You are currently viewing سفکوویچ می گوید مذاکرات درباره پیش نویس معاهده ایرلند شمالی دوباره مورد مذاکره قرار نمی گیرد

سفکوویچ می گوید مذاکرات درباره پیش نویس معاهده ایرلند شمالی دوباره مورد مذاکره قرار نمی گیرداتحادیه اروپا قصد دارد 80 درصد مقررات مربوط به جابجایی کالا ، به ویژه مواد غذایی و محصولات کشاورزی بین بریتانیا و ایرلند را کاهش دهد.

دولت از سیگنالی مبنی بر اینکه می خواهد “تبادل نظر نزدیک” برای پیروی از پیشنهادات اتحادیه اروپا انجام دهد استقبال می کند.

اما در همان زمان ، سخنگوی دولت گفت در صورت وجود “راه حل پایدار” در معاهده ایرلند شمالی “تغییرات مهمی” ایجاد خواهد شد.

در مورد این پروژه لرد فراست ، مذاکره کننده بریتانیا برای برگزیت که وظیفه نظارتی ECJ را برداشته است ، خط قرمز دولت است (پیتر برن / PA) بازگشت / ادامه سیم PA

وزیر Brexit لرد فراست انتظار می رود روز جمعه با آقای سفکوویچ در بروکسل ملاقات کرده و راه های سخت کار کردن را مورد بحث قرار دهد.

آقای سفکوویچ روز پنجشنبه با رهبران سیاسی ایرلند شمالی صحبت کرد.

وی سپس اظهار داشت که هیچ صلاحیتی برای مذاکره مجدد در مورد قرارداد ندارد.

وی گفت: “اکنون ما واقعاً باید آخرین مایل را انجام دهیم.” با تمام پیشنهادات روی میز مثبت کار کنید. در نهایت ، آن را به رختخواب بگذارید. “

“من معتقدم که ما می توانیم پیشنهادات خود را بیرون از خانه روی میز بگذاریم. همانطور که گفتم ، بیایید همه اینها را قبل از کریسمس حل کنیم ، من فکر می کنم این بهترین هدیه کریسمس است که می توانیم به مردم ایرلند شمالی هدیه دهیم.”

با این حال ، سفکوویچ گفت: “من اختیار مذاکره مجدد در مورد این توافق را ندارم. قرارداد خروج ؛ قرارداد موافقت نامه های تجاری و همکاری ؛ ما امضا کردیم ؛ من تاییدش کردم من فکر می کنم این یک قانون بین المللی است و ما باید به آن احترام بگذاریم.

پیش از این ، جوآئو وال د آلمیدا ، سفیر اتحادیه اروپا در گفتگو با بی بی سی 2 گفت که بروکسل “دورتر” شده است و نمی تواند به پیشنهادات روز چهارشنبه ادامه دهد.

وی گفت: “ما برای حل مشکلات ایرلند شمالی به محدوده کارهایی که می توانیم انجام دهیم ، رسیدیم.”

دیدگاهتان را بنویسید