You are currently viewing حیوانات خانگی با پیتر – سارا گلدشتاین

حیوانات خانگی با پیتر – سارا گلدشتاین


نام: پیتر گرانت

مشخصات ارتباطات شرکتی

در این مدت دلت برای چه کسی تنگ شده است؟ شریک من هنریک

1-2 هم اکنون زندگی خود را از جمله ها نجات دهید. کار در خانه و ملاقات با دوستان دور و نزدیک ؛ یا ملاقات منظم یک چالش است. کودکان و همکاران و دوستانم را مقایسه کنید. من هرگز با همان چالش ها روبرو نشده ام. اشتغال مطمئن ؛ از اینکه خانه خوبی برای داشتن شریک حمایتی و قرنطینه دارید متشکریم.

آخرین غذای مورد علاقه شما چیست؟ اسفناج! صبح سعی کردم شیرینی ها را از بین ببرم و شروع به تهیه آب میوه های خودم کردم. و برای یک سالاد تابستانی مناسب است که بهاری را که قبلاً در ونکوور داشتیم بو بدهد.

سه دارایی انبوه غیرقابل مذاکره در حال حاضر چیست؟

(1) نان برای نان تست با آووکادو یا تخم مرغ

2 بلوک آناناس

3 شراب زیاد.

چگونه برای آشپزی خود الهام می گیرید؟ جایی که. ما از کتاب های آشپزی برخی از رستوران های محلی مورد علاقه خود برای امتحان غذاهای مارک دار آنها استفاده کردیم که ما نمی توانیم منتظر بازگشت آنها باشیم.

هنگام خوردن QUARANTINE غذای مورد علاقه شما کدام بود؟ سالاد گالاس ، سبزها و گورگونزولاها – سرو با ماهی تازه فوق العاده است.

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ از کره خجالت نکشید.

اگر سفارش دهید رستوران مورد علاقه شما چیست؟ کافه لا کوئرسیا یا آبی آبی

آیا هابی / کتابهای مورد علاقه / PODCASTS مورد علاقه وجود دارد؟ تمام شد یک مرد خوب در مسکومن آن را به عنوان یکی از بهترین فرارها برای خواندن در حال حاضر توصیه می کنم.

آیا می توانید نکته ای را در مورد ACTIVITY به من یاد دهید که شما را ادامه می دهد؟ صبح باید به دفتر بروم تا 30 دقیقه بدوم و لباس نپوشم. خیابانهای محبوب در حال حاضر نسبتاً ساکت هستند و صبح به من روحیه می دهند. وقتی هوا اجازه می دهد تشکیل جلسه ؛ سعی می کنم تا جایی که می توانم بیرون بنشینم. در نتیجه ، در پایان روز احساس امنیت بیشتری می کنم. همچنین ، خاموش کردن تقویم در زمان ناهار کلید حفظ برخی از مرزها بین کار و زندگی در طول روز است.دیدگاهتان را بنویسید