You are currently viewing خوش آمدی  بیا تو …

خوش آمدی بیا تو …


دستور پخت

دستور العمل های موجود در وب سایت در هر مرحله پس از WLS ، از جمله سطح مایع قرمز ، کمک می کند. سطح مایع قرمز ؛ مرحله کهربا نرم / پوره شده ؛ و سومین دستور سبز “بخور برای زندگی”. پروتئین حاوی سطوح کلسیم و چربی است. در اینجا چند کد اضافی برای دستور العمل های مناسب برای تبرید و گیاهخواری آورده شده است. دستورالعمل ها نسبت ها را ارائه می دهند و اندازه های معمولی و نسبت WLS توصیه می شود زیرا در نظر گرفته شده است که با خانواده و دوستان خورده شود.

توصیه های سبک زندگی

شیوه زندگی جدید چاقی در مورد غذا است. این یک تمرین است ؛ تغییرات در رفتار و روابط ؛ پایبندی به داروهای ضروری. مواجهه با شرایط ناپایدار می تواند بهترین نیات را مخدوش کند. برخورد با موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن در بیرون ؛ یافتن ایده های جدید برای تغییر اندام از طریق نکات مد و زیبایی. عادات جدید سالم را جایگزین عادت های قدیمی کنید که مخرب هستند. وب سایت آنها را نیز پوشش می دهد.

عمل جراحي

این وب سایت شامل انواع جراحی هایی است که برای کسانی که می خواهند بیشتر بدانند ارائه می شود. آنها و تیم روانپزشکان خود می توانند بهترین انتخاب های آگاهانه را انجام دهند. خانواده و دوستان می توانند در توضیح تفاوت بین عمل جراحی و مشاوره در مورد نحوه حمایت از عزیزان در تصمیم گیری خود مفید باشند. برای مراحل صلاحیت ؛ همچنین رژیم های غذایی قبل و بعد از عمل را مورد بررسی قرار می دهد که برای موفقیت طولانی مدت نیاز به پیش و پس از عمل دارد.

فروشگاه آنلاین

خرید آنلاین دیگر کنترلهای قبلی ما را حمل نمی کند. با این حال ، می توانید بلافاصله جزوه را برای مرجع فوری به صورت pdfs بارگیری کنید.

رسانه های اجتماعی

اکنون اکثر رسانه های اجتماعی مرتبط با وب سایت مسدود شده است حساب کارول در اینستاگرام به عنوان یک سرباز قدیمی ، او خطرات و انتخاب رژیم غذایی خود را پنهان می کند (گاهی اوقات موارد دیگر). returntoslenderofficial handle (برای پیوند دادن به آن اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) به آن مربوط می شوند ، اما نه همه آنها. اگر می خواهید آن را دنبال کنید ، باید تنظیمات خود را تنظیم کنید.

با ما تماس بگیرید

شما دیگر به طور روزانه از وب سایت دیدن نمی کنید و نظرات شما به صورت هفتگی بررسی می شود. هیچ محتوای جدیدی اضافه نشده است زیرا این سایت به عنوان منبع در نظر گرفته شده است.دیدگاهتان را بنویسید