خبر خوش این پک خبری افتخار وجود شماست / پسران ایران گل کاشتند


گروه خبر خوب: در هیاهوی زندگی روزمره و بین فراز و نشیب هایی که هر لحظه برایمان پیش می آید، دیدن خبرهای خوب در اطرافمان مانند دیدن لیوان معروفی است که همیشه نیمه پر و نیمه خالی است و نگرش ما را به زندگی به چالش می کشد. افکار منفی آنقدر به ذهن ما می رسد که از ظاهر خود احساس شرم می کنیم.

نگران نباش! ما به جرات می گوییم که شما برنده این چالش شده اید! در حال حاضر وقتی یک مشتری یک خبر خوب دریافت می کند و شما مشتاقانه کلمات را برای شما دنبال می کنید، به این معنی است که از آن دسته افرادی هستید که نیمه خالی لیوان را در چشمان خود نمی بینند و با شنیدن خبرهای خوب روز خود را می سازند. . بنابراین، اکنون که پا به جلو گذاشته‌اید و یکی دیگر از مهمانان عزیز خبرهای خوب ما شده‌اید، از شما دعوت می‌کنیم تا بهترین کار را امروز انجام دهید تا آن را به افکار مثبت خود بچسبانید.

نوش جانتان پسران نایب قهرمان ایران

امیدهای نایب قهرمان کشورمان برای کشتی آزاد در مسابقات جهانی به نوعی به ما چسبید. در زمانی که افراد زیادی از خارج از ایران به خانواده بزرگ ما سر می زنند و به دنبال چیزی می گردند تا برای خود غذای جدیدی پیدا کنند. بفرمایید! قهرمانی امید را تقدیم می کنیم که قطعا اینطور نیست، اما آن را به شما نشان می دهیم تا بدانید در هر شرایطی و در کنار هم مردم ما عرق ملی خود را در دست دارند! توجه داشته باشید «بهم» به ناموس فرزندانشان می بالند. کودکانی که راه مردانگی و قهرمانی را در راه پدران خود پیموده اند و پرچم ایران را با افتخار بر سر دارند. بعد از کولاک برادران فیروزپور و مدال های امیرعلی آذرپیا و امیرمحمد یزدانی که هر چهار نفر مایه مباهات ما بودند، امیرحسین خان فرزند فردین معصومی با مبارزه روحی خود آخرین گل را به ثمر رساند. کام را شیرین کن و بار دیگر به ایران و قهرمانانش افتخار کنیم. این امیران این سرزمین غریب دل ما را بیمار می کنند و به ما یادآوری می کنند که فرزندان این سرزمین نان حلال خورده اند و راه پدران خود را می روند، پس مطمئنا ایران ما برای همیشه سرافراز خواهد ماند و این مژده ما برای شماست.

کار دست متخصصان ایرانی در بازار جهانی گاز

امروز همه اخبار ما باعث افتخار است. وقتی صحبت از خودکفایی و تولید در کشور می شود، افتخار می کنم که مردم کشورم به سطح علمی بالایی رسیده اند و می توانند فرش خود را از آب بیرون بکشند. با این حال، این تمام ماجرا نیست. اگرچه افزایش تولید داخلی و ورود به بازار صادرات به خودی خود خبر خوبی است، اما بهتر از آن این است که با افزایش تولید برای افراد بیشتر، شرایط کار و اشتغال فراهم می شود و جوانان ما می توانند آینده بهتری را برای خود متصور شوند. . اما خبر خوب ما چیست؟ خبرها حاکی از آن است که به گفته مدیرعامل شرکت مهندسی گاز ایران «۸۵ درصد تجهیزات صنعت گاز ساخت داخل است و بر اساس این ظرفیت، قرارداد صادرات ۴۰ توربین گازی به روسیه منعقد شده است». گفته می شود توربین های گاز ایران نه تنها قابل مقایسه با محصولات مشابه خارجی هستند، بلکه حتی از آنها نیز بهتر است.

دلسوزی برای دانش آموزان بی بضاعت

فرزندان امروز سرمایه های آینده این کشور هستند، بنابراین هر چه برای آنها سرمایه گذاری کنیم، برای آینده یک کشور سرمایه گذاری کرده ایم. حالا این سرمایه‌گذاری می‌خواهد علمی و فرهنگی یا حتی یک سرمایه‌گذاری ساده‌تر مثل تغذیه کودکان بی‌بضاعت باشد. این خیلی خوب است که همه مردم از اجرای طرح تغذیه رایگان دانش آموزان مناطق محروم پس از سال ها وقفه خوشحال خواهند شد. “مصطفی بابایی”; سخنگوی آموزش و پرورش اعلام کرد: با عزم دولت مردمی، با توجه به موضوع عدالت و اهمیت سلامت دانش آموزان به عنوان شرط آموزش، طرح توزیع رایگان در مناطق کم برخوردار و حتی در این طرح احیا می شود. در چند روز اخیر در چند مدرسه روستای استان همدان اجرا شده است.این خبر را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این بار در ادامه این طرح خوب کوشا باشیم و بتوانیم سلامتی بیشتری را برای دانش آموزان خود در سراسر کشور داشته باشیم. کشور.

یک مورد خاص با جلبک

حرف یکی از نزدیکانم همیشه در گوشم زنگ می زند. او همیشه می گفت: «اگر جوانان ما از فکر پشت میز نشینی و باور به توانایی های خود دور شوند، دیگر بیکاری در بین جوانان ما وجود نخواهد داشت و می توانند روی پای خود بایستند. ” امروز وقتی خبرهای خوشی را از محققان جنوب کشورمان درباره یک شرکت خاص شنیدم، حرف او را کاملاً باور کردم. اگر مردم در یک منطقه نسبتاً محروم بتوانند کارهای بزرگ انجام دهند، مطمئناً با کمی فکر و شجاعت اتفاقات خوبی در مناطق دیگر رخ می دهد. مشکل اینجاست که محققان بوشهری با پرورش جلبک با آب نمک و بدون خاک حاصلخیز توانسته اند چندین محصول بیوتکنولوژیکی تولید کنند. بخشی از این محصولات در اختیار شرکت های غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی قرار می گیرد و بخشی دیگر به محصولات آرایشی و بهداشتی، نان مکمل غذایی اسپیرولینا، بیسکویت اسپیرولینا پلاس پروتئین و نوشیدنی مفید از عصاره این جلبک در کارگاه مرکزی لینده تبدیل می شود. . . البته این رویداد شامل یک خبر خوب دیگر نیز می شود و آن اشتغال زایی برای جوانان روستایی است که بسته خبرهای خوب ما را تکمیل می کند.

توصیه ای صادقانه از پیامبر اکرم (ص):حالا به همسرت بگو دوستت دارم

گاهی گفتن این دو کلمه «دوستت دارم» آنقدر فراموش می شود یا آنقدر تأخیر می شود که احساسات و روابط بین زوجین را تا مرز جدایی پیش می برد و به اتفاقات بدتری نیز منجر می شود. منظور ما فقط زوج های جوان نیست و این خلأ در بسیاری از زوج های مسن نیز احساس می شود. پس بیایید از امروز تمرین کنیم و به گفتن این عبارت سخت و آسان عادت کنیم تا ناجی روابط خود باشیم و فرمان پیامبر اکرم خود را اطاعت کنیم. حجت الاسلام حسینی قمی در این باره به نقل از کلام رسول خدا (ص) می گوید: ابراز دوستی و محبت بسیار مهم است و اگر این محبت بین زن و مرد جاری شود خانه پر می شود. از خوشبختی، پس از بیان احساس زیبای درونمان خجالت نکشیم، زیرا پیامبر (ص) فرمود: «گفتار مرد به زن: دوستت دارم، دل من را برای همیشه رها مکن». “

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید