سم زدایی طبیعی و سالم

چاقی یک نگرانی رو به رشد سلامتی است. به نظر می رسد که روزانه تعداد بزرگسالانی که در ایالات متحده با چاقی مواجه هستند و خطرات سلامتی مرتبط با چاقی به ما یادآوری می شود. بیماری قلبی و دیابت هر دو در حال افزایش هستند. بسیاری از بزرگسالان غذاهای ناسالم بیشتری می خورند و سبک زندگی فوق العاده ناسالمی دارند. اکثریت بزرگسالان آنطور که باید ورزش نمی کنند.

علاوه بر این دلایل، وجود سموم در بدن شما نیز می تواند منجر به افزایش وزن شود. سموم همچنین با سرطان سینه، سندرم خستگی مزمن، دستورات شهرداری، مشکلات جنسی و انرژی کم مرتبط است.

راه های زیادی وجود دارد که ما می توانیم سموم را وارد بدن خود کنیم. حشره کش ها یک روش رایج هستند. ما به سادگی سموم را می بلعیم. مواد غذایی با مقدار زیادی اسید ذخیره شده در بسته بندی های مصنوعی می توانند حاوی سمومی باشند که به داخل غذا نفوذ می کنند. این به خصوص بد است زیرا این مواد شیمیایی مصنوعی چیزی هستند که بدن ما به اندازه کافی برای حذف آن توسعه نیافته است.

همچنین می تواند در آب آشامیدنی ما باشد. چندین مطالعه نشان داده اند که درصد بالایی از آب آشامیدنی در ایالات متحده آنقدر که ما فکر می کنیم ایمن نیست. این می تواند به ویژه در صورتی که از آب چاه در یک منطقه با کاشت زیاد استفاده می کنید صادق باشد. آفت کش ها و سایر مواد شیمیایی را می توان در این نوع آب یافت.

مواد شیمیایی مصنوعی که در دام ها برای چاق شدن و آماده شدن سریعتر آنها به بازار استفاده می شد، می تواند منبع سموم بدن ما نیز باشد. دام ها با مواد محرک رشد و مقادیر زیادی آنتی بیوتیک و سایر مواد خارجی تغذیه می شوند.

راه هایی وجود دارد که می توانید خودتان را سم زدایی کنید. اولین قدم مهم خرید مواد غذایی ارگانیک تایید شده خواهد بود. این امر به ویژه هنگام انتخاب غذاهایی که احتمالا پشت سموم هستند، مانند لبنیات چرب، خیارشور، توت فرنگی، سیب، کشمش، فلفل، کلم و اسفناج بسیار مهم است. هنگام خرید مرغ و گوشت دقت کنید که فاقد مواد شیمیایی باشد و پوست آن را نخورد. از ماهی های گوشتخوار مانند قزل آلای دریایی دوری کنید و ماهی هایی مانند کاد و سایر ماهی های سفید را انتخاب کنید. همچنین باید از نوشیدن آب فیلتر شده و نوشیدنی های ارگانیک تایید شده اطمینان حاصل کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر