دانلود فیلم ایرانی جدید پرسشگران اخبار


یکی از مناسب ترین راه حل ها برای پرکردن اوقات فراغت فرات تماشای فیلم و سریال است.

امروزه فیلم ها و سریال های ایرانی نیز کیفیت قابل قبولی دارند و می توانند گزینه مناسبی برای گذراندن وقت باشند و همچنین محتوای خوبی را به ذهن کاربران هدف خود وارد می کنند و به همین دلیل محتوای طنز ایرانی یکی از بهترین هاست. دانلود فیلم ایرانی جدید همیشه طرفداران زیادی داشته است که در ادامه به معرفی تعدادی از این فیلم ها و سریال ها می پردازیم:

سریال ساخت ایران

R13 176

این سریال در یک سریال ۳ فصلی ساخته شده است که هر فصل با فصل اول ارتباط دارد، داستان از جایی شروع می شود که در این سریال Dr. افشار جم اختراعی می کند که می تواند دنیا را تکان دهد، اما در عین حال این اختراع به بشریت کمک زیادی می کند تا خود را از کم آبی نجات دهد، مخالفانی هم دارد که نمی خواهند این اختراع در سراسر جهان منتشر شود و به یک طرف. ، بی مسئولیتی مقامات ایرانی نیز در مورد این اختراع کاری انجام می دهد که دکتر. افشار جم در فکر ثبت آن است. این اختراع در خارج از کشور اتفاق می افتد، بنابراین او با یک شرکت فرانسوی صحبت می کند تا به آن کشور سفر کند، اما در این بین، دشمنان این اختراع اجازه نمی دهند دکتر. افشار جم به فرانسه می رود و در این بین اتفاقات خنده داری رخ می دهد، پیشنهاد می شود این سریال را در لیست فیلم ها و سریال هایی که حتما ببینید قرار دهید. بازیگرانی چون امین حیایی و محمدرضا گلزار نیز در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند که بر جذابیت این فیلم می افزاید.

فیلم بدون ستاره

R13 177

فیلم ستاره بدون آسمان محصول ۱۴۰۰ ایران به کارگردانی و تهیه کنندگی فرشید مشایخ این فیلم اولین تجربه کارگردانی او در عرصه ساخت فیلم کوتاه است. همچنین نویسنده داستان نسیم حبیبی که مانند فرشید مشایخ اولین تجربه نویسندگی خود را در یک فیلم کوتاه با حضور در فیلم ستاره بدون آسمان تجربه کرده است. این فیلم اولین بار در ۲۷ آذر ۱۴۰۰ اکران شد و اکنون پس از چند ماه تاخیر این فیلم در شبکه سینمای خانگی منتشر شده است و داستان درباره یک خانواده مهاجر افغان است که به دلیل جنگ و جنگ به ایران پناهنده می شوند. در بدو ورود به کشور، دختر خانواده در میان جمعیت فعلی مهاجر ناپدید می شود و…

فیلم شش و نیم متر

متری شیش و نیم یکی از بهترین فیلم های ایرانی به کارگردانی و نویسندگی سعید راوشی است. جمال ساداتیان تهیه کننده این فیلم ایرانی ۲۰۱۹ نیز بود.فیلم متر شش و نیم بلافاصله پس از اکران با استقبال منتقدان روبرو شد. منتقدان این فیلم را به دلیل داستان زیبا، فیلمنامه قدرتمند و بازی عالی از سوی بازیگران تحسین کردند. این فیلم در کسب جوایز سینمایی نیز موفق بود، همین عنوان باعث شد دانلود فیلم پذیرایی با ارتفاع شش و نیم متر. متری شیش و نیم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در ۱۱ رشته نامزد دریافت سیمرغ بلورین شدند که در نهایت در بخش بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، بهترین تدوین و بهترین صدابرداری این جایزه را از آن خود کردند. این فیلم در نوزدهمین دوره جشنواره فیلم حافظ نیز در چهار رشته بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلمبرداری نامزد دریافت هشت جایزه شد.

فیلم آتابایی

R13 178

فیلم سینمایی عتبایی محصول سال ۱۳۹۷ ایران و کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی نیکی کریمی است. آتابایی پنجمین تجربه کارگردانی کریمی در عرصه فیلمسازی است. او بیش از ۵ فیلم سینمایی را کارگردانی کرده است اما نیکی کریمی در عرصه بازیگری بیشتر هنرمند است تا کارگردانی و مخاطبان از او به عنوان بازیگر محبوب دهه ۷۰ و ۸۰ یاد می کنند و ۷۴ نقش در فیلم ها و سریال های سینمای ایران ایفا کرده است. تلویزیون و تلویزیون خانگی و یکی از پرکارترین بازیگران سینمای ایران به شمار می‌رود، اما کریمی تمام انرژی خود را صرف کارگردانی می‌کند و از سال ۹۰ کمتر از همیشه سرش شلوغ بوده و تصمیم دارد برای حضور در نقشی جدید در سینما بازی کند. کارگردان برای اتبا فیلم شیفت شب را کارگردانی کرد که در آن یک داستان درام و خانوادگی است.

کریمی در بیشتر کارهایش تصمیم می گیرد خودش داستان را بنویسد و در تمام کارهایی که تا به حال کارگردانی کرده خودش داستان را نوشته که در نوع خودش جالب است اما در این فیلم چون فیلم ترکی است. با گویش هادی حجازی فر که بازیگر این فیلم نیز هست داستان و فیلمنامه را به همراه کریمی نوشته اند. خلاصه داستان: اتابا داستان مرد میانسالی کاظم را روایت می کند که به همراه پدر و خواهرزاده اش در روستای پیر کندی شهرستان خوی زندگی می کند. کاظم که در رشته معماری در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران تحصیل کرده بود، پس از ناکامی عاطفی دانشگاه را رها کرد و به زادگاهش بازگشت. او که مسئولیت حضانت و تربیت خواهرزاده اش را بر عهده دارد با چالش هایی مواجه است …. اگر به دنبال فیلم ایرانی جدید فیلم آتابایی به شما پیشنهاد می شود.