You are currently viewing خیابان شمالی

خیابان شمالیST ST LOUIS County، Mo.- پاسخ به تاخیر لحظه آخری که مدتها در انتظار گسترش مرکز آمریکا در شمال سنت لوئیس بود. واقع در مرکز دوومیدانی داخلی و داخلی در شهرستان لوئیس.

صدها میلیون دلار برای سنت لوئیس.

گسترش مرکز کنوانسیون 210 میلیون دلاری (مرکز ایالات متحده) یک غرفه و سالن جدید اضافه می شود و فضای نمایشگاه بیش از 90،000 فوت مربع خواهد بود. کاوش در خیابان

او گفت: “یک مرکز همایش پول زیادی را برای تازه واردان به جامعه به ارمغان می آورد ، نه فقط در اینجا.” رئیس جمهور کیتی رتکلیف گفت.

“آنچه من می شنوم این است که چرا ما نمی توانیم بیشتر نشویل یا ایندیاناپولیس باشیم؟ ما دنور نیستیم. ما با همه این شهرها آشنا نیستیم. ما باید این کار را 10 سال پیش در مرکز همایش انجام می دادیم. ”

اجاره سنت لوئیس رامز امکان پذیر نبود زیرا سقف ها نیاز به ارتقا داشتند. این گروه دیگر در دفتر خود نیست و در آخرین سال پرداخت این قراردادهای سقف است ، اما همچنان از محل مالیات هتل از صندوق سرپناه درآمد دریافت می کند.

اگرچه هر دو شهرستان سنت لوئیس و سنت لوئیس قبلاً در مورد صندوق توسعه یکسان توافق کرده بودند ، اما ریتا دیز رئیس شورای شهرستان سنت لوئیس اکنون به تقسیم قرارداد واقعی وام رای داده است. او گفت که شهرستان شمالی به عنوان بخشی از این معاهده وعده مرکز دهکده جدیدی را داده بود.

وی گفت: “ما باید این ساختمان را بسازیم.” برای ساخت این ساختمان ، من می خواهم مطمئن شوم که دلار برای مدتی وجود دارد. “دیز به فاکس 2 گفت.

هازل اربی ، مشاور سابق شهرستان سنت لوئیس ، درآمد اضافی مالیات هتل (“سقف”) را برای پروژه ای در شهرستان شمالی در سال 2019 در کاخ سنت لوئیس افزایش داد.

رادکلیف می گوید: “با افزایش بودجه و مازاد ، او می خواهد 35 درصد از وقت خود را صرف ساختن یک ساختمان برای جامعه خود کند.”

وی گفت: “ما موافقیم که این چیزی است که گردشگری جدیدی را با نرخ قانونی ایجاد می کند.” ”

طبق قوانین ایالتی ، این بودجه فقط برای “کنوانسیون های منطقه ای و اهداف گردشگری” قابل استفاده است. برای کشف ، سنت لوئیس یک مشاور به نام “Analysis Field” را برای شناسایی منطقه ای که گردشگران را به شهرستان شمالی می برد ، استخدام کرد.

محلی مدرن و ابتکاری برای مسابقات ملی. آنها موسیقی مدرن و تحقیقات میدانی را توسعه دادند.

ایده ها و تاریخ ها در زندگی جدید در مرکز اجتماع جدید ظاهر نمی شوند.

او گفت: “به زبان ساده ، شما می توانید یک ردیاب داخلی داشته باشید و اینها و موارد دیگر را به آن اضافه کنید.”

طبق قوانین ایالتی ، بودجه ای که برای گردشگری در نظر گرفته می شود می تواند برای یک مرکز اجتماعی استفاده شود. کلیف اشاره می کند که این پول مربوط به اکتشاف سنت لوئیس نبود.

او “دروازه بان” است که به آنها اختصاص داده شده است.

تمام جزئیات برنامه شهرستان شمالی قبل از عقد قرارداد گسترش مرکز شبکه از آهن و فولاد ارائه می شود. . مجامع منطقه ای و کنوانسیون کمیته های بازبینی را تشکیل می دهند. او معتقد است که این کمیته می تواند خیلی سریع عمل کند.

راتکلیف گفت: مزایای اقتصادی توسعه بسیار بیشتر از سرمایه گذاری است و اگر به موقع تا سال 2023 تکمیل نشود ، می تواند در کنوانسیون منطقه ای حداقل 100000 دلار هزینه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید