خرید و فروش ارز دیجیتال از صرافی والکس


در سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به یک راه مطمئن برای کسب سود تبدیل شده است.

فعالان بازار ارزهای دیجیتال بر این باورند که در حال حاضر تنها راه حفظ ارزش دارایی ها در برابر تورم و بحران های اقتصادی، سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. به همین دلیل افراد زیادی با هدف کسب سود روزانه وارد این بازار می شوند.

یکی از چالش های اصلی اکثر افراد، انتخاب یک صرافی معتبر ارز دیجیتال برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. صرافی ارز دیجیتال Valx یک بستر آنلاین، امن و سریع برای انجام تراکنش های ارز دیجیتال است. این پلتفرم بیش از چهار سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال فعال است و در حال حاضر یکی از پیشگامان فعال در این زمینه است.

کاربران می توانند علاوه بر خرید ارزهای دیجیتال از والکس، با مشاهده بخش مارکت ها، قیمت های لحظه ای را بر اساس بازارهای تتر (دلار) و تومان مشاهده کنند.

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایران

معاملات ارزی به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایرانیان با ریسک های زیادی همراه است. در صورت شناسایی و تایید هویت کاربران ایرانی، این صرافی ها می توانند دارایی کاربران ایرانی را مسدود کنند. به همین دلیل سریع ترین و مطمئن ترین راه برای خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی است. علاوه بر این، برخلاف صرافی‌های خارجی، کاربران برای خرید ارزهای دیجیتال از والکس نیازی به دلار، یورو و استیبل کوین تتر ندارند. زیرا والکس امکان خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را از طریق ریال به کاربران خود ارائه می دهد.

خرید ارزهای دیجیتال از والکس مزایای زیادی برای کاربران این صرافی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

تنوع سکه: یکی از ویژگی های کلیدی صرافی ارزهای دیجیتال Valex پشتیبانی آن از بیش از ۵۰ توکن برتر است. با تنوع بخشیدن به سبد معاملات، کاربران حرفه ای می توانند سود بیشتری کسب کنند. علاوه بر این، صرافی Valx نه تنها از ارزهای دیجیتال برجسته مانند بیت‌کوین، اتریوم، ریپل و غیره پشتیبانی می‌کند، بلکه میم کوین‌های معروفی مانند Dodge و Shiba و سکه‌های متاورس مانند Alice و Sandbox را نیز در فهرست خود دارد.

ذخیره سازی امن دارایی های کاربران: یکی از چالش های اصلی افراد شاغل در بازار ارزهای دیجیتال، محافظت از دارایی های خود در برابر حملات هکرها و سودجویان است. یکی از مزیت های اصلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال از Valx این است که دارایی های کاربران در یک کیف پول مخصوص سرد نگه داشته شده و از حملات مختلف در امان هستند.

داشتن پشتیبانی حرفه ای: یکی از چالش هایی که اکثر کاربران صرافی با آن مواجه هستند، نداشتن تیم پشتیبانی قوی است. در عین حال صرافی ارز دیجیتال والکس پشتیبانی حرفه ای و ۲۴ ساعته آنلاین و تلفنی را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا کاربران بتوانند در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

احراز هویت سریع: فرآیند ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال والکس بسیار سریع است و مراحل ثبت نام در کمتر از پنج دقیقه به پایان می رسد.

تسهیلات پیشرفته تجارت: یکی دیگر از مزایای خرید ارزهای دیجیتال از والکس این است که کاربران می توانند از ابزارهای کاربردی زیادی برای انجام معاملات خود استفاده کنند، مانند محدودیت سود و زیان، پانل های گزارش سود و زیان، امکان تنظیم هشدار قیمت و همچنین جداول قیمت گذاری. ، و غیره… دسترسی دارد با استفاده از این ابزارها، کاربران می توانند معاملات خود را هوشمندتر کرده و احتمال از دست دادن معاملات را به حداقل برسانند.

چگونه از صرافی ارز دیجیتال والکس ارز دیجیتال بخریم؟

یکی از ویژگی های اصلی خرید ارزهای دیجیتال از والکس این است که برای دسترسی به کیف پول و بازارها کافی است کاربر ثبت نام اولیه را انجام دهد. این ثبت نام در عرض چند دقیقه انجام می شود. برای دسترسی کامل به تمام ویژگی‌های پلتفرم، احراز هویت پیشرفته مورد نیاز است. اگر در هر یک از این مراحل با مشکل مواجه شدید و به کمک نیاز دارید، می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

پس از این مرحله می توانید با ورود به بازار اختصاصی هر ارز و معامله همگام با بازارهای جهانی، سفارش خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را ثبت کنید.