You are currently viewing زیرا ما متولد شدن را انتخاب می کنیم

زیرا ما متولد شدن را انتخاب می کنیم


من درباره تاریخ تولد امری نوشتم. او تصمیم گرفت برای ما خانه ای برای او بسازد. برای تصمیم گیری تحقیقات زیادی لازم بود. بنابراین داشتن خانواده تصمیم صحیحی برای خانواده ما است (زیرا این امر بسیار مهم است ، من معتقدم که داشتن خانواده تصمیم مناسبی برای همه نیست).

در اینجا برخی از مهمترین دلایلی که ما باید اتخاذ کنیم آورده شده است:

  1. کووید (هرچند فکر نمی کردم که اکنون به روش دیگری متولد شوم)
  2. مداخلات / سیاست های بیمارستان
  3. ریسک کم
  4. با تیم مامایی از کیفیت مراقبت کنید
  5. ما راحت در خانه خود متولد شدیم
  6. خدمات پس از زایمان

کوویس

در آغاز همه گیری کووید ، می دانستم که با امری باردار هستم. ذهن من این است که اگر COVID خوب نباشد ، به ازدواج فکر می کنم. من تولدم را در کوه اوبرن در کمبریج آغاز کردم. نوامبر (متأسفانه!) به طور کلی ، Maddie و Mt. برای زایمان / مراقبت من. Auburn تجربه فوق العاده ای دارد. آنها برای بیمه ما بسیار مهم هستند.

مداخلات / سیاست های بیمارستان

اما از ابتدا همه چیز متفاوت بود. قرارهای ملاقات هر 4-8 هفته به جای قالب معمول توزیع می شود. ملاقات ها کوتاه به نظر می رسد ؛ اقدامات احتیاطی بیشتری برای رسیدن به بیمارستان انجام شد. من نگران این هستم که چگونه در این گروه متولد شده ام. نمی تواند به نظر می رسد سیاست های بیمارستان در مورد تأیید یک یا دو حامی در حال تغییر است (بسیار مهم است که من و اریک دولا داشته باشیم). هنگامی که به COVID مبتلا شدید ، باید آن را آزمایش کنید. کار روی جلد بسیار مهم است. اگر به دلایلی تست شما مثبت است ، آنها به شما توصیه می کنند که حداقل 6 فوت فاصله داشته باشید مگر هنگام شیردهی.

به محض اینکه به 20 هفته رسیدم و نشان دادم که همه چیز خوب است ، شروع به فکر کردم که این بار چه تجربه ای را برای تولدم دوست دارم. سیاست های ماه نوامبر سیاست بیمارستان (عمدتا ناشناخته) را به نگرانی واقعی برای من تبدیل کرد و من در این فکر بودم که آیا این بهترین مکان برای نجات امری است؟ تصمیم گرفتم درباره زایمان در خانه تحقیق کنم و با گروه های مختلف خانواده تماس تلفنی / مصاحبه داشته باشم. من و اریک توانستیم با برخی از ماماها صحبت کنیم و س questionsالات بسیار ترسناک (بسیار مهمی) بپرسیم. احساس می کردیم اگر تصمیم به ازدواج بگیریم ، رنج می بریم. آن تصمیم به خوبی پیش رفت.

من واقعاً یک روز جمعه وقت گرفتم تا آخرین تغییر خود را قبل از هفته بیست و هشتم بارداری انجام دهم. اریک اجازه نداشت کاری انجام دهد (به جز آرتور وینتر). بیش از پیش از قرارهای پخش ناامید می شدم. پس از ترک قرار ملاقات در بیمارستان ، من و تیم مامایی بدون تردید می دانستیم که می خواهم در خانه بچه دار شوم.

ریسک کم

در آن زمان با OB خود صحبت کردم. من کمتر خطرناک هستم کانال زایمان مشکل دارد. ختنه جنسی قبلی زنان او گفت که برای اولین بار دارو مصرف نکرده است. خوشحالم که او این کار را کرد. ما تصمیم گرفتیم برای بازگشت به بیمارستان در 36 هفته یک قرار ملاقات بگذاریم. اما نوزاد شکم بزرگی دارد. و غیره ) اگر در هنگام زایمان نیاز به انتقال به بیمارستان داشته باشم ، می توانم به کوه اوبرن برگردم.

کیفیت مراقبت های دوران بارداری

به محض اینکه به مراقبت از حیوانات خانگی روی آوردم ، بلافاصله اختلافات بوجود آمد. اریک توانست به یک قرار ملاقات (حداقل در ابتدا) برسد که او را به بخشی از تیم تبدیل کرد. ملاقات ها حداقل یک ساعت طول می کشد و برای سلامت روان و بهزیستی است. برنامه تولد ؛ کاملتر از سلامتی و تغذیه است. من همچنین روابط خوبی با سایر ماماهای تیم ایجاد کرده ام که با مامای اصلی من خواهند بود. دوره پس از زایمان

تولد راحت در خانه ما

گروه خانواده ای که همراه من بودند یک پرستار مامایی دارای مجوز بودند. بنابراین ، آنها سابقه پرستاری و مامایی دارند. این مرا بسیار امن می کند. همانطور که گفتم، با تمام سوالات من ، در مورد “در بدترین حالت” صحبت کردیم که قصد داشتیم به بیمارستان منتقل شویم. وقتی امری وارد شد ، احساس اطمینان کردم و برای برنامه هایمان آماده شدم. ما می دانیم اگر نقل و انتقالی که هنوز اتفاق نیفتاده است به کجا برویم. من دوست داشتم که تیم زایمان من احساس کند “خانه یا سینه” در صورت انتقال سریعتر (بیمارستان محلی من فقط 5 دقیقه فاصله داشت) و اگر امری می خواست به NICU برود. تا زمانی که همه چیز ایمن باشد به مراقبت از حیوانات خانگی خود ادامه می دهیم. آنها دائماً به هر نوع “زرد” نگاه می کردند. پرچم ها منتظر پرچم های قرمز نباشید.

ما زمان زیادی برای اطمینان از آمادگی کامل خانه مان برای زایمان داریم. مامای من لیستی از همه چیزهایی را که به آن نیاز داشتیم به ما داد و ما قبل از آماده سازی تمرین کردیم تا مطمئن شویم که همه ما ارتباطات مناسب داریم.

خدمات پس از زایمان

من کل داستان تولد امری را نوشته ام. اما یکی از بخشهای مورد علاقه من در داشتن خانه ، مراقبت های زایمان است. شبهایی که او به دنیا آمد تقریبا پنج ساعت طول کشید. یک روز ، هنگام تمیز کردن همه چیز و بررسی من و امری ، 3 روز 7 روز بازدید 2 هفته و 6 روز. همه هفته ها در خانه ما راحت است. چقدر ناراحت بودم که آخرین ملاقاتم را به پایان رساندم! اما ما رابطه خوبی داریم. معتقدم اگر در آینده اتفاقی بیفتد می توانم با تیم تماس بگیرم.

لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال دیگر در مورد حیوان خانگی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید