You are currently viewing رژیم لاغری صورت – رژیم غذایی برای کاهش وزن

رژیم لاغری صورت – رژیم غذایی برای کاهش وزن


غذاهایی که صورت را لاغرتر می کند
غذاهایی که صورت را لاغرتر می کند

حتی اگر چهره یک فرد برای اندام ها نامرئی باشد ، حالات چهره شما به طور کلی می تواند به درک وضعیت جسمانی همه کمک کند. مثلا، در تو ضخیم است اگر صورت گرد دارید ، داشتن اندامی ضخیم ؛ یا اگر صورت شما بسیار پر است ، چاقی و چاقی با توجه به وضعیت جسمانی فرد قابل پیش بینی است. صورت اسکلتی ممکن است تصور کنید که فرد از نظر جسمی مناسب است.

غذاهایی که صورت را لاغرتر می کند

امروزه که استانداردهای زیادی برای جذابیت و زیبایی تعیین شده است ، صورت و صورت نازک زیبایی و جذابیت یک فرد است. شما ممکن است کم و بیش برعکس این مشکل باشید.

در این مقاله نگاهی به علل چاقی و چگونگی رفع برخی از نگرانی های جذابیت و زیبایی شما عزیزان با انواع غذاهای لاغری می اندازیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چاقی یا پف می تواند دلایل زیادی داشته باشد. شما باید منبع مشکل خود را برای درمان پیدا کنید.

این مشکل ممکن است به دلیل عوارض جانبی برخی از داروها باشد. مثلا گلوتن یک حساسیت است که می تواند منجر به چاقی شود. یا ممکن است صورت شما با یک زمینه ژنتیکی متورم شود ، مانند هورمون نوزادان ، که گاهی در زنان مسن یافت می شود.

گاهی اوقات شما چاق هستید و صورت شما بیشتر شبیه بدن شما می شود. گاهی اوقات ناشی از انواع غذاها است که باعث نازک شدن موضعی اندام ها می شود. گاهی اوقات با همان نسبت کاهش وزن اما با چین و چروک و افتادگی پوست و گونه ها.

در برخی از افراد ، ساییدن صورت باعث می شود صورت آنها پرتر و پرتر به نظر برسد.

اما در نهایت ، برای غلبه بر این مشکل چه باید کرد؟ همانطور که قبلاً گفتم ، منبع این سردرگمی را مشخص کنید. اگر نمی توانید خودتان این کار را انجام دهید ، سابقه خود و رژیم غذایی و برنامه دارویی خود را به متخصص خود بگویید. با دریافت دستورالعمل های لازم از متخصص ، این منبع را پیدا کنید. در اینجا چند روش موثر برای کاهش وزن آورده شده است.

راه های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد ؛ به عنوان مثال ، تغییر در رژیم غذایی ؛ استراحت کافی داشته باشید. ورزش؛ ماساژ صورت ؛ انجام تمرینات صورت ؛ جراحی یا استفاده از داروهای خانگی.

اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این استراتژی ها بیندازیم.

– برنامه غذایی سالم رژیم غذایی نامناسب یکی از دلایل اصلی چاقی است. متأسفانه در خانواده های ایرانی بیشتر دیده می شود. این عادات بد آنقدر م effectiveثر است که حتی اگر زیاد ورزش کنید ، ممکن است از ادم ناشی از سوء تغذیه کاملاً در امان نباشید ، بنابراین رژیم غذایی خود را تغییر دهید. با این کار می توانید آکنه و لکه های پوستی را از بین ببرید و جلوه اولیه را بگیرید. تفاوت بین پوست و رژیم غذایی سالم و ناسالم خود را مقایسه کنید. برای درک کامل ، پوست کره جنوبی یا مردم چین را با پوست ما یا عربستان مقایسه کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از رژیم غذایی خود ببرید.

  • غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید.
  • مواد غذایی تازه؛ از میوه ها و سبزیجات حداکثر استفاده را ببرید.
  • دانه های سویا ذرت از غذاهایی که باعث التهاب می شوند ، مانند گلوتن و محصولات لبنی خودداری کنید.
  • زنجبیل . اسکواش نارگیل، غذاهای ضد التهابی مانند لیمو و هویج را امتحان کنید.
  • پرخوری نکنید هر زمان که احساس سیری کردید ، غذا را کنار بگذارید.
  • با افزایش سن ، سعی کنید غذاهایی بخورید که چهره شما را درخشان می کند زیرا بدن شما چربی می سوزاند.

آب کافی بنوشید. اختلال بینایی در صورت اغلب با تب و حالت تهوع همراه است. آسیب ها و سموم در سایر قسمت های بدن. به عنوان مثال ، اگر کبد چرب دارید ، صورت شما بسیار متورم می شود.

همانطور که می دانید ، اکثر اعضای بدن ما از آب تشکیل شده است. یکی از راههای سم زدایی بدن نوشیدن مقدار زیادی آب است. هنگام ورزش آب بنوشید. مزایایی دارد ؛ به عنوان مثال ، دچار سردرد نشوید و در بهترین شرایط خود بمانید. علاوه بر این ، به دریافت آب کافی برای بدن کمک می کند. اشتها را کنترل کرده و اسهال را از بین می برد. در نتیجه ، پوست شما بزرگ است و بی جهت متورم نمی شود. هنگام ورزش ، همیشه یک بطری آب مخلوط با کمی آب لیمو مصرف کنید.

مصرف قند و نمک خود را کاهش دهید. یکی از شایع ترین علل چاقی صورت و بدن کم آبی است. یکی از مهمترین علل ، مصرف زیاد قند و نمک است. برای کاهش التهاب و مایعات ذخیره شده در بدن باید نمک (سدیم) خود را افزایش دهید. مصرف مصرف قند خود را به 1500 میلی گرم در روز با 20 میلی گرم کاهش دهید زمان و خواب کافی همه ما صبح ها به دلیل بی خوابی یا بی خوابی دچار پف می شویم. بنابراین شما اهمیت این موضوع را نمی دانید.

وقتی استراحت می کنیم ، بدن ما از سلول ها ، سلول ها و بافت ها تشکیل شده است. این سیستم غدد درون ریز را که شامل همه اندام ها و عملکردهای داخلی بدن است ، ترمیم می کند. همچنین به حفظ تعادل خوب هورمون ها در زمان استراحت کمک می کند. بنابراین ، اگر شب ها که مهمترین زمان برای استراحت کافی است ، به اندازه کافی نخوابید ، فعالیت های ذکر شده اتفاق نمی افتد و باعث مواردی مانند تورم صورت می شود. سعی کنید حداقل هفت ساعت در شب بخوابید و سعی کنید انرژی مورد نیاز بدن خود را برای عملکرد صحیح به دست آورید.

– ورزش یکی از راه های کاهش وزن ورزش است. اگرچه میزان کاهش وزن برای هر فرد در تمرین از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، اما کاهش وزن 1 تا 2 کیلوگرم ابتدا بر روی صورت نشان داده می شود. در حین ورزش ، چربی در تمام نقاط بدن سوزانده می شود و چربی صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با ورزش هوازی وزن خود را کاهش دهید م effectiveثرترین راه برای از بین بردن چربی اضافی بدن ، افزایش شدت تمرینات هوازی است. پنج بار در هفته حدود 60 دقیقه ورزش هوازی انجام دهید و از ورزش معمولی به تمرین ترکیبی تغییر دهید. پس از ترکیبی از ورزش ، بدن شما به سوزاندن چربی ادامه می دهد و حدود 200 کالری بیشتر در روز می سوزاند.

ماساژ صورت تورم صورت در اثر تجمع لنف در زیر پوست ایجاد می شود. ماساژ صورت با کاهش مایع لنفاوی زیر پوست به طور موقت از پف جلوگیری می کند. و ماساژ واقعاً می تواند باعث کاهش وزن شود. ماساژ منظم صورت می تواند چربی صورت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. اثر دیگر ماساژ صورت افزایش اکسیژن رسانی و گردش خون و سفت شدن تدریجی پوست است. در برابر افتادن محافظت می کند. می توانید این کار را مطابق شکل زیر انجام دهید.

– تمرینات صورت راه دیگر برای لاغر شدن صورت حرکت ماهیچه ها است. به عبارت دیگر ، صورت را تمرین کنید. از ورزش می توان برای سفت شدن اندام های دیگر و به عبارتی سفت شدن عضلات آنها نیز استفاده کرد.

تمرینات زیر 40 عضله صورت را تقویت می کند تا شما را لاغرتر و زیباتر نشان دهد.

  • ماهیچه های اطراف دهان را تقویت کنید. حروف X و O را یکی یکی برای تقویت این عضلات تکرار کنید. این تمرین باعث می شود ماهیچه های صورت شما منقبض و حرکت کنند. هر روز تا می توانید این تمرین را انجام دهید.
  • تقویت عضلات گونه: برای از بین بردن گونه های بزرگ و تقویت عضلات گونه و جلوگیری از افتادگی آنها در سنین میانسالی ، صورت گونه خود را (مانند فک) بکشید و این کار را 20 بار در روز انجام دهید. نتایج
  • تمام ماهیچه های صورت را تقویت کنید. دهان خود را کاملاً باز کنید و گرده افشانی کنید. این حالت را به مدت 5 ثانیه نگه دارید و این کار را 30 بار در روز انجام دهید.

کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که دهان خود را پر کنید تا چهره شما پرتر و زیبا تر به نظر برسد. سپس لب های خود را ببندید. حالا یک طرف صورت خود را به طرف دیگر ببرید. این کار را به مدت 5 دقیقه انجام دهید. سعی کنید این کار را چندین بار در روز انجام دهید.

استفاده از داروهای خانگی سلامت شخصی ؛ زیبایی و پوست بی عیب و نقص برای برخی از افراد استفاده از انواع ماسک برای مطابقت با استانداردهای آنها در بیشتر امور مراقبت از پوست بسیار مهم است. برای این افراد ، علاوه بر مسائلی که تاکنون ذکر شده است ، یکی دیگر از راه های کاهش سایز صورت استفاده از ماسک ها و عطرهای خانگی است. اینها ممکن است مانند گذشته کار نکنند ، اما ممکن است به مرور زمان مثر نباشند. اینها اینها هستند.

دو عدد تخم مرغ یک قاشق عسل ؛ یک قاشق غذاخوری شیر ؛ یک قاشق غذاخوری آب لیمو را مخلوط کرده و روی صورت و گردن بمالید. روزانه چانه و گردن خود را ماساژ دهید. آره، دو عدد تخم مرغ ترکیبی از کمی نمک دریا و کمی سرکه سیب می تواند به کاهش وزن شما کمک کند.

هندوانه یک میوه بسیار م effectiveثر است که می تواند صورت شما را لاغرتر نشان دهد. ابتدا این میوه را در مخلوط کن بریزید. آب آن را بگیرید ؛ سپس این آب میوه را با پنبه به مدت 5 دقیقه روی صورت خود بمالید و ماساژ دهید.

این روش حاوی ویتامین C موجود در هندوانه است که به جلوگیری از پیری زودرس پوست کمک می کند.

یکی دیگر از ماسک های لاغری استفاده از کره کاکائو است. ابتدا کره کاکائو را روی اجاق گاز گرم کنید و قبل از خواب صبح صورت و صورت خود را بشویید. چانه و گردن را بمالید.

ویتامین E بیشترین ویتامین مورد استفاده برای زیبایی است. استفاده از ویتامین E به صورت خوراکی و خوراکی بسیار مفید و مهم است. اول از همه ، سبزیجات و میوه ها را در رژیم غذایی خود قرار دهید. محصولات لبنی؛ توصیه می شود از غذاهایی که حاوی این ویتامین ها هستند ، مانند لوبیا و بادام زمینی استفاده کنید. برای استفاده خارجی ، روی صورت یا بدن خود بمالید. روغن ویتامین E را می توان روی گردن و چانه استفاده کرد. این روغن پوست چرب را کاهش داده و صورت را صاف می کند.

یکی دیگر از راهکارهای خانگی برای کاهش وزن استفاده از حوله قبل از خواب است. روش این است که یک حوله را در آب گرم خیس کرده و روی صورت خود بمالید. این کار با تعریق چربی صورت شما را کاهش می دهد.

خامه شیر را با کمی عسل مخلوط کنید. صورتت روزانه روی گردن و چانه بمالید. این عمل علاوه بر لاغری صورت ، پوست شما را درخشان و روشن می کند.

افرادی که بیضه دارند باید شیر خالص خود را به صورت و چانه خود بمالند تا از بین برود.

– عمل جراحي با مراجعه به متخصص زیبایی می توانید با کمک جراحی به کاهش وزن صورت خود کمک کنید. اما من متوجه نشدم که جراحی جوانسازی پوست می تواند باعث ایجاد ویژگی های صورت و پیری زودرس شود.

همانطور که می بینید، روشهای هیجان انگیز زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. هر کدام بر صورت شما تأثیر می گذارد. قبل از انتخاب یک روش لاغرتر ، باید علت اصلی چاقی خود را بدانید. در صورت لزوم ، می توانم درخواست خود را برای رژیم غذایی شخصی سالم از قسمت رژیم آنلاین ارسال کنم. بنابراین می توانم شما را در اولین فرصت در این زمینه راهنمایی کنم.

امیدواریم بهترین ها برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید