You are currently viewing رشته فرنگی مدیترانه ای (پروتئین بالا ، بدون گلوتن ، گیاهخواری)

رشته فرنگی مدیترانه ای (پروتئین بالا ، بدون گلوتن ، گیاهخواری)این پستو سبزی مدیترانه ای با پستو سالم است. یک شام گیاهی درست می کند.

برای ناهار روز بعد غذای اضافی تهیه کنید. شما از خود تشکر خواهید کرد.

رشته فرنگی های سنتی طعم فوق العاده ای دارند ، اما اغلب پروتئین و فیبر کمی دارند.

هندی است. لوبیا یا دستور العمل های سنتی نودل گیاهی یا گیاهی خود را با استفاده از رشته فرنگی با پروتئین بالا که با لوبیا سیاه تهیه شده است ارتقا دهید. اسپاگتی عدس زرد و برنج قهوه ای Trader Joe برای این رشته فرنگی سبزی مدیترانه ای استفاده شد. آنها حاوی 14 گرم پروتئین و 3 گرم فیبر هستند.

بنزا سرشار از پروتئین OG است. رشته فرنگی لوبیا است. با نخود درست می شود و احتمالاً غذای مورد علاقه و تغذیه من است.

اما اگر شما را به خوردن سبزیجات تشویق نکنم ، کدام متخصص تغذیه خواهم بود؟ فلفل دلمه ای پیاز، گوجه فرنگی، مواد بدون آرد مانند گوجه فرنگی و بادمجان فیبر و طعم مدیترانه ای را به این دستور غذا اضافه می کنند.

من یک بشقاب بزرگ غذا دوست دارم ، بنابراین افزودن سبزیجات زیاد به من این امکان را می دهد تا غذای زیادی بخورم بدون اینکه از نیاز کالری خود تجاوز کنم. وقتی از بشقاب بزرگ سبزیجات دور بودم ، کمتر شکر و تنقلات می خوردم.

من این غذا را با سس گیاهی Vegan Kale & Cashew Pesto Trader Joe کشیدم و با پنیر بز پختم. صبور باش. ببرید یا بروید

PS: یکی از مشتریان من طرز تهیه گوجه فرنگی را به من آموخت. بنابراین آنها جداگانه سرخ شدند. خیلی خوشمزه! اما ریختن آنها با سبزیجات دیگر نیز م workثر خواهد بود.

یوم!

رشته فرنگی مدیترانه ای

زمان آماده سازی: 10-15 دقیقه
زمان پخت: 45 دقیقه

عناصر

 • سیب زمینی ها را پوست گرفته و خرد کنید
 • کدو سبز 1 عدد به چهار قسمت تقسیم کنید
 • یک عدد فلفل دلمه ای قرمز ؛ به قطعات 1 اینچ برش دهید
 • 1 عدد نارنجی به قطعات 1 اینچ برش دهید
 • پیاز را به اندازه یک و نیم اینچ خرد کنید
 • نمک سیر
 • 1 قاشق غذاخوری گوجه فرنگی بچه
 • روغن زیتون خام
 • 1 حبه سیر
 • رازیانه سفید
 • رشته فرنگی با پروتئین بالا (من از عدس زرد و برنج قهوه ای استفاده می کنم ، اما عدس یا رشته فرنگی لوبیا سیاه کار می کند)
 • پستو (من قبلاً آن را در فروشگاه می خریدم ، اما ما اینجا دستور تهیه آن را داریم)
 • شما می توانید انتخاب کنید پنیر بز یا پنیر فتا ؛ مخمر تغذیه ای

دستورالعمل ها

 1. فر را با دمای 400 درجه فارنهایت گرم کنید. یک یا دو جای خالی را در فویل آلومینیومی بپیچید. کنار بگذارید.
 2. در یک کاسه بزرگ ، همه سبزیجات را به جز گوجه فرنگی ترکیب کنید. روغن زیتون * را اضافه کنید و به طور مساوی بمالید. روی یک ورقه پخت بمالید و نمک سیر بپاشید. به مدت 40 دقیقه در فر بپزید.
 3. گوجه فرنگی را در یک ظرف مخصوص پخت قرار دهید. با روغن زیتون بریزید. رازیانه و سیر را اضافه کنید. حدود 25 دقیقه بپزید. با بالزامیک بردارید. زیر باران 20 دقیقه دیگر تفت دهید. سپس سیر را خرد کرده و برگ های رازیانه را جدا کنید.
 4. در این فاصله ، نودل را طبق دستور طبخ کنید.
 5. وقتی سبزیجات و رشته فرنگی کامل شدند ، آنها را با پستو ترکیب کنید.
 6. شما می توانید انتخاب کنید با پنیر بز یا فتا بپاشید. لذت بردن

وقتی فهمیدم که این غذا با پستو و پنیر بز بیشتر چرب است تا چربی ، هنگام برشته کردن این سبزیجات از روغن استفاده نکردم. من از اسپری نچسب روی فویل آلومینیومی استفاده کردم. من مرتباً سبزیجات می خورم تا هیدراته بماند.

این غذا را برای خودتان یا خانواده خود بپزید. ما می خواهیم ببینیم! کارهای خود را به اشتراک بگذارید و ما را در اینستاگرام تگ کنید @ nutrition.awarenessنمی تواند

ممکنه دوست داشته باشی …

کیت ریچاردسون ، فلوریدا ؛ او متخصص تغذیه در اورلاندو است. او از رژیم گیران یویو مورد علاقه خود با یک مربی تغذیه 1: 1 استفاده می کند تا به آنها در دستیابی به اهداف سلامتی خود در آگاهی از تغذیه ، عمل جداگانه کمک کند. او مجری مشترک پادکست آگاهی از تغذیه است.

توضیحی که کاربرد ندارد پست های وبلاگ می توانند حاوی یک یا چند پیوند وابسته باشند. همه نظرات متعلق به من است.دیدگاهتان را بنویسید