You are currently viewing [ رژیم کانادایی ] برای فهمیدن ، او اصلاً کانادایی نیست

[ رژیم کانادایی ] برای فهمیدن ، او اصلاً کانادایی نیست


طبق معمول ، من با حمل غذا و منتظر حمله به رستوران رسیدم. بطری آب سیب و هویج را دیدم که یک کاسه ماست جلوی او بود. نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ زدم. انگار منتظر اجازه روزه بود. اما در واقعیت ، او منتظر بود تا ناهار با رازیانه و فلفل عمه سرو شود.

تعجب می کنم چرا او می خواهد آب سیب و هویج بخورد؟ وجه اشتراک این سه مورد چیست؟ و من به خودم چه گفتم؟ هی

به طور خلاصه ، من بسیار گرسنه هستم. دیدم بشقابم پر از کدو و در یک کاسه رازیانه فرو رفته است ، دو فنجان آب سیب و دو هویج را در یک لیوان ریختم. دو فنجان خورد و آنها را کنار گذاشت.

نمیتوانم تحمل کنم وقتی غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا نمی خورم.

او گفت: “من نمی توانم ،” صدایش از ته چاه می آید. در چهارمین روز رژیم غذایی ، باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

“آهااااااار؟” روغن آووکادو را در دهانم مالیدم. و من گفتم: “انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟”

گفت دیدم. یک فنجان قهوه یک قرص شکر و یک تکه نان.

به تدریج ، من نگران او شدم. الان خوبم؟

او: بله.

در ذهنم روشن کردم که چهره زرد شما به خوبی رنگ امسال است.

به طور خلاصه ، پسر عموی من توسط دولت کانادا دستگیر شد. جالب اینجاست که او می داند غذای کانادایی غذای بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را توصیه نمی کنند. اما او گفت من چاره ای ندارم. عید می گوید لاغر شوید. در اینجا پاسخ ضرب المثل “مرا بکش ، زیبا کن” آمده است.

کسی نبود که به او بگوید. ای احمق! شما 30 سال برای این عظمت و چربی زحمت کشیده اید. اکنون ، در روز پانزدهم ، دولت کانادا همه چیز را می سوزاند.

دولت کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم غذایی تا 15 روز دیگر به وزن ایده آل خود می رسد. این رژیم در بین کسانی که می خواهند وزن خود را در کوتاه ترین زمان ممکن کاهش دهند طرفداران خاص خود را دارد.

به محض مشاهده رژیم روزانه او ، تا جایی که می توانستم غذا خوردم ، اما ضعیف بودم. آنها این طرح را بسیار تند و بی رحمانه نوشتند. هوس می خواهد شما واقعاً به آن بچسبید.

صبحانه معمولاً قهوه یا چای با شکر است. یک روز هدیه و یک نان به او دادند. با بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار بهترین است: نصف سینه مرغ را با کاهو و آب لیمو بجوشانید. کباب کردن بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا کمی ماهی کبابی یا سوسیس بخورید.

300 گرم گوشت یا مرغ آب پز برای شام ؛ کرفس، سالاد کلم و سس آب لیمو ؛ پنیر هویج و تخم مرغ را بجوشانید.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب فرصتی برای پختن گوشت داشتید ، روز بعد به خاطر خوردن سالاد گشنیز چینی سرزنش می شوید. به نظر می رسد یک شب او می خواهد شما یک خواب راحت داشته باشید. کافی است آن را با آب لیمو مخلوط کرده و بنوشید. به این فشار می گویند.

برای من این شبیه شکنجه است. با این حال ، دختر عمه جان در روز دوازدهم فرمان دولت کانادا را پذیرفت. آنها خواستار یک دولت با ثبات به مدت سه روز شدند.

مخالفان این دولت بسیار کمتر از حامیان خود هستند. این بدان معناست که آنها تعداد بیشتری دارند. برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (رفتار خود را ببینید)

اگر از این رژیم پیروی نکنید ، قوانین زیادی وجود دارد که می تواند شما را عصبانی کند.

روزی روزگاری ، شیطان فراموش کرد که شما تصادفاً لغزش کرده اید یا در حال خوردن غذا هستید. شما یک شکلات تخته ای خوردید که جزء رژیم غذایی شما نبود. شما در آن زمان از دولت کانادا اخراج شدید و به Naypyidaw فرستاده شدید تا درباره اشتباه خود فکر کنید. می توانید دو ماه وارد شوید. تو زمین نداری (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد)

သ ရေ စာ، ممنوع سیرم.

الکل T ؛ ترش و شیرین چاق ငါး ပြာ ရည်، قند کربوهیدرات ها چاق دانه؛ ممنوعیت ها

آیا هدفی وجود دارد؟ رژیم غذایی روزانه خود را ناخواسته قطع نکنید.

یک قاعده خوب این است که بگذارید آب شما تا جایی که می خواهید بنوشد. (مردم می دانند که مردم از نوشیدن آب خسته شده اند. نه ، خدا نکند ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر فشار خون بالا است. بیماری قلبی زخم معده یا معده: ورود به دولت کانادا مجاز نیست. (خسته نباشید)

غذاهای کانادایی در اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن یک رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار عالی است. این مشکل در این رژیم یافت می شود (بله ، بسیار سفت است ، نه کمی نرم). اما او دقیقاً به من گفت که چه چیزی بخورم. اما محتوای این مواد مغذی کاملاً بی اساس و غیر منطقی است. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به پرس غذای مناسب می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها را به طور کامل از رژیم غذایی حذف کنید. دو منبع اصلی انرژی در بدن را نادیده بگیرید و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. خبری از میوه نیست البته به استثنای آب سیب و هویج در وسط بقایای ما.
  • صبح این وعده های مهم شاه به راحتی توسط این دولت نادیده گرفته شد. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند. آیا می توانید آن را با شکر و یک فنجان قهوه پر کنید؟
  • این غذا مقدار زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. وزن کم نمی کنید ؛ شما به زودی خواهید رفت.
  • شما چند سال دارید؟ این نیازهای کالری روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم درباره قانون سخت نوشتند. آیا آنها جوان هستند یا پیر ، صرف نظر از جنسیت؟ آیا شما جوان هستید؟ چند کالری در روز می سوزانند؟ الان چقدر وزن دارند؟ چقدر می خواهند به وزن برسند؟ برای همه دارو تجویز کنید.

این رژیم بیشترین میزان کالری دریافتی بدن را از 600 تا 800 کالری برای بدن فراهم می کند. افراد چند سال دارند؟ بسته به شرایط جسمانی ، آنها به کالری بسیار بیشتری نیاز دارند. اگر 600 تا 800 کالری با هم بخورید ، خیلی سریع از بین می رود.

  • یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری روزانه این رژیم است. از غذاهای پرکالری در روز استفاده کنید. روز بعد کالری کمی دارد. این تغییرات باعث لرزش شدید بدن می شود.
  • یکی از بدترین عوارض جانبی این رژیم غذایی در طول روز احساس گرسنگی شدید است که به طرز عجیبی احساسی است. تمرکز و کارایی را افزایش می دهد. این ظلم من است. یک پسر عموی فعال به یک عروسک زرد تبدیل می شود که به نظر می رسد به اشتباه رنگها را از ماشین لباسشویی حذف کرده است. زرد ضعیف و متلاشی شده. عسل نمی تواند به مدت 3 دقیقه اعصاب بسته را بخورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. هنگامی که بدن متوجه کاهش وزن خود می شود ، در طول روز چربی ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. هنگامی که غذا پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی به ماهیچه ها بر نمی گردد. زیرا چربی مشتاقانه شما را در آغوش می گیرد. چربی اضافی ، به ویژه در اطراف شکم.
  • کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. این می تواند باعث سردرد ، تهوع و استفراغ شود. گلهای دیگر مانند سرگیجه و سبکی سر عوارض جانبی روی آب دارند.
  • به گفته پسر عموی من ، در این مدت تمرینات و ورزش نیز وجود دارد. اما او آنقدر بی روح بود که حتی ورزش هم نمی کرد و کارهای روزانه اش را با درد انجام می داد.
  • من آن را از نظر علمی در هر جایی که به این دولت نگاه می کنم نمی بینم. من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند. افرادی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، انتظار نداشتند که در عرض 15 روز وزن خود را کاهش دهند.

بالاخره داریم حرف می زنیم.

در مورد خسارت و از دست دادن این دولت حرف های زیادی برای گفتن وجود داشت ، اما بسیاری معتقد بودند که این یک موفقیت بود. عوامل زیادی در این موفقیت نقش دارند ؛ این دلیل خوبی برای اثبات خوب بودن این غذا نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی لازم را برای تحمل این 15 روز داشته باشند. آنها خود را به 15 روز محدود کردند و رژیم معمولی خود را خوردند.

اما در اصل افراد این دولت زمان زیادی را صرف رسیدگی به قربانیان خود نمی کنند. بنابراین ، خوب است که به تحصیلات ضعیف کودک اعتقاد داشته باشیم و از روش ها و تکنیک های اثبات شده علمی پیروی کنیم. متخصصانی که سالها درس خوانده اند می توانند روزی به شما کمک کنند. به آنها اعتماد کنید تا اطلاعات مورد نیاز برای کاهش وزن یا افزایش وزن مورد نیاز برای تغییر در سبک زندگی خود ، مانند شیوه زندگی خود را در اختیار شما قرار دهند.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. عصبانیت در مرکز کنترل گرسنگی در مغز شما دیگر پاسخی برای کاهش وزن اولیه نیست. همزمان با ارائه یک میان وعده سالم برای بدن خود ، باید تمرینات اساسی ضروری را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتایج دلخواه برسید. به خودتان اجازه دهید آرامش داشته باشید. رژیم بدون سلامتی شما را سالم نمی کند.

آیا می توانید اکنون درباره خود برای ما بگویید؟ آیا می خواهید بدن خود را به خطر بیندازید تا یک خانواده خوب باشید؟ نظر شما در مورد دولت کانادا چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که من اشتباه کردم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید