You are currently viewing روی عرشه: St.  چهار نماینده برای مدیریت لویی کاردینالز

روی عرشه: St. چهار نماینده برای مدیریت لویی کاردینالزسنت لوئیس – کاردینال ها روز پنجشنبه اعلام کردند که به سال آخر خود در سال 2022 باز نخواهند گشت ، با سرمربی مایک شیلد ، شگفتی برای دنیای بیسبال اعلام شد. مالک و مدیر عامل بیل دیویت ، جونیور کنفرانس مطبوعاتی با

شیلد در سال 2004 به عنوان پیشاهنگ و مربی به این سازمان پیوست و در سال 2017 به مربی لیگ اصلی ارتقا یافت. او در ژوئیه 2018 جانشین مایک ماتنی شد و مدیر باشگاه شد. او کاردینال ها را در کارنامه 90-72 خود کارگردانی کرد. رکورد 17 پیروزی پیاپی بر باشگاه در سال 2021 ، این باشگاه را به دومین سکوی کارت ملی لیگ ملی فرستاد. رکورد او برای فصل چهارم 252-199 بود.

موزلیاک اذعان داشت که ممکن است تیم چند روز برای نفس کشیدن وقت داشته باشد ، اما نامزدهای احتمالی برای این کار وجود دارد. او و دیویت جونیور در حالی که ما به میراث باشگاه اشاره می کنیم ، موزلیاک مدیر بعدی در سازمان است. وقتی از او پرسیدند که آیا از بیرون می آید ، به هیچ وجه متعهد نمی شود.

موزلیاک در ادامه می گوید: “هرکسی که به اینجا بیاید ، باشگاه بسیار خوبی را به ارث خواهد برد. تیم به دنبال یک برنده است” یا “کسی که به آنچه ما داریم نزدیک است”.

کیه؟ در اینجا چهار نام را باید در نظر گرفت.

برچسب: کلاپ 48 ساله از سال 2019 اولین مربی باشگاه بوده و مدیر اصلی لیگ بوده است. او یک مدیر AAA موفق در ممفیس بود و مدیریت هریسون بادر ، تایلر اونیل ، تامی ادمن ، جک فلاهری ، پل دی جونگ ، جنسیس کابررا ، داکوتا هادسون و دیگران را بر عهده داشت. او قبلاً برای سایر پست های مدیر لیگ در نظر گرفته شده بود. کلپ توسط سنت لوئیس نوشته شد و در 2001 کلمه اختصاری کاردینال ها بود.

سنگ مرمر زیتونمارمول ، 35 ساله ، از سال 2017 و در سال 2019 مسئول کادر لیگ بود. او همچنین مربی سابق کاردینالز در پالم بیچ و جانسون سیتی است. وی مربی الکس ریس ، جونیور فرناندز و ادموندو سوسا بود. او یک طراح سابق کاردینال است که چهار فصل به عنوان یک فرد خردسال برای این سازمان بازی کرد.

SCHUMAKER را رد کنیدشوماکر 41 ساله مربی سن دیه گو پادرز بود که دو فصل زیر نظر جیس تینگلر اخراج شد و از سال 2016 در تیم پادرس حضور داشت. او حتی در سال 2005 به عنوان بازیکن سنت لوئیس و پس از خروج از باشگاه در پایان فصل 2012 مورد علاقه طرفداران قرار گرفت. اعضای سری جهانی 2011 در اواخر سپتامبر به عنوان اعضای شناخته شده کاردینال در اینجا مورد تقدیر قرار گرفتند.

مارک MCGWIREمک گایور 58 ساله است. به دانش آموزان دبیرستانی و کالج زمان بیشتری داده شد تا بازیکنان بیس بال را تماشا کنند. خوش آمدید اسطوره خانگی به دنیای مربیگری. او مربی تونی لاروسا است. او تا سال 2013 زیر نظر مایک ماتنی با همان توانایی کنار رفت. او پس از فصل فوتبال 2018 مربی نیمکت شد و به سن دیگو رفت. مک گایور هنوز تصریح نکرده است که در استخدام جف آلبرت چه شرایطی وجود دارد تا در رویکرد باشگاه برای آزار و اذیت مدیر تجدید نظر کند. پسر کوچکش ، میسون ، دانش آموز دبیرستانی / سفالگری است که قول می دهد با برادرش مکس در اوکلاهما بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید