You are currently viewing دانشگاه میسوری اجازه می دهد تا پوشش پردیس منقضی شود

دانشگاه میسوری اجازه می دهد تا پوشش پردیس منقضی شودکلمبیا ، م. پوشش های اجباری در محوطه دانشگاه دانشگاه میسوری در کلمبیا جزء گذشته خواهد بود. با این حال ، دانشجویان شاخه های دیگر MU در سراسر ایالت باید ماسک بزنند.

این دانشگاه اعلام کرد که حق پوشش پردیس در روز جمعه 15 اکتبر را خواهد داشت.

در نامه ای ، رهبران دانشگاه گفتند که احساس می کنند با کاهش تعداد موارد COVID-19 از ابتدای سال تحصیلی تغییر ایجاد می شود. آنها بیمارستانها را تشویق می کنند تا نیازهای بیماران خود را برآورده کنند. در هفته های اخیر افراد زیادی واکسینه شده اند.

دانشگاه میسوری می گوید بسته به شرایط دیگر نیازی به ماسک برای پوشیدن در خانه ندارد. در عوض ، بدون در نظر گرفتن برنامه واکسیناسیون از شنبه ، در حالی که همه در خانه هستند از ماسک استفاده کنید.

میزو گفت که تغییر راهنما مطابق آخرین دستورالعمل مشاور بهداشت عمومی شهرستان بون و دستورالعمل های CDC خواهد بود. دانشجویان در محوطه دانشگاه میسوری ، از جمله دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، ملزم به رعایت دستورالعمل های بهداشت عمومی محلی هستند. این بدان معناست که کارکنان و دانشجویان UMKC باید حداقل تا اوایل ماه آینده از ماسک در داخل خانه استفاده کنند.

MU Healthcare؛ برخی از برنامه ها ، از جمله برخی از امکانات در دانشکده پزشکی و دانشگاه دامپزشکی ، ممکن است شرایط خاصی برای این برنامه ها داشته باشند.

دانشگاه میسوری همچنان از همه می خواهد که به طور کامل در برابر این ویروس واکسینه شوند. اگر هنوز واکسن COVID-19 را دریافت نکرده اید ، می توانید در چندین مکان ، از جمله MU Health Care ، قرار ملاقات بگذارید. کلینیک های واکسن آنفولانزا برای دانش آموزان همچنین گزینه های واکسن COVID-19 را ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید