سوالات بیمه – آیا بستنی ضروری است؟


Positive Souls, Cove Missionaries می گوید که کل این همه گیری خدادادی است. این یک بازنشانی کامل از جهان است. مبلغان کاو برای غازها به داخل کانال ها هجوم می آورند، کلاغ ها در ایوان قار می کنند و کبوترها یک واحد تهویه هوا در فضای باز را پرتاب می کنند. زمین نیز متعلق به موجودات دیگر است، نه فقط انسان. در خانه بمانید، دنیا را به اشتراک بگذارید، فروتن باشید. سازندگان لونگی و شرکت های پودر فلفل قرمز در تلویزیون به ما مشاوره می دهند.

دولت‌ها در سرتاسر جهان مشغول تهدید کشورهای کوچکتر با دارو، سرقت ماسک، اتهامات گمراه‌کننده و جلوگیری از ورود مردم به حالت وحشت کامل هستند. کانال های خبری کمی بهتر از محیط کار می کنند، عموهای خانواده اطلاعات کاملاً دقیق اما عمدتاً بی فایده را منتقل می کنند. آنها چیزی جز امید را منتقل می کنند.

این به خود فرد بستگی دارد، من و شما به چیزهای بزرگ، چیزهای کوچک بزرگ در زندگی روزمره خود فکر کنیم – مثلا بستنی ضروری است یا نه؟ کسی باید سوالات سخت را بپرسد.

چغندر کالج فرویو

چه چیزی لازم است؟

واقعا یکی بهم بگه بستنی لازمه یا نه؟ کارا باندی، موروکو، چیپس سیب زمینی، شکلات، کارا سیف، ساموسا، پای تخم مرغ، پیتزا، ملاگای باجی و پیاز باکودا چطور؟ کی گفته اینا گرونه؟ دختر جوانی را تصور کنید که باید روزانه شکلات کادبری خود را تهیه کند، پسری که به پاکودای پیاز و چیپس با برنج رسام نیاز دارد، پسری که باید سمبوسه را با چایش بخورد، یک وبلاگ نویس شیرین که به یک Morroco یا Kara Bondi با لیمویش نیاز دارد. و نوشیدنی عسل به همان اندازه که اعتیاد به الکل خطرناک است و به همان اندازه که ما در مورد آن خشن هستیم، هیچ امید واقعی برای معتادان به تنقلات مانند من و شما وجود ندارد. من می توانم صدای ناله های نگران و درستی را بشنوم که “چقدر بی احساس و به حق، نتفلیکس بدبختی را تماشا می کنی. مردم بدون غذا می میرند. بستنی می خواهی؟ شرمنده توست.”

این یک مورد کلاسیک از پدیده “مجرم غذای شما را می خورد” است. هر وقت یه آدم گرسنه جایی هست. به خاطر همین جلوی خودت بریانی نمیخوری؟ اکنون که بریانی را دارید، منتظر رایتا نیز خواهید بود. وقتی خوردن بریانی تمام شد، بستنی زیاد به نظر نمی رسد.

همه ی شماها، با عنوان نتفلیکس در حال تماشای ولگردها، من در مورد شما اطلاعاتی ندارم، اما نظر من این است که بستنی و کارا باندی تقریباً ضروری هستند.

کوکی های کریسمس زشت و عفونت گوش

افرادی که بدشانسی به دنیا آمدن در این ماه‌های قرنطینه را دارند، باید کیک‌های تولد خانگی زشت (البته با عشق فراوان)، تماس‌های ویدیویی زشت با دوستانشان با موهای خواب‌آلود و شانه نشده و تمام روز در خانه نشستن را تحمل کنند. آن‌ها تمام زشتی‌ها را در رسانه‌های اجتماعی پخش می‌کنند تا ما ببینیم چقدر برای چیزهای کوچک زندگی سپاسگزار هستند و شاید یک یا دو دروغ که این بهترین تولد بود. واقعا؟ بعد اونی که با دوستان نوشیدی چی؟

من انتظار دارم با این خاموش شدن، عفونت گوش افزایش یابد. خیلی جالب است که چیزی خیلی تصادفی بدون توضیح اما با اعتماد به نفس زیاد بگوییم. به زودی به شما خواهم گفت. سردرد در حال حاضر گسترده است. توضیح لازم نیست Combiflam مانند کلروکین تقاضای زیادی دارد.

افراد در خدمات ضروری خارج از انجام وظیفه خود. افرادی که در خدمات اولیه غیر ضروری هستند، در خانه نشسته اند و در خانه مشغول انجام کار هستند و در تمام طول روز تماس های اسکایپ را انجام می دهند، در غیر این صورت مردم خانه آنها را جدی نمی گیرند. شوخی می کنم. ما تماس‌های ویدیویی داریم تا بررسی کنیم که اعضای تیم وقتی روی نقاط عطف کار می‌کنند، بدون پیراهن نیستند. به هر حال، تماس های ویدئویی بداهه باید بلافاصله مسدود شود. من در مورد آن به مودی می نویسم.

به دلیل تماس‌های گفته شده، اکثر کاربران WFH تقریباً در تمام روز از هدفون استفاده می‌کنند. عفونت گوش یک پیشرفت منطقی است.

آیا مادران به ویژه زنان شاغل بیشترین آسیب را می بینند؟

در میان افرادی که تحت تأثیر این ویروس قرار نگرفته اند، چه کسانی بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند؟ پس از کارگران مهاجر خوب است. خوب، پس از کسانی که دور از خانه های خود گیر کرده اند. خوب، پس از هر جمعیت سیاسی دیگر. مامانا همیشه آخر میشن من میدانستم. به هر حال اجازه بدهید بگویم. مادران شاغل جزو سخت ترین آسیب ها هستند زیرا اکنون در بدترین صحنه دنیا گرفتار شده اند –

  1. آنها باید از خانه کار کنند. آنها مادران شاغل هستند زیرا می خواهند از خانه خود دور باشند. بنابراین WFH با اصل اساسی مادر شاغل سر و کار دارد.
  2. خدمتکار در تعطیلات است. هر زنی می‌داند که می‌تواند هفته‌ها یا حتی ماه‌ها جدا از شوهر مسافرش زندگی کند، اما یک روز بدون خدمتکارش نیست. این سادیستی است. دلم برای پادما تنگ شده
  3. بچه ها در تعطیلات بی پایان هستند. آن‌ها از تلفن شما استفاده می‌کنند، به تماس‌های ویدیویی شما نگاه می‌کنند، شما را به بازی کریکت در محل کار می‌کشند، از غذا شکایت می‌کنند و پای خود را در کارهای خانگی می‌کشند. اکنون مدرسه دروس ویدیویی را ارسال می کند که قرار است از تماشای کودکان و یادداشت برداری اطمینان حاصل کند. من شهریه مدرسه را پرداخت کردم. اگر می خواستم تدریس کنم، معلم می شدم (و به زودی بازنشسته می شدم). من به بچه ها آموزش نمی دهم، حتی اگر مال خودم باشند.

اگر این یک نوع آزمون بزرگ است که مادران چقدر می توانند انجام دهند، آیا می توانم لطفاً یک نمره “شکست” بخواهم و ادامه دهم؟

الکلی ها یک انتخاب دارند که بمیرند یا بیشتر آماده شوند

پس از پایان قرنطینه، بسیاری هیجان زده می شوند و واجد شرایط اکثر اعلامیه های زوج خواهند بود یا مینی بارهایی را در خانه های خود برای غلبه بر بحران ها راه اندازی می کنند. در هر صورت، رانندگی تحت تأثیر باید کاهش یابد. این در حالی است که قطعات یدکی TASMAC به سرقت رفته و بطری ها در بازار سیاه به مقدار گزاف به فروش می رسد.

آیا می توانم پیتزا و شلوار شب را پیش خرید کنم؟

من از شلوغی متنفرم و به لباس خواب خوب نیاز دارم. آیا می توانم اینها را از قبل سفارش دهم تا مجبور نباشم با جمعیت مبارزه کنم؟ وقتی فروشگاه‌ها بعد از بسته شدن باز می‌شوند، انتظار دارم مردم بخواهند پیژامه، ماکارونی، شکلات‌های Cadbury، پودر کاکائو، بازی‌های رومیزی، پنیر، مگی، تخته هویج، کاندوم، الکل، زنگ‌های گنگ، شورت، موبر ابرو، لانگیس، هولا تهیه کنند. حلقه، تورتیلا، نوارهای مومی، طناب پرش، مخمر، حوله، فر، چیپس، شورت، توپ تنیس، ورق بازی…

من معمولا در خانه لباس خواب شیک نمی پوشم. من لباس خواب را می پوشم که قسمت پایین آن تا نیمه بلند شده و گره زده شده است تا آن را به یک پیراهن شب قد متوسط ​​قدیمی تبدیل کنم – شلوارهای شبانه گاگان و لانگیزهای قدیمی تر. من، یک فرد معمولی، لباس خواب را برای یک روز خاص ذخیره می کنم و در تعطیلات در اتاق هتل می پوشم. من آنها را در یک روز کاری می پوشم و مانند همیشه لباس خواب های شیک خود را در خانه می پوشم و غیررسمی رفتار می کنم.

مگی

آیا می‌توانیم از پیام‌های کمپین stayhomestaysafe انصراف دهیم؟

وقتی یک ماه کفش هایت را نمی پوشی، هیچ چیز نیمه آبرومندی نمی پوشی، بیرون نمی روی و هوای تازه را استشمام می کنی، وقتی سه روز یک بار موهایت را شانه می کنی، حتی وقتی از خدمتکار عزیزت می خواهی. برای نیامدن، تلویزیون شما تنها پنجره شما به دنیای بیرون است و می بینید که یک سلبریتی آمده است و از شما می خواهند که در امان بمانید، شما کاملاً حق دارید که قسم بخورید و از او بخواهید که گم شود. وگرنه چرا باید این مزخرفات را تماشا کنم؟ آیا نمی توانیم چیزهای بدیهی را بگوییم؟ آیا نمی توانیم پشت تلفن سرفه کنیم؟ برای این درایو باید یک DND وجود داشته باشد. اگر ایده شام ​​خوب، پیشنهاد فیلم یا فعالیت مناسب برای بچه ها دارید، ممکن است برایم جالب باشد. وگرنه من علاقه ای به اینکه تو کی هستی ندارم.

من دوست دارم مشکلات و سوالات شما را بشنوم. قول میدم قضاوت نکنم لطفا در نظرات به اشتراک بگذارید.

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/