You are currently viewing در اتاق با EDEN – سارا گلدشتاین

در اتاق با EDEN – سارا گلدشتاین


نام کوچکادن فیلیپا

مهارت ها: گلدوزی

الان با کی قرنطینه هستید؟ همکار من آدم و پسر ما سگ ما بار

جملات 1-2 را برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر بیان کنید: توافق دیکتاتوری

اخیراً یکی از غذاهای مورد علاقه شما کدام بوده است؟ کرفس

سه کالای خشک / ظروف آشپزخانه غیرقابل مذاکره چیست؟ 1 برنج

2 بلوبری منجمد

3 کامبوچا: بلافاصله در دسترس نیست.

چگونه و کجا به دنبال انگیزه برای آشپزی هستید؟ آیا کتاب / وبلاگ آشپزی مورد علاقه دارید؟انگیزه از بین می رود. تا ببینم چکار می کنم من معمولا با دوستانم به آن انگیزه می دهم. یا اینستاگرام را ورق بزنید و تماشای آشپزی Bon Appetit را تماشا کنید.

در قرنطینه غذای مورد علاقه شما کدام بود؟؟ تپو ترد + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

یکی از دستوراتی که اخیراً آموخته اید چیست؟ من این هفته مافین بلوبری درست کردم. من می دانم که قرار دادن کمی آرد روی سطح به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

اگر سفارش دهید رستوران مورد علاقه شما کجاست؟ ما هفته گذشته آن را از Union سفارش دادیم و بوسه های سرآشپز بود. آنها یک غذای خوشمزه پولنتا دارند که من دوست دارم.

سرگرمی های جدید ؛ کتابهای مورد علاقه آیا پادکست مورد علاقه ای دارید؟ من نامه سالی رونی را خواندم مردم عادی و پشت کتاب دیگرش گفت و گو با دوستان – آنها سریع می خواندند و من نمی خواستم آن را به پایان برسانم.

در ضمن ، آیا می توانید فعالیتی را برای افزایش ایمنی خود به من بدهید؟ من حمام زیادی می گیرم و مطمئنم همیشه یک کتاب در حال حرکت دارم. چت تصویری با دوستان ؛ همچنین آموزش سگ و آموزش اسکلت انجام دادم. با یکدیگر همه اینها به من کمک می کند تا تعادل ایجاد کنم.دیدگاهتان را بنویسید