You are currently viewing سارا اشتاینشتاین در اتاق با جاکارتا و دانیل

سارا اشتاینشتاین در اتاق با جاکارتا و دانیل


نام کوچک (IV): جیک و دانیل گلدبرگ

مشخصات (ها)جیک بنیانگذار و کارآفرین NIKUFarms.com است. دانیل در حال حاضر مدیر محصول بارداری است.

در این مدت دلت برای چه کسی تنگ شده است؟ این ما دو نفر هستیم. بچه 3 ماهه ما

1-2 همین حالا زندگی خود را از جملات نجات دهید. اتاق نوزاد هم اتاق اوست و هم دفتر جیک ، بنابراین ما کل اتاق را در طول روز انجام می دهیم. یک قهوه بخورید و روی اجاق بنشینید. به اتاق کودک خود بروید. کودک با مادر راه می رود ؛ ناهار با کودک بازی کنید تمیز کردن به صرف شام برای خواباندن نوزاد خواندن دوباره انجام دهید.

آخرین غذای مورد علاقه شما چیست؟ ما وسواس هوموس خانگی داریم. هر بار که جیک دسته جدیدی می سازد ، ما هر روز آن را می خوریم تا آن را به پایان برسانیم.

سه دارایی انبوه غیرقابل مذاکره در حال حاضر چیست؟

  1. نخود خشک شده
  2. گوشت
  3. سیب

چگونه برای آشپزی خود الهام می گیرید؟ جایی که. ما از تماشای سریال های بیشتر در کانال یوتیوب Bon Appetite الهام گرفته ایم. جیک در حال امتحان چند دستور العمل از کتاب آشپزی “Ottolenghi Simple” است. اما در این میان ، برخی از مواد موجود نیست و اکثر مواد لازم برای تهیه بیشتر دستور العمل ها گنجانده نشده است.

هنگام خوردن QUARANTINE غذای مورد علاقه شما کدام بود؟ استیک کناری سیر عسلی BBQ’d. از آنجا که جیک صاحب nikufarms.com است ، لازم نیست نگران تحویل منظم گوشت های شبانی خود و تمام شدن گوشت در فروشگاه مواد غذایی باشیم. او همچنین عسل یکی از شرکای مزرعه خود را می فروشد.

جیک گوشت را به مدت 24 ساعت می پزد: 1 فنجان عسل (NIKU Farms) ، 1 فنجان سس سویا و 4 حبه سیر ، سپس BBQ ذغال ما را تا رسیدن به 140 درجه ادامه می دهد. ما گوشت را خرد کرده و از آن در سالاد استفاده می کنیم ، سیب زمینیها ساندویچ ؛ هوموس یا خودش می خورد.

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ هنگام پخت ، تخم مرغ باید در دمای اتاق باشد. نکته واضح این است که تخم مرغ ها بیشتر مخلوط می شوند و خمیر به افزایش یکنواخت تر کمک می کند.

اگر سفارش دهید رستوران مورد علاقه شما چیست؟ با کمال تعجب ، از زمانی که از نظر اجتماعی منزوی شده ایم ، فقط یک دستور به ما داده شده است. این یک پیتزا از پیتزا نوا بود و جالب اینکه متوجه شدیم بعد از غذا خوردن ، برای خوردن زیاد بیرون رفتیم.

آیا هابی / کتابهای مورد علاقه / PODCASTS مورد علاقه وجود دارد؟ دانیل درگیر نقاشی با دسرها (شامل نمی شود) شد. ما همچنین درگیر مجموعه کتاب های دانیل سیلوا گابریل آلون در مورد یک جاسوس اسرائیلی هستیم. مجموعه کتاب ها عالی هستند زیرا تعداد زیادی کتاب پشت شما وجود دارد که می توانید بخوانید. در این مجموعه 20 کتاب وجود دارد.

آیا می توانید نکته یا اقدامی به من بدهید تا در این مدت شما را حفظ کنم؟ حداقل یکبار در روز بیرون بروید ، حتی زمانی که بیرون هوا بسیار سرد است. برای ما حتی ممکن است به معنای نوشیدن یک لیوان شراب در ایوان در تمام طول روز باشد.دیدگاهتان را بنویسید