین خوبی برای شلوار بلند است.

  “قبل از هشت سالگی ، شورت می پوشیدی و می گفتی:” وای! در شلوار شما ، آنها احساس می کنند که ناگهان بزرگ می شوند. ”

  اینگرید توضیح می دهد که این سنت را شاهزاده جورج ، پدر شاهزاده جورج گفته است. “شاهزاده ویلیام تا زمانی که به مدرسه در لادگروو می رفت ، تا زمانی که هشت یا نه ساله بود ، شلوار بلند نمی پوشید.

  شاهزاده جورج به همراه کیت میدلتون و پرنس ویلیام در یورو شرکت کردند

  انگلستان لندن ، 29 ژوئن انگلیس و آلمان در آخرین دور مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان یورو 2020 بین انگلیس و آلمان. شاهزاده جورج با شاهزاده جورج انگلستان. (عکس: Eamonn McCormack – UEFA / UEFA via Getty Images)

  چند ماه قبل از تولدش ، جورج سوم ، وارث سلطنتی ، شلوار عمومی را عوض کرد و راه پدر را دنبال کرد.

  وقتی اوایل امسال در یورو در ورزشگاه ومبلی شرکت کرد ، نمی توانست باور کند که چگونه مادر و پدرش کت و شلوار و کراوات هوشمند می پوشند.

  در حقیقت ، او پس از تشویق هواداران انگلیس در فینال به عنوان “بهترین یورو” انتخاب شد.

  شاهزاده جورج در سال 2016 در کانادا شورت می پوشید

  اعتبار: گتی

  وقتی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون احساس می کنند که برای فرزندان خود مناسب نیستند ، از برخی از آداب و رسوم سلطنتی منحرف می شوند.

  اما به نظر می رسد این یکی از محبوب ترین سنت های سلطنتی آنها است و کیت سه فرزند آنها ، جورج ، شاهزاده خانم شارلوت و شاهزاده لویی را تشویق می کند تا نامه بنویسند.

  سنت دیگری نیز وجود دارد که برخی گمانه زنی ها راجع به سن جورج ارائه می دهد. او فکر کرد که مدرسه فعلی او و پرنسس شارلوت را به او خواهد داد مدرسه شبانه روزی لادگرو در برکشایر ، مانند پدرش معتقد بود که خانواده سنت فرستادن فرزندان سلطنتی به مدارس شبانه روزی را زیر پا خواهند گذاشت.

  دیدگاهتان را بنویسید