زیرساخت های عمرانی روستاهای دیلم تقویت می شود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل عباسی شامگاه چهارشنبه در آیین تجلیل از دهیاران بخش مرکزی دیلم اظهار داشت: برای توسعه زیرساخت های روستاهای شهرستان دیلم باید از همه ظرفیت ها استفاده شود.

وی با تبریک روز روستاییان گفت: امیدواریم با همت اهالی روستا و اعضای شورای اسلامی روستاهای شهرستان دیلم شاهد تحول در روستاها باشیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دیلم افزود: باید از تمام ظرفیت های موجود در مدیریت شهرستان برای عمران و آبادانی روستاها استفاده شود و ما در فرمانداری با تمام توان آماده حمایت از شما هستیم.

بخشدار مرکزی دیلم با اشاره به روز دهیار گفت: با تمام تلاش روستاها از تشکیل مجالس زکات در روستاها قدردانی می کنم و امیدوارم با تلاش شما عزیزان مراسم عید غدیر خم به بهترین نحو و طبق برنامه برگزار شود. کم اهمیت سلام در حال برگزار

حلیمه خوب وی افزود: دهیاران قدرتمندترین شاخه های بخشداری هستند و خوشبختانه دهیاران بخش مرکزی با دلسوزی و تلاش مضاعف به مسائل رسیدگی می کنند و تلاش می کنیم با همکاری خود بخشی از مسائل را که در اولویت است حل کنیم. .

مراسم تجلیل از دهیاران بخشدار مرکزی دیلم به مناسبت روز دهیار با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دیلم، سرپرست بخشدار مرکزی دیلم، دبیر زکات- شورای شهر دیلم، رئیس شورای اسلامی بخشداری مرکزی و رئیس اداره ثبت احوال شهرستان دیلم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی به اهالی روستای بخش مرکزی دیلم اهدا شد.