رفیعی: تا اینجای کار در پرسپولیس همه چیز خوب است/ در تیم ملی تقسیم بندی وجود ندارد


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سروش رفیعی درباره آخرین وضعیت تمرینات تیم پرسپولیس گفت: تقریبا دو هفته بسیار خوب را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان جدیدی داریم و تمرین را شروع می کنیم. ما با کیفیت شروع کردیم و بازیکنان از تمرینات و شرایط بسیار راضی هستند. کادر فنی هم از اتفاقاتی که تاکنون افتاده راضی است. مطمئنم کارهای زیادی برای انجام دادن داریم، اما تا اینجای کار خوب پیش می رود.

وی درباره حضور مربیان خارجی در تیم پرسپولیس گفت: مربیان دروازه بان و بدنسازان ما خارجی هستند. من می بینم که دروازه بان ها خیلی خوب و با لذت کار می کنند. وقتی با بیرانوند صحبت کردم از مربی دروازه بان ها خیلی تعریف کرد. پپه همچنین به عنوان یک بدنساز خوب کار می کند. تا اینجا همه چیز عالی بوده است.

هافبک ملی پوش پرسپولیس درباره حواشی اخیر تیم ملی که در نهایت با ماندگاری اسکوچیچ همراه شد و همچنین تقسیم بندی بازیکنان تیم ملی توضیح داد: به نظر من دو طرف وجود ندارد و امیدوارم رسانه ها به ویژه رسانه ها که در این زمینه حضور داشته باشند. بیشتر به فوتبال، تیم ملی و بازیکنان مربوط می شود. و ما بازیکنان دقت بیشتری داریم چون این مشکلات از حرف رسانه ها و هر حرفی می آید. حرف شما و هر حرف شما باعث می شود که این حملات بیایند یا محیط خوب و مناسبی برای کار ایجاد کنند.

وی ادامه داد: مطمئنم هیچ اختلافی وجود نداشت، اگر اختلاف کوچکی بود قطعا الان همه چیز حل شده است. این مسائل در مورد اسکوچیچ و سرمربی تیم ملی بر عهده فدراسیون است که تصمیم بگیرد. به هر حال این کار را انجام داده اند و تا الان هم پیشرفت کرده است. هر اتفاقی برای تیم ملی بیفتد اتفاق خوبی است. فدراسیون، مردم، بازیکنان و همه دلشان می خواهد همه چیز خوب پیش برود. انرژی مثبت بدهیم انشالله تیم ملی بهترین نتایج را در جام جهانی بگیرد.

این ملی پوش با بیان اینکه رئیس جمهور دستور داده بهترین امکانات را برای تیم ملی فراهم کند، گفت: انشالله این اتفاق می افتد. خیلی خوبه

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید