سمینار اقدام هیئت کونگ فو در استان بوشهر برگزار شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، در این سمینار عملکرد هیئت مورد ارزیابی قرار گرفت ک️ فوت صبح سه شنبه به ریاست جواد حیدری، رئیس هیئت مدیره ک️ فوت استان بوشهر و حضور اولیا، مربیان و سالمندان ک️ فوت در تالار جهان پهلوان تختی بوشهر برگزار شد.

رئیس هیئت مدیره ک️ فوت استان بوشهر در این برنامه گفت: کونگ فو به معنای مهارت است و برای تبحر در یک شغل استفاده می شود. کونگ فو برای حرکات سریع و پرش و شوک الکتریکی به بدنی نرم و انعطاف پذیر نیاز دارد. مثل یک آنها به مصاف حریف می روند و رشته های جنوبی برای ضربات مهلک به حریف به بدنی پر از عضله و قدرت نیاز دارند.

جواد حیدری افزود: کونگ فو نیز سبک هایی دارد که از قدرت درونی و نیروی درونی برای مبارزه و به طور کلی ورزش استفاده می کند. ک️ فوت برای همیشه قابل اجرا و مفید است.

موسی کشتکار معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: ورزش ک️ فوت او با اقدامات و فعالیت های خود توانست حرکت مثبتی در اطراف هنر ایران اسلامی داشته باشد و در اشاعه فرهنگ اسلامی و جوانمردی مردم ایران در جهان بسیار تاثیرگذار باشد. منافع سیاسی و فرهنگی بسیاری برای ایران اسلامی به همراه داشته است.

سمینار دستاوردهای هیئت کونگ فو در استان بوشهر برگزار شد

سیف زاده معاون مدیرکل وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش زبان مشترک بین کشورها و انتقال فرهنگ ها و جامعه است. ک️ فوت چه کسی در میان خانواده رزمندگان ایرانی بیشترین تعداد شهید را دارد می تواند بیشترین نقش را در انتقال فرهنگ اسلامی و اخلاق و معنویت در بین ورزشکاران داشته باشد.

طیبه عبداللهی معاون رئیس جمهور در امور بانوان ضمن ارائه گزارش کامل از برنامه های سال گذشته و تقویم امسال در حوزه بانوان گفت: ک️ فوت امروز با آینده ای روشن، با قدرت و اقتدار به جلو می رود ک️ ف️ پس از سال ها تلاش، امروز از ثمره پشتکار و پشتکار در تربیت هنر جویان بهره مند شده اند.

در ادامه این مراسم یکی از برترین های سال ۱۴۰۰ با اهدای لوح تقدیر در رده سه انجمن برتر، سه هیئت برتر، کمیته برتر سه، مربی برتر سه، قهرمانان برتر سه، ورزشکار برتر سه، داور برتر سه و مجموع از ۴۲ تجهیزات و از نظر معنوی تشویق شده است گرقند