رسانه ها باید با تولید محتوای قرآنی سبک زندگی ایرانی اسلامی را ترویج دهند


به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حجت السلام سید ابوالقاسم حسینی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آبدانان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: نقش رسانه ها و فضاهای مجازی در ترویج فرهنگ دینی و دینی. سبک زندگی اسلامی و عدم اشاعه فرهنگ غربی بسیار مؤثر است و رسانه ها با تولید محتوای قرآنی سبک زندگی اسلامی ایرانی را ترویج می کنند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه نقد سازنده برای رسانه ها لازم است، اما در سرزمین دشمن نه، گفت: دوستان قلم و رسانه های مجازی با آرامش از قرآن کریم که هستند. بهترین و اولین رسانه جهانی و بهترین محتوا برای همه زمان ها مقالاتی را بدون توهین و توهین به گروه های قومی منتشر می کند تا به آنها کمک کند محتوای سازنده ای را برای رفع شبهات برای مخاطبان خود ارائه دهند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آبدانان ادامه داد: نمایش نمایش ها علاوه بر بیان کاستی ها یکی از مهمترین وظایف رسانه هاست و خبرنگاران و اصحاب رسانه باید به عنوان راهکاری مهم برای ترویج مسائل دینی و دینی مورد توجه قرار گیرند. در جامعه، و باید باشند. وی از زحمات این عزیزان قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، تأثیر اصحاب رسانه مجازی بر فرهنگ جامعه، توجه به نقد صادقانه، درد دل و مشکلات خبرنگاران، تعامل نهادهای فرهنگی با اصحاب رسانه از جمله موضوعاتی است که خبرنگاران در این نشست به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت. با رئیس سازمان.. تبلیغات اسلامی آبدانان بود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید