سوئیت های زایمان لیلی پولیتزر در مرکز پزشکی گود سامریتان


افشای وابسته: این پست حاوی پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

اگر عاشق لیلی پولیتزر هستید و به زودی منتظر آن هستید، باید بررسی کنید سوئیت های زایمان لیلی پولیتزر در مرکز پزشکی سامری خوب! آره! عاشقان لیلی می توانند در “محل تولد” برند لیلی پولیتزر در شهرستان پالم بیچ زایمان کنند.

این وبلاگ توسط مرکز پزشکی سامری خوب. . همه نظرات مال من است

سوئیت های زایمان لیلی پولیتزر
زایشگاه لیلی پولیتزر

لیلی پولیتزر ایده اثر انگشت خود را در پالم بیچ برای پنهان کردن لکه لیمو از نگهدارنده لیموناد خود مطرح کرد.

سوئیت های VIP لیلی پولیتزر یک رویای مجلل شبانه در زایشگاه است. نقاشی‌های دیواری با دست از گل‌ها، اقیانوس‌ها و جنگل‌ها توسط هنرمندان لیلی پولیتزر وجود دارد.

نقاشی دیواری لیلی پولیتزر

روتختی و روکش پنجره ها با پارچه های لیلی پولیتزر هماهنگ شده اند. من با تشک های پری دریایی کوو لیلی پولیتزر وسواس دارم! کلاسیک است! دختر من یک صندلی لیلی پولیتزر در این چاپ دارد. (اینجا را نگاه کن).

مبلمان لیلی پولیتزر

تمام اتاق های مرکز زایمان لیلی به طور کامل بازسازی شده اند. برخی از اتاق ها مشرف به اسکله هستند!

اتاق انتظار لیلی پولیتزر

اتاق انتظار لیلی پولیتزر

خانواده شما می توانند در لیلی مجلل منتظر بمانند زیرا اتاق انتظار و راهروها با مبلمان، دکور و آثار هنری لیلی پولیتزر مبله شده است.

بیمارستان لیلی پولیتزر

سرویس دربان

به عنوان بخشی از سوئیت زایمان لیلی، به منوی غذا و نوشیدنی VIP دسترسی دارید!

حمام لیزری

لوازم جانبی لیلی پولیتزر برای نوزادان و مادران

برای مادر و نوزاد، می توانید روپوش لیلی پولیتزر، ست قنداق نوزاد و کیف لیلی پولیتزر را بپوشید. بهترین مراقبت از مادر و نوزاد!

لیلی پولیتزر مامان و من عزیزم
لوازم جانبی لیلی پولیتزر

مراقبت های پزشکی درجه یک

با تمام زیبایی‌شناسی شگفت‌انگیز، نمی‌توانید فراموش کنید که با مراقبت‌های ستاره‌ای در مرکز پزشکی گود سامریتان همراه شده است.

در مرکز پزشکی گود سامریتان، آنها رویکرد “اول خانواده” را برای مراقبت از مادر و نوزاد می پذیرند! آنها با برنامه های زایمانی که توسط متخصص زنان و زایمان یا مامای شما تایید شده است کار می کنند تا تجربه زایمانی را به دست آورند که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. نیازهای مادر و نوزاد همیشه در اولویت است.

اتاق بیمارستان لیلی پولیتزر

بخش مراقبت های ویژه نوزادان سطح دوم

مرکز پزشکی گود سامریتان دارای بخش مراقبت ویژه نوزادان سطح ۲ است! در صورت نیاز به مراقبت های ویژه، متخصصانی که ممکن است فرزند شما به آن نیاز داشته باشد، تشکیل شده است.

کل تیم مراقبت های بهداشتی NICU برای ارائه بهترین مراقبت از نوزادان بیمار یا در معرض خطر و در عین حال ایجاد پیوند با کودک شما کار می کند. اگر نوزاد شما نیاز به مراقبت ویژه دارد، NICU مرکز پزشکی Good Samaritan در داخل مرکز تولد قرار دارد تا دور نباشید.

در حالی که نوزاد شما در NICU است، مراقبت های متناسب با وضعیت او، از جمله برنامه های تغذیه خاص، داروها و آزمایش ها را دریافت می کند.

حمایت از شیردهی

شیردهی برای تازه مادران بسیار مهم است. می دانم که برایم خیلی مهم بود. تغذیه با شیر مادر باعث تشویق تماس نزدیک مادر و نوزاد می شود.

گود سام مشاوران شیردهی دارای گواهی هیئت مدیره در خانه در دسترس است که راهنمایی و پشتیبانی را برای شیر دادن موفقیت آمیز به نوزاد شما ارائه می دهند. این متخصصان به بسیاری از زنان دیگر کمک کرده اند تا با موفقیت به نوزادان خود شیر دهند – و آنها اکنون در بیمارستان ما هستند و هر زمان که بیشتر به آنها نیاز داشتید در کنار شما هستند!

مشاوران شیردهی دارای گواهینامه بین‌المللی در محل می‌توانند به مادرانی که شیردهی کم دارند کمک کنند، نحوه شیر دادن به نوزاد، گرفتگی، عوارض شیردهی (مانند دوقلوها) و نحوه استفاده از پمپ سینه را به نوزاد آموزش دهند.

جوایز کار و تحویل خوب سام

مرکز پزشکی Good Samaritan مفتخر است که جوایز Healthgrades زیر را دریافت کرده است: برتری در کار و زایمان، عملکرد فوق‌العاده در کار و زایمان، و در ۱۰٪ بیمارستان‌های برتر ارزیابی شده برای زایمان و زایمان قرار گرفته است. The Birthing Suites همچنین دریافت کننده پنج ستاره زایمان طبیعی برای هفت سال متوالی است.

آنها همچنین دارای یک سیستم ایمنی عالی برای نوزادان و ساعات طولانی ویزیت همراه با متخصصین بیهوشی و نوزادان خبره در ۲۴ ساعت شبانه روز هستند.

بخش مورد علاقه شما از سوئیت های تولد لیلی پولیتزر در مرکز پزشکی گود سامریتان چیست؟

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/