سرپرست جدید روابط عمومی هلال احمر منصوب شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، پیرحسین کولیوند طی حکمی اشکان موسوی را به سمت «سرپرست اداره کل روابط عمومی و روابط عمومی هلال احمر» منصوب کرد. پیش از آن و از همان روزهای اول فعالیت کولیوند، مجتبی کشاورز به عنوان رئیس هلال احمر این مسئولیت را بر عهده داشت. در قضاوت رئیس هلال احمر آمده است:

نظر به زحمات، توانمندی ها و مدارک ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به سمت «سرپرست اداره کل روابط عمومی و روابط عمومی هلال احمر» منصوب می شوید.

روابط عمومی به عنوان چشم و چراغ سازمان، وظیفه اطلاع رسانی تبلیغات، انتقال نظرات، پیشنهادات و انتقادات مردم و مسئولان را بر عهده دارد. لذا انتظار دارم با طراحی و برنامه ریزی تدوین و اجرای «سامانه جامع ارتباطات و تبلیغات سازمانی» و «نظام پذیرش و بررسی پروپوزال» به اهداف و مأموریت های شرح داده شده در زیر به نحو مطلوبی دست یابید.

۱- ارتباط با گروه های مختلف اجتماعی و دستیابی به بالاترین سطح همسویی و همگرایی برای افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی هلال احمر.

۲- اطلاع رسانی و آموزش برای ایجاد و تقویت ارتباط و هماهنگی بین جمعیت هلال احمر و رسانه ملی و گروه های اجتماعی موثر بر کارایی و اثربخشی جمعیت.

۳- ایجاد همدلی، توانمندسازی و تفاهم، تقویت فرهنگ سازمانی و دستیابی به جایگاهی آبرومند برای اعتمادسازی و افزایش سرمایه انسانی جمعیت هلال احمر.

۴- ارائه تصویر مثبت و مسئولانه از جمعیت هلال احمر با پاسخگویی به نیازهای اطلاعاتی جامعه

۵- از روش های مناسب برای ارتقای کمی و کیفی ارتباطات داخلی و خارجی استفاده کنید

۶- توسعه روابط عمومی الکترونیک با هدف ارتقای کیفیت خدمات و تسریع در اطلاع رسانی و ارتقای پاسخگویی هلال احمر.

۷- راه اندازی آژانس های روابط عمومی در زمینه ها با توجه به چابکی و ایجاد هماهنگی در اجرای اطلاع رسانی و تبلیغات.

۸- بسط و تبیین رویکرد تحلیلی در روابط عمومی بر اساس رصد دقیق فضای فکری و فرهنگی جامعه.

۹- کوشش در برگزاری جشن های مذهبی و ملی در جمعیت هلال احمر برای پاسداشت شأن انقلابی سازمان.

۱۰- همکاری و تعامل مناسب و مطلوب با رسانه های مکتوب و سایت های خبری

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق اهداف همیشگی خود و همگام با فصل گام های اساسی بردارد. سخنرانی با قرار گرفتن در دستور کار مقام معظم رهبری به ویژه ابلاغیه گام دوم انقلاب اسلامی در سایه همدلی، هم افزایی و رفاقت مدیران و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در انجام وظایف محوله. پیروز و سربلند .