خبر خوش برای مردم این شهر


نماینده مردم گرمی مغان و انگوت در شورای اسلامی گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ در اختیار نمایندگان برای پروژه های عمرانی در حوزه های راهسازی، آب شرب، طرح روستای هادی و شهری هزینه می شود. توسعه.

اما اسماعیلی

اما اسماعیلی در بازدید از محورهای مواصلاتی موران گرمی گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ در اختیار این مجموعه قرار گرفته است.

نماینده مردم گرمی مغان و انگوت در شورای اسلامی از اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال برای طرح ها و پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه خود خبر داد و گفت: از اعتبارات ماده ۱۸۰ مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای ساخت و ساز در اختیار نمایندگان است. پروژه های راهسازی و آب شرب. ، طرح های روستایی و شهری هزینه می شود.

وی با اشاره به توسعه راه های مواصلاتی در منطقه مرزی موران گفت: سال گذشته ۱۰۰ میلیارد ریال برای ۱۰ کیلومتر راه گرم به مرکز منطقه موران اختصاص یافته و میلیارد ریال در حال انجام است. قرار است فاز دوم این پروژه اعتباری از مرکز شهر زهرا به سمت گرمی آغاز شود.

اسماعیلی اضافه کرد: از اعتبارات موجود برای پروژه های آب شرب، راهسازی، عمران شهری، طرح های دهیاری، سالن های ورزشی و … برای شهرستان های گرمی و انگوت پیش بینی شده است و انتظار داریم دستگاه های مجری تلاش کنند. جذب اعتبارات ملی با استفاده از توانمندی مدیران کل استان ها

ولی اسماعیلی: مژده، نماینده ای گرم برای مردم این شهر

خبر خوش برای مردم این شهر