You are currently viewing سیستم گوارش و آنزیم ها: گردش خون و رشد مو

سیستم گوارش و آنزیم ها: گردش خون و رشد مو


خلاصه مطالب وبلاگ

 • سیستم گوارش و آنزیم ها برای گردش خون مناسب و رشد مو.
 • آنزیم های گوارشی و سیستمیک چیست؟
 • کاهش آنزیم های گوارشی و سیستمیک خطر بیماری و پیری زودرس را افزایش می دهد.
 • کاهش آنزیم های گوارشی و سیستمیک خطر بیماری و پیری زودرس را افزایش می دهد.
 • آنزیم های گوارشی
 • آنزیم های غذایی
 • این آنزیم ها جریان خون را بهبود می بخشد و خون شما را از ناخالصی ها پاک می کند ، بنابراین آنزیم های سیستماتیک می توانند رشد مو را تقویت کنند.
 • گردش خون خوب کلید سلامت مو است
 • التهاب – علت اصلی بسیاری از بیماری ها
 • چگونه می توانید تعداد آنزیم های سیستمیک را در بدن خود افزایش دهید؟
 • تجربه شخصی من با آنزیم های گوارشی و سیستمیک

سیستم گوارش و آنزیم ها برای گردش خون بهتر و رشد مو.

آنزیم های گوارشی و سیستمیک گردش خون را بهبود می بخشد و رشد مو را تحریک می کند.

عملکرد اصلی آنزیم ها زنده ماندن است. واکنشهای شیمیایی تقریباً در هر فرایندی در بدن مورد نیاز است. ما در حال بهبودی از مصدومیت خود هستیم. این که آیا غذایی که می خوریم تجزیه می شود یا خیر. ما به یک سیستم گوارشی و آنزیم هایی نیاز داریم که بتوانند همه اینها را کنترل کنند.

سیستم گوارش و آنزیم هاآنزیم های گوارشی و سیستمیک چیست؟

آنزیم های گوارشی و سیستمیک کاتالیزور تمام واکنش های شیمیایی بدن هستند. هر سلول بدن ما مسئول تعمیر و نگهداری است. ساخت و ساز؛ جذب مواد مغذی ؛ ترمیم بافت ؛ آنزیم ها برای نقص ایمنی و موارد دیگر مورد نیاز است. آنها روند پیری را کند می کنند. کاهش قابل توجه این مواد مغذی حیاتی در بدن ما می تواند بر سلامتی ما تأثیر بگذارد و باعث ریزش مو شود.

بدن انسان از آنزیم های گوارشی و سیستمیک برای تغذیه و عملکرد بدن استفاده می کند. از آنها برای دریافت مواد مغذی از غذاهایی که می خوریم و از غذاهای ترمیم کننده زخم استفاده می شود.

بدن شما آنزیم های طبیعی تولید می کند. اما این فرآیندی است که در 25 سالگی آغاز می شود. کاهش سطح گوارش و آنزیم ها می تواند منجر به مشکلات سلامتی و مشکلات گردش خون یا علائم دیگر مانند آرتریت شود.

کاهش آنزیم های گوارشی و سیستمیک خطر بیماری و پیری زودرس را افزایش می دهد.

یکی دیگر از معایب مرتبط با کمبود آنزیم ، افزایش بیماری و پیری زودرس است.

یکی از راههای حفظ سلامت و سطح انرژی ، تعادل آنزیم های گوارشی و سیستمیک است. غذاهای فرآوری شده حاوی آنزیم نیستند و برای هضم به آنزیم های بیشتری نیاز است. بنابراین به رژیم غذایی خود توجه کنید.

حفظ سلامتی و مصرف مناسب آنزیم ضروری است. با این حال ، به دلیل تعداد زیادی غذاهای فرآوری شده در دسترس ما ، این کار آسان است و غذاهای فرآوری شده می توانند ریزش مو و رشد مو را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

آنزیم های مختلف

وقتی به آنزیم هایی که در بدن شما کار می کنند فکر می کنید ، سه نوع آنزیم گوارشی وجود دارد. به آنزیم های گوارشی و سه آنزیم سیستمیک فکر کنید.

آنزیم های گوارشی

وقتی غذا می خورید ، بدن شما باید آن را تجزیه کند تا کار کند. آنزیم های گوارشی در دستگاه گوارش گردش می کنند و به روند گوارش کمک می کنند. آنها بستگی به نوع غذایی که می خورید ، میزان کربوهیدرات ها (آمیلاز) ، سلولاز ؛ لیپاز و آمیلاز. وقتی آنزیم های گوارشی شما به درستی کار می کنند ، متورم و متورم می شوند. به جلوگیری از سوء هاضمه و گاز کمک می کند. تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از مردم هنگامی که سیستم گوارش آنها به درستی کار می کند ، به داروهای کمتری احتیاج دارند.

آنزیم های غذایی

بدن شما آنزیم های غذایی را از رژیم غذایی شما تولید می کند. آنزیم های غذایی به طور طبیعی در غذاهای خام یافت می شوند. آنها عروق و رگ های شما هستند. این به سالم ماندن مفاصل و سیستم ایمنی و عملکرد کامل آن کمک می کند. مقدار زیادی میوه و سبزیجات ارگانیک بخورید تا میزان آنزیم های غذایی مورد نیاز بدن شما افزایش یابد. مراقب آلودگی های موجود در آنزیم های گوشت خام و ماهی خام باشید. (افزودن HCL به غذاهای غنی از پروتئین ، باکتری های معده را می کشد تا از این آلودگی جلوگیری شود.) سبزیجات را به آرامی بپزید و در صورت امکان آنها را سبز مصرف کنید. همچنین ، سعی کنید محصولات ارگانیک بخرید و تمام تلاش خود را برای اجتناب از غذاهای فرآوری شده انجام دهید.

آنزیم های سیستمیک

بدن شما از آنزیم های سیستمیک برای ساخت و ترمیم بافت ها و حفظ سلامت کلی استفاده می کند. آنها از بیماری جلوگیری می کنند و از سیستم های مختلف داخلی شما و عملکرد سالم بدن عمومی پشتیبانی می کنند. آنزیم های سیستمیک بسیاری از مواد مغذی را که بدن شما را حرکت می دهند ، تجزیه می کنند. آلرژی فیبرین ؛ . عواملی که باعث لخته شدن خون و سموم مضر می شوند

آنها به کاهش التهاب کمک می کنند ؛ بنابراین ، مردم اغلب از آنها به جای داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDS) استفاده می کنند. یکی از دلایلی که آنها NSAIDS را در اولویت قرار می دهند این است که آنزیم های سیستمیک در حالی که CIC های مفید را ترک می کنند ، مستقیماً به متاستازهای بدخیم (CIC) می روند.

آنزیم های سیستمیک را می توان حداقل یک ساعت قبل یا قبل از غذا مصرف کرد. آن را نزدیک زمان غذا مصرف نکنید. در غیر این صورت ، به سیستم گوارش شما کمک می کند تا سیستم شما را تمیز کند.

مراقب باش. این من را بسیار افسرده می کند ، بنابراین مصرف روزانه آنزیم های سیستمیک برای من مشکل است. این به دلیل آزاد شدن سموم از باکتری Lyme و مشکلات من با کاندیدا است (اگرچه رژیم غذایی سالمی دارم). علائم کشنده این باکتری ها شدید است. من هم اکنون می توانم کار کنم. شما باید قادر به فعالیت باشید.

بنابراین من این کار را به آرامی انجام می دهم. این برای من آسان نیست زیرا من یک فرد بی حوصله هستم که برای یافتن صبر مشکل دارم. این چیزی است که من را سالم نگه می دارد.

کمتر: برای بقیه مانترای من

این آنزیم ها جریان خون را بهبود می بخشد و خون شما را از ناخالصی ها پاک می کند ، بنابراین آنزیم های سیستماتیک می توانند رشد مو را تقویت کنند.

آنزیم های سیستمیک بر سلامت کلی و رفاه شما تأثیر می گذارد ، بنابراین می تواند بر رشد مو نیز تأثیر بگذارد. رشد یکی از عوارض گردش خون مناسب است و باعث رشد سالم موها می شود.

بگذار توضیح بدهم.

بدن ما حاوی حدود 3000 آنزیم است که مسئول حدود 7000 واکنش شیمیایی هستند. آنزیم ها این فرایندها را تسریع می کنند. آنزیم های سیستمیک بر اثرات درمانی ما تأثیر می گذارد و از ویروس ها جلوگیری می کند ، از ایجاد زخم و التهاب جلوگیری می کند آنها همچنین خون را تصفیه کرده و سیستم ایمنی بدن ما را تنظیم می کنند.

گردش خون خوب کلید سلامت مو است.

آنزیم ها گردش خون را بهبود می بخشند. این فرایند راهی برای تقویت رشد مو و احیای بدن است. آنزیم ها از فیبر اضافی که در بدن گردش می کند برای ضخیم شدن آن استفاده می کنند. آنها همچنین کبد را تمیز کرده و خون را تصفیه می کنند. این فرایند در نهایت به بهبود گردش خون شما کمک می کند.

هرچه خون بیشتری در بدن شما جریان یابد ، بهتر است. هرچه خون بیشتری در پوست سر خود نیاز داشته باشید ، بهتر است. مو منبع سالم مواد مغذی ضروری برای رشد سالم و یکنواخت مو است. اگر این ایده را زیر و رو کنید ، متوجه خواهید شد که عکس آن صادق است. محدودیت گردش خون می تواند رشد موهای شما را کند کند.

التهاب – علت اصلی بسیاری از بیماری ها

التهاب مزمن سیستمیک منبع بسیاری از بیماری های جدی است و مهم است که بدانید آیا از التهاب رنج می برید. التهاب یک واکنش طبیعی بدن در برابر آسیب است ، اما اگر سیستم ایمنی بدن شما نتواند التهاب را کنترل کند ، می تواند منجر به پیری زودرس یا بیماری های دیگر شود.

یکی از عملکردهای مهم آنزیم های سیستمیک کمک به کاهش التهاب در بدن است. همانطور که می دانید التهاب مشکلات زیادی را برای افرادی که از آن رنج می برند ایجاد می کند.

هنگامی که مجروح می شوید ، بدن شما به التهاب واکنش نشان می دهد. اختلالات سیستم ایمنی (CIC) که در بدن شما در حال گردش هستند به طور طبیعی برای محافظت از ناحیه آسیب دیده پاسخ می دهند. این روش بدن شما است که به شما در مورد مشکل خود هشدار می دهد.

التهاب می تواند مدت طولانی طول بکشد و این می تواند باعث شود CIC بدن بیشتری تولید کند. پزشکان معمولاً داروهایی را تجویز می کنند که هم جوانب مثبت و منفی را کاهش می دهد. اما بهترین نیست. از طرف دیگر ، آنزیم ها فقط وارد CIC منفی می شوند ، که باعث می شود احساس بهتری و سلامت بیشتری داشته باشید.

آلوپسی آندروژنتیک مرد با التهاب مزمن همراه است. این کشف منجر به معرفی داروهای ضد التهابی برای درمان ریزش مو شد. آنزیم های سیستمیک برای افرادی که به سلامتی آگاه هستند یک انتخاب طبیعی و سالم برای درمان التهابی است که باعث ریزش مو می شود.

التهاب می تواند ناشی از رژیم غذایی نامناسب و سایر عوامل سبک زندگی باشد. اینها شامل استرس است ؛ عدم ورزش (یا ورزش بیش از حد) ؛ سیگار ، داروها؛ داروها؛ گلوتن قند غذاهای فراوری شده؛ قهوه، الکل ، چربی های التهابی. گندم تصفیه شده ؛ غلات و محصولات لبنی

التهاب می تواند منجر به دیابت ، بیماری قلبی و سکته مغزی شود. کولیت ؛ رفلاکس ؛ آسم سرطان افسردگی؛ آلزایمر چاقی اوتیسم اختلالات متابولیک ؛ واکنشهای التهابی بیش از حد ، از جمله بیماریهای خود ایمنی ، از جمله ریزش مو ، از جمله کم کاری تیروئید (و سایر اختلالات تیروئید).

بنابراین چگونه می توانید تعداد آنزیم های سیستمیک را در بدن خود افزایش دهید؟

شما دو گزینه دارید. رژیم غذایی خود را تغییر دهید یا مکمل های آنزیم سیستمیک مصرف کنید.

بیایید در مورد تغییرات رژیم غذایی صحبت کنیم. چه بسیار منظم باشید و چه نباشید. وقتی تغییری مغذی ایجاد می کنید ، از سنین پایین شروع کنید ، حتی اگر برای تغییر شیوه زندگی خود تلاش می کنید. میوه ها آجیل؛ دانه خوردن غذاهای خام طبیعی مانند جوانه و سبزیجات را شروع کنید. غذاهای تازه برای هضم نیاز به آنزیم های کمتری دارند و بدن شما را از نظر آنزیم غنی نگه می دارد. افزودن یک لایه ازن به روال عادی شما نیز برخی از آنزیم های بدن شما را افزایش می دهد.

تجربه شخصی من با آنزیم های گوارشی و سیستمیک

مانند همه راه حل ها ، برخی از مارک های من باعث گرفتگی معده یا یبوست می شوند ، بنابراین وقت گذاشتم و نیازهای آنزیمی خود را محاسبه کردم. تغییراتی ایجاد کردم. در حال حاضر با غذاهایی که هر روز می خورم مقدار کمی آنزیم های گوارشی مصرف می کنم. همانطور که قبلاً گفتم ، برای من سخت بود زیرا به دلیل مصرف منظم آنزیم های سیستمیک دچار افسردگی شدید بودم.

همچنین مشخص شده است که از آنزیم های سیستمیک پشتیبانی می کند.

 • فیبروز وضعیتی است که در آن فیبرین ، به دلیل وجود مواد جامد و چربی
 • بافت اسکار (مثلاً بعد از جراحی)
 • سموم و سلولیت را تمیز می کند و به عملکرد صحیح کبد کمک می کند.
 • با کمک به گلبول های سفید ، پاسخ ایمنی را بهبود می بخشد
 • مدیریت رشد مخمر (فشار بر کبد)
 • همراه با رژیم غذایی سالم. این آنزیم ها سلامت شما را بهبود می بخشد و پیری زودرس را کند می کند.
 • ما با جذب بهتر مواد غذایی که می خوریم ، بهترین عملکرد را به دست می آوریم

ریزش مو یکی از شایع ترین علل ریزش مو است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریزش مو ، لطفاً به صفحه دلایل ریزش مو مراجعه کنید.

برای اطلاع از محلول های کامل و طبیعی رشد مجدد مو ، صفحه راه حل های رشد مجدد مو را حتماً بررسی کنید.

یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی پاک و شیوه زندگی جامع ، از صفحه بهترین سلامت من دیدن کنید.دیدگاهتان را بنویسید