من خیلی فکر کردم و لیستی از چیزهایی که این روزها خوشحالم می کند به دست آوردم. در واقع، سبک امینم بدون نظارت در چهره شما، در این زمان بسیار طبیعی تر به نظر می رسد. از آنجایی که ما باید کار درست را انجام دهیم، حتی اگر سخت تر باشد و همچنین از آنجایی که من نمی توانم رپ بخوانم (حتی در سطح “پسر groovy”، هر چه باشد) بهترین کار را انجام خواهم داد. من یک پست خواهم نوشت. من هم مثل شما سعی می کنم ایمان را حفظ کنم. من فکر می کنم همه چیز بهتر خواهد شد. امیدوارم این به شما کمک کند به چند شادی زندگی خود فکر کنید.

  • یکی از سرگرم کننده ترین چیزهای این روزها در زندگی روزمره من این است که می توانم یک ناهار گرم را مستقیماً از اجاق گاز بخورم که روی آن یک قاشق غذاخوری قیمه ذوب شده و در دال و برنج ذوب شده باشد، بوی آن در تلاش برای مخلوط کردن آن با برنج از بین می رود. انگشتم را می سوزانم، روی انگشتانم می دمم و با انگشتانم ضربه می زنم تا داغ هم بزنم.

دال، برنج و کاری گوشت گوسفند

  • خرج‌فروشی محله‌ای که منبع بی‌پایانی چیپس سیب‌زمینی را ذخیره می‌کند، فقط به این دلیل که دوست دارم تصور کنم چیپس‌های سیب‌زمینی را دوست دارم، که هر هفته دوباره پر می‌کنم بدون اینکه اجازه بدهم تمام شود.
  • یک سوپرمارکت جدید در همسایگی در این زمان افتتاح شد و آنها همه چیز دارند، منظورم همه چیز است – کارا باندی، میکسچر، موروکو..
  • یووی بین پاهای من و پایین می پرد تا اگر به مدت ۱۵ دقیقه به او مراجعه کنم، ۵ دقیقه پام را ماساژ دهد.
  • حسینی در حالی که در گوشه کوچکم کار می کنم روی موهایم مدل مو می کند. خیلی راحت است که شخصی موهایتان را شانه کند و روی آن کار کند. باید به خاطر داشته باشم که بعداً به برس مو نگاه نکنم زیرا با دیدن تمام موهای آن دچار حمله قلبی می شوم.

  • به نظر می رسد جگان سخنران خوبی باشد. PJ های بیچاره را به طرز دردناکی می شکند (شوخی های موکا) و برخی از آنها واقعاً من را می شکند. این را هنگام بستن کشف کردم. من رد نمی کنم که این یک مورد از سندرم استکهلم باشد. نیاز مادر اختراع است. Lockdown Motherf**ker است (ببخشید، فراموش کردم این آهنگ رپ نیست) برای همه شادی های بشریت – بیرون رفتن، بازی کردن، دوست بودن، اعتماد به یکدیگر، خوردن پیتزا. همانطور که در مونا راگام، جگان علی بزرگ شد. ما در زمان شروع قرنطینه تا حد دل خود دعوا و دعوا کردیم. اکنون ما از میم های واتساپ و شخصیت های فیس بوک به عنوان شروع کننده مکالمه استفاده می کنیم و بی اهمیت ترین چیزها را مورد بحث قرار می دهیم. ما هنوز نمی توانیم در مورد چیزی به توافق برسیم. او دیگر نمی تواند با من عبور کند زیرا تماس خود را از دست داده است. من آنجا در اتاق آن طرف هال هستم.
  • نه یادداشت تشکر کاملاً بدون ذکر خدمتکار من کامل است. می‌دانی که در عشق اولیه، از دست همه عصبانی و عصبانی می‌شوی، زیرا آن روز با دوست پسر/دوست دخترت صحبت نکردی. من و خدمتکارم هم همینطور. روزی که در تعطیلات هستید، من خودم بدتر هستم – عصبانی، تلخ و بد خلق. اکنون قبل از اینکه هر یک از شما من را به شرکت گزارش دهید، لطفاً بدانید که همه اینها بر اساس رضایت متقابل است.
  • من از معلمانی که هر روز ۳-۴ ساعت از صباح حسینی و یووی را صرف آموزش این اورک های وحشی – دختران وحشی می کنند (البته هیچ شخصیت دختر وحشی در داستان های ما وجود ندارد) سپاسگزارم.
  • “Ennai vaazhavaikkum Deivangal aana” نتفلیکس و آمازون – نمی توانم به شما بگویم که چقدر برای من مهم هستید. شما در این دوران سخت که تئاترها تعطیل هستند از من حمایت می کنید. تماشای داستان‌ها، حرکت به سرزمین‌های دور، احساس کردن برای کسی، گریه کردن و خندیدن برای انسان‌ها مانند هر چیز دیگری اساسی است. یکی از معدود کارهایی که هنوز می توانیم انجام دهیم، این است که «اجتماعی» را به ما باز می گرداند.
  • به طور خلاصه وقتی چنای روی باز ۱ بود و ۵ بسته بود و ما در سرخوشی مبهمی در مورد اینکه می‌توانیم بدون جریمه راه برویم، یک هولا هوپ سفارش دادم. من از ۴ می خواهم حلقه را بچرخانمy کلاس در مدرسه در زمان بازی زمانی که برخی از همکلاسی های من ماهرانه موفق شدند برای چند دقیقه بچرخند. من خیلی خجالتی بودم که سعی کنم خودم را فریب ندهم. من خیلی هیجان زده هستم که بگویم من یاد گرفتم حلقه را در یک روز بچرخانم و بسیار سرگرم کننده است. من برنامه های بزرگی دارم این به خودی خود یک عملکرد جداگانه است.

در زمانی که اتفاقات بد و وحشتناکی در اطراف ما رخ می دهد، زنده ماندن یک دستاورد است. حتی بهتر از آن، این کار را با لبخند انجام دهید و اطرافیانتان را شاد کنید. من دوست دارم شادی های کوچک را در زندگی روزمره شما بشنوم. در نظرات به اشتراک بگذارید. خوش بین باشید عشق برای همه!

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

این نوشته در مهربانی و بازتاب ها ارسال شده است و با برچسب #غذا بهتر باشد، داستان های روزانه، یافتن شادی، خاطرات بیمه، بازتاب ها برچسب گذاری شده است.