سقوط پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی در نقب – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر، رسانه های عبری در همیشه آویو سقوط پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه پشتیبانی انجام دادند

سقوط این پهپاد درست زمانی اتفاق افتاد که آتش سوزی مهیبی در قسمت شرقی نیروگاه هسته ای رخ داد دیمونا گفته می شود این آتش بزرگ در شهرک صهیونیستیمصحفی عید» واقع در شرق تاسیسات هسته ای دیمونا وجود داشته است.

همچنین سقوط پهپاد ارتش همیشه رژیم صهیونیستی در کوهستان آراد واقع در شمال شرقی متأثر، تحت تأثیر، دچار، مبتلا اشغال گزارش شده است.

این تحولات در سرزمین های اشغالی فلسطین در حالی رخ داد که پیش از آن «امیر Bohbot» خبرنگار نظامی پایگاه صهیونیستی و نه بیان کرد که ارتش همیشه آویو اقدامات آن در منطقهچکرز یهودا” در همین نزدیکی است خلیل تشدید شده است

وی افزود: ارتش اسرائیل تاکنون دو پایگاه نظامی و ایستگاه دیده بانی دارد میکروسکوپ رادار و ابزارهای پیشرفته برای جلوگیری از انجام عملیات فلسطینی ها ساخته شده است.

لازم به ذکر است در هفته های اخیر عملیات تیراندازی در خلیل این اتفاق افتاد و یک خاخام صهیونیست کشته شد. گروه های فلسطینی از این عملیات مقاومت استقبال می کنند، اما این رویداد را مشارکت می دانند خلیل سایر مناطق کرانه باختری، به ویژه نابلس و جنین، به انجام عملیات ضد صهیونیستی معروف بوده اند.