You are currently viewing سینه های بزرگ زنان ؛  کم اهمیت  برای سفت کردن سریع و مercثر ورزش کنید

سینه های بزرگ زنان ؛ کم اهمیت برای سفت کردن سریع و مercثر ورزش کنید


ژن های شما ؛ اندازه سینه شما بسته به بارداری و چربی بدن شما متفاوت است. هنگامی که تغییر در درصد چربی بدن را تجربه می کنید ، ابتدا متوجه این تغییرات در سینه های خود می شوید.
اکثر خانم ها برای بزرگ شدن یا کوچک شدن سینه خود تحت عمل جراحی بزرگ کردن سینه قرار می گیرند. اما روش های طبیعی برای افزایش یا کاهش اندازه سینه وجود دارد. برای درک اینکه ورزش چگونه بر اندازه افراد کارن تأثیر می گذارد ، باید ساختار سینه های خود و نحوه تأثیر تمرینات بدنی بر کل بدن خود را بدانید.
از آنجا که ماهیچه ای در قفسه سینه شما وجود ندارد ، سینه های شما از سلول های چربی و غدد تشکیل شده اند ، بنابراین هیچ ورزشی وجود ندارد که بتواند سینه های شما را بزرگتر کند ، اما ورزش می تواند سینه های شما را بزرگتر کند. قوی تر

به عنوان یک زن ، شما ممکن است نگران شکل سینه های خود باشید. برخی از خانم ها پس از تجربه کمردرد می خواهند سینه های خود را کوچک کنند ، اما برخی از خانم ها می خواهند سینه های خود را بزرگ کنند. بستگی به استایل شما دارد. حتی می تواند به اعتماد و جذابیت آسیب برساند. تغییر در شیوه زندگی برای کاهش یا افزایش اندازه سینه ؛ می توانید غذاها و داروهای خانگی تهیه کنید. کاهش یا افزایش ورزش تنها امنیتی است که از ایمنی شما محافظت می کند و به طور م bodyثر به بدن شما آسیب می رساند. این یک درمان خانگی بدون درد است. تنها چیزی که واقعاً به آن احتیاج دارید یک فرد صادق و بلند پرواز است تا به هدفتان برسید. هنگام ورزش ، بدن می تواند کالری بسوزاند و باعث ایجاد تغییرات فیزیکی در عضله سازی می شود. بهتر است قبل از بزرگ شدن یا کاهش اندازه سینه مشورت کنید. متخصصان ما کلینیک تناسب اندام رازی بسته به شرایط شما ، آنها بهترین راه حل ممکن را به شما ارائه می دهند. برای مشاوره یا تعیین وقت قبلی با شماره ها پیش سفارش دهید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – از صدا زدن

تمرینات تقویت سینه


یو پی اس

روی شکم دراز بکشید و پاها را صاف و شانه ها را روی زمین قرار دهید. بازوهای خود را دراز کنید و به آرامی آنها را بالا بیاورید تا کف دست ها متعادل شوند. تا جایی که ممکن است پشت خود را صاف نگه دارید. آرنج های خود را خم کنید و بدن خود را مستقیماً روی زمین قرار دهید. سینه خود را روی زمین قرار ندهید. 10 فعالیت را دوبار تکرار کنید. شما می توانید بدون لمس زانو یا زمین شنا کنید.

فعالیت شنا را متوقف می کند

این حرکات با ایستادن در حدود 60 سانتی متر از دیوار انجام می شود. دستان خود را روی دیوار به سینه خود نگه دارید. با استفاده از عضلات سینه دیوار را به آرامی خم کنید.

مشت زدن با دمبل

دمبل را در هر دست بگیرید. زانوها را خم کرده و کف هر دو جفت را روی زمین قرار دهید. به این ترتیب انگشتان پا به جلو کشیده می شوند. آرنج های خود را کمی خم کنید. در حالی که کف دست ها رو به جلو است ، دمبل ها را در دو طرف بدن خود و رو به شانه باز نگه دارید. مچ دست راست را به جلو بکشید و آن را به مرکز سینه کج کنید. سپس دست خود را عوض کنید.

پیاده روی تخته ای

کف دست ها را زیر شانه ها و بدن خود را روی زمین قرار دهید تا سر و پاشنه پا متناسب باشد. پاها را به عرض شانه باز کنید. دست راست و پای چپ خود را بالا بیاورید و آنها را 30 سانتی متر (یک قدم) به راست بکشید. سپس پای راست و بازوی چپ خود را بلند کرده و دو عدد را به سمت راست بکشید. پای چپ و راست خود را بالا بیاورید تا حرکت معکوس شود و به سمت راست حرکت کنید. بازوی راست خود را بالا بیاورید ، پای چپ خود را بالا بیاورید و یک قدم به سمت راست عقب بروید. (لازم است به یاد داشته باشید که دست و پای مخالف را همزمان نشان دهید) برای تکمیل دو مرحله کامل را در هر جهت تکرار کنید.

پرس پروانه ای

صاف بنشینید و دمبل را در هر دست بگیرید. بازوهای خود را تا حد امکان از هم دور کنید. از ماهیچه های گردن خود برای پخش مستقیم وزن در جلوی قفسه سینه خود استفاده کنید. این 12 فعالیت را سه بار تکرار کنید. این باشگاه همچنین تجهیزاتی دارد که مخصوص این فعالیت طراحی شده است.

حرکت عمیق صندلی

روی صندلی بنشینید. کف دست های خود را در لبه صندلی رو به پای خود قرار دهید. وزنه را روی بازوی خود قرار دهید و پاهایتان را جلوی صندلی نگه دارید. این نقطه شروع است. آرنج های خود را 90 درجه خم کنید و باسن خود را پایین بیاورید تا شانه ها و آرنج های شما در یک راستا قرار بگیرند. کف دست خود را فشار دهید تا به حالت اولیه برگردید. این تکرار می شود.

دور شانه پیچیده است

شکم خود را روی زمین قرار دهید در حالی که دستان خود را روی زمین دراز کرده و کف دست ها را مستقیماً جلوی بدن خود قرار دهید. در حالی که آرنج ها را از پشت می کشید ، شانه ها را به هم نزدیک کنید و سینه را به زمین بکشید. شانه ها را رها کنید تا حرکت با کنترل کامل شود.

سفت کردن قفسه سینه با تمرینات کوچک


تناسب اندام و کاردیو

ورزش منظم به زنان در سوزاندن چربی بدن از جمله سینه کمک می کند. هدف تمرینات قلبی و قدرتی از بین بردن چربی های سینه و قسمت بالای بدن است.

  • بر روی تمرینات قلبی شدید تمرکز کنید زیرا بیشتر زنانی که سینه های بزرگ دارند تمرینات فشار قوی مانند دویدن یا پیاده روی سریع را انجام نمی دهند. حداقل پنج روز در هفته ، با استفاده از وسایل دوچرخه سواری یا دویدن ، تمرینات قلبی با فشار کم انجام دهید.
  • برای تقویت ماهیچه های قفسه سینه و کاهش سایز قفسه سینه تمرینات خاصی انجام دهید. نمونه هایی از این تمرینات عبارتند از شنای کلاسیک و ماساژ با دمبل. دو بار در هفته این تمرینات را 8 تا 12 بار در 3 جفت انجام دهید.

هنگام ورزش ، همیشه سوتین ورزشی مناسب بپوشید تا دوباره قفسه سینه شما بیرون نیفتد.

ورزش هوازی

ورزش های هوازی متابولیسم زنان را تسریع می کند. کل چربی بدن را کاهش می دهد. وقتی یک زن وزن کم می کند ، سینه هایش به طور خودکار کوچک می شود.

  • بالا رفتن از پله یک تمرین هوازی ساده است که یک زن می تواند هر روز انجام دهد.
  • دوچرخه سواری یکی دیگر از تمرینات هوازی است.
  • پیاده روی به سوزاندن چربی بدن کمک می کند.
    حداقل 4 یا 5 بار در هفته به مدت 30 دقیقه ایروبیک انجام دهید.

شنا كردن

شنا ورزشی است که کارهای زیادی را می سوزاند و برای کسانی است که می خواهند بدن خود را به بهترین شکل ممکن فرم دهند. شنا می تواند تأثیر بسزایی در شکل و اندازه سینه زنان داشته باشد. این تمرین باعث شادی کل بدن می شود. تمام چربی ها را می سوزاند. به بدن حالت باریک و کشیده می بخشد. هنگام شنا ، فرد از بازوی خود زیاد استفاده می کند و چربی های اطراف پسر خود را می سوزاند و باعث تنش و شادی آنها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید