You are currently viewing زنی از شهرستان سنت چارلز میسوری آمریکا را شکست داد.  هدف آن میس آمریکا است

زنی از شهرستان سنت چارلز میسوری آمریکا را شکست داد. هدف آن میس آمریکا است


ST CHARLES COUNTY ، ماه – “بدترین چیزی که می توانید یاد بگیرید این شما نیستید. شما این کار را انجام داده اید. “کیت ونگر قبل از تاجگذاری در میزوری آمریکا گفت. نمی تواند

دوربین هایی که با پنج زن دیگر که در 11 سپتامبر شرکت کرده بودند رقابت می کردند ، صدای او را شنیدند و دوربین احساسات تکان دهنده او را ثبت کرد.

با وجود اینکه شوکه شده بود ، ونگر گفت “بسیار هیجان زده” است.

میسوری آمریکا کیت ونگر بعد از تاج در 11 سپتامبر با همسرش تری لبخند می زند.

ونگر می گوید: “گاهی اوقات من اصلا باور نمی کنم.” “من یک مادر هستم ، با مینی ون رانندگی می کنم ، من واقعاً خود را فردی نمی دانم که بتواند تاج و سنجاق بپوشد ، اما این به من کمک کرد تا چیزهای زیادی درباره خودم بیاموزم.

خانواده او ، از جمله سه پسر او ، هنگامی که او تاجگذاری کرد بسیار خوشحال شدند. او را از خانه ای که در حال تشویق او بود تماشا کردند.

در ماه نوامبر ، آرسن ونگر در مسابقه آمریکا شرکت می کند.

در طول مسابقه میسوری آمریکا ، اعتماد به نفس نقشی کلیدی داشت.

او می گوید: “من یکی از بدترین منتقدین خودم هستم.” “اگر من واقعاً می خواهم آن را کنار بگذارم ، باید به توانایی شما اعتقاد داشته باشم.”

“برای رقابت ، باید به این فکر کنم که به عنوان یک شخص چه کسی هستم. من باید به خودم اطمینان داشته باشم. من به توانایی خود ایمان دارم. وقتی خودم را آماده می کنم ، من چی؟ می خواهم چه کار کنم؟ چگونه می توانم کلمه را پخش کنم؟ برای داوران و مردم است. ”

آرسن ونگر ، که رهبری مسابقه را بر عهده دارد ، روی برنامه پلتفرم خود کار می کند ، که در صورت تاج گذاری در منطقه سنت چارلز اجرا می شود. از آنجا که ونگر متخصص خواندن در مدرسه راهنمایی فرانسیس برایان با تمرکز بر نارساخوانی بود ، بر سواد اولیه کودکی تمرکز کرد.

ونگر همچنان در اجتماع خود مشارکت داشت ، با او ارتباط برقرار کرد و ضمن ایجاد ارتباط با سازمان ها ، بستر سواد خود را شکل داد.

او می گوید: “من و شوهرم پسرهایمان را بزرگ می کنیم تا جایی که می توانیم پس بدهیم.” بنابراین ما بسیار درگیر جامعه هستیم. به ویژه برای مشارکت بیشتر در جامعه ، به ویژه از منظر سواد و آموزش. »

این مسابقه همچنین شامل سوالات داوران است. یکی از س questionsالات این بود که “اگر تاج بپوشید انتظار دارید به چه چیزی برسید؟”

ونگر می گوید که پاسخ به این سوال دشوار است.

“واقعاً می خواهم چه کاری انجام دهم؟” کاری که من توانستم انجام دهم این بود که سعی کردم دو مورد جداگانه را با پاسخ من مخلوط کنم. من می دانم که شما می توانید با به خطر انداختن آنچه من می خواهم به دست آورید. ”

ملکه زیبایی علاوه بر راه اندازی سکو و س questionsالات داوران ، لباس شنا و لباس شب بر تن داشت.

او از برخی از دوستانش که تجربه بیشتری در مسابقات زیبایی داشتند ، مشاوره خواست.

آرسن ونگر گفت: “من دوستان شگفت انگیزی دارم که ناخودآگاه به من کمک کرده اند.

بخش مورد علاقه او در مسابقه علاقه مندی به شرکت کنندگان در مسابقه و شنیدن داستان های آنها است.

آرسن ونگر: “همه باهوش ، با استعداد و مهربان هستند. وقتی می خواهید با هم دوست باشید ، کنترل احساسات سخت است ، همانطور که ما با یکدیگر رقابت می کنیم. “

هدف / هدف

انتشار دانش درباره نارساخوانی بستر اوست و او برای برنامه ریزی رویدادها با سازمان های دولتی همکاری می کند.

ونگر می گوید روزهایی در مدارس برای افزایش آگاهی وجود دارد ، اما او می خواهد تا آنجا که می تواند برای آموزش و پرورش تلاش کند. من می خواهم تا آنجا که ممکن است تعداد زیادی سازمان ببینم.

او گفت: “هدف من برای همه است.” در ایالت یا فکر می کنم همه نژادها می توانند در شبیه سازی نارساخوانی نقش داشته باشند.

هدف دیگر این است که آرسن ونگر کتابخانه فانتزی دالی پارتون را گسترش دهد. در دسترس عموم مردم در سراسر شهرستان چارلز.

کتابخانه تخیلی دالی پارتون یک برنامه هدیه بین المللی کتاب است که ماهیانه یکبار از بدو تولد تا 5 سالگی کودکان را پذیرش می کند.

وی گفت: “کلمات و واژگانی که کودکان در پنج سال اول زندگی خود تجربه می کنند می تواند تأثیر زیادی بر دانش و موفقیت آنها در زندگی داشته باشد.”

ونگر در حال حاضر برنامه هایی در ایالت و کلمبیا دارد.

او می گوید: “اگر بتوانیم همه افراد ایالت خود را به کل ایالت ببریم ، بسیار شگفت انگیز خواهد بود.”

موضوعات قبلی 

خانم میسوری اولین قهرمانی ونگر در لیگ بزرگ است.

2004 در 19 سالگی به سنت لوئیس نقل مکان کرد. مقام دوم به مسابقه ملکه نمایشگاه چارلز اختصاص یافت.

ونگر گفت: “ما می خواهیم دختران دبیرستانی منطقه ما را تغییر دهند.

سال بعد ، در سال 2005 ، او برنده جایزه اول و تاج Miss Congeniality شد. در آن زمان ، او برنده آمریکایی میسوری از شهرستان سنت چارلز بود.

ونگر به طور گسترده ای آگاه نیست که زیبایی هایی برای زنان متاهل وجود دارد.

او می گوید: “وقتی بزرگ شدم ، در نظر داشتم که می تواند همان چیزی باشد که من می خواستم باشم یا بخشی از آن باشم.”

پشتیبانی خانواده / کار

گفته می شود ونگر از این تیم جدا شده است. او این موفقیت را در رسانه های اجتماعی خود اعلام کرد و خانواده و همکارانش را تاجگذاری کرد.

آنچه او انتظار دارد این است که دانش آموزانش قبل از صحبت کردن بدانند. هنگامی که آرسن ونگر به محل کار رفت ، با نشانه ها و حمایت دانش آموزان و معلمان مورد استقبال قرار گرفت.

او کمربند و تاج خود را گرفت و به شاگردانش نشان داد. اولین س byالی که یکی از شاگردانش پرسید این بود که “آیا این شبیه کودکان نوپا و تیارس است؟”

او گفت: “من گفتم او زیباست.” اما اینطور نیست. ونگر با خنده گفت: “کمی متفاوت است.”

“آنها توانستند دانش اولیه درباره اینکه یک مسابقه زیبایی چیست ایجاد کنند ، بنابراین این یک تجربه یادگیری عالی برای آنها بود ، بنابراین ما توانستیم در مورد شباهت ها و تفاوت ها بحث کنیم.”

برخی از دانش آموزان او که در خواندن مشکل دارند ، از آرسن ونگر برای داشتن بستر سواد تشکر کردند.

آرسن ونگر گفت: “وقتی آنها این را گفتند واقعاً قلب من را تحت تأثیر قرار داد.

نکات زیبایی 

ونگر ایده هایی برای هر سنی دارد که می خواهد رویاهای خود را محقق کند. او یکی از اعضای گروه رقص St. وقتی می خواستم برای لوئیس کمش تست بزنم ، این توصیه را کردم.

وی گفت: “من یک حرفه ای کار می کنم.” گفتم: مادر. من یک زن هستم. چگونه من این را انجام دهم؟ او گفت: “و به من گفته شد که” هیچ چیز نمی تواند تو را متوقف کند. ”

“مهم نیست که چه کار می کنید. اگر در کارهایی که در جنبه های دیگر زندگی انجام می دهید بهترین هستید ، به سمت رویاهایتان حرکت کنید. به طور کلی ، اگر می خواهید زیبایی را در هر سنی انتخاب کنید ، لیاقت آن را دارید. انجام دهید. ”

دوشیزه آمریکا زیباست

مسابقه دوشیزه آمریکا در 20 نوامبر در لاس وگاس ، هتل وستگیت برگزار می شود. شرکت کنندگان در مسابقه در طول هفته برای مسابقات قبل از زیبایی و تمرین در دسترس خواهند بود.

آرسن ونگر در آماده سازی برای دوشیزه آمریکا در حال بررسی نحوه نمایندگی از زنان متاهل در میسوری و صدایی برای کسانی است که مشکل خواندن دارند.

او گفت: “تمرکز اصلی من این است که بدانم کیستم و چگونه می توانم بهترین نمایندگی را از خود داشته باشم ، من واقعاً می خواهم خانم آمریکا باشم و می توانم به همه نشان دهم که من شخص مناسب شما هستم.” گفت

ونگر می گوید انتظار دارد با بازیکنان دیگری ملاقات کند

او می گوید: “نتیجه نهایی این است که ما برای آنها احترام زیادی قائل هستیم ، چه از نظر فنی رقابت کنیم یا نه.”

“همه ما می خواهیم تصوری ماندگار داشته باشیم و جهان را به مکان بهتری تبدیل کنیم ، بنابراین اگر آنها کاری را که می خواهند انجام دهند ، دوست ندارند.”

دیدگاهتان را بنویسید