You are currently viewing حقیقت تاریک در مورد کیسه های پوره – اوه عزیزم

حقیقت تاریک در مورد کیسه های پوره – اوه عزیزمکیسه های تمیز بسیار راحت هستند. آنها شامل میوه ها و سبزیجات هستند. و مهمتر از همه ، با وجود اینکه کودکان آنها را دوست دارند ، آیا آنها واقعاً انتخاب سالمی برای فرزند شما هستند؟ به نظر می رسد آنها به اندازه خانگی مفید هستند.

چگونه ساخته می شوند؟

اولین قدم برای تصفیه از فروشگاه این است که میوه ها و سبزیجات را روی حرارت بسیار زیاد بجوشانید و گوشت را سفت و نرم کنید. این تفاله برای انواع تولیدکنندگان غذای کودک ارسال می شود که آن را به روش خاص خود ترکیب می کنند و با یک عملیات حرارتی بسیار بالا دوباره گرم می شوند.

میوه ها و سبزیجات حاوی ویتامین ها و آنزیم های محلول در آب هستند. بنابراین دمای بالا مطمئناً با از بین بردن همه چیزهای بد کنترل می شود ، اما متأسفانه بیشتر ارزش غذایی را از بین می برد. در نتیجه مقدار زیادی قند وجود دارد. این ماده مغذی کمتر است و شبیه میوه ها و سبزیجات نیست. پاک کننده خریداری شده حاوی فیبر ضروری و فیبر مورد نیاز برای کاهش سطح اجتناب ناپذیر قند خون است. حاوی چربی یا پروتئین نیست. متاسفانه وقتی اجسام می افتند و قند خون بالا می رود و قند خون کاهش می یابد ، احتمال ذوب شدن و غرش کردن بیشتر است.

اولین تجربه غذایی نوزاد اولویت های آنها را برای آینده مشخص می کند. نوزادانی که غذای شیرین نوزاد مصرف می کنند ، در طول عمر خود شانس بیشتری برای ایجاد رژیم شیرین دارند. کیسه های شیرین نشده ، مانند کلم پیچ و کینوا ، عمدتا پر از کاهش میوه های بسیار جذاب هستند.

یادآوری راحت است

توت فرنگی یک غذای رایج برای نوزادان است (بثورات مکرر) ، اما اغلب در پاک کننده های خریداری شده از فروشگاه موجود است. اما تولیدکنندگان غذای کودک به والدین می گویند نگران نباشید ، نگران نباشید. آنها ادعا می کنند که توت فرنگی های تصفیه شده خود را که مسئول واکنش آلرژیک هستند از بین می برند. مثل حق فخرفروشی. آنها می گویند گرمای مورد استفاده برای پخت توت فرنگی در خانه آنها به حدی نمی رسد که بتواند همین گوشتها را به طور موثر از بین ببرد.

آیا من تنها کسی هستم که آن را به عنوان یک پرچم قرمز ترسناک می بینم؟

نظافت خانگی در کیسه های قابل بازیافت چطور؟

مواد مغذی بیشتری خواهند داشت. اما دلایل زیادی وجود دارد که می توانید فرزندان خود را از استفاده از کیف منع کنید.

کیف های تمیز به کودک رنگ و بافت می بخشد. آماده تغییر رنگ و طعم نیست.

کودکانی که به مدت طولانی رژیم غذایی تمیز می خورند نسبت به گوشت ها و طعم های مختلف بعداً تحمل بیشتری دارند (نشان دادن = خواندن)

کدو و نخود فرنگی ممکن است متفاوت از موز و سیب باشد ، اما هر چیزی که از فروشگاه خریداری می کنید شیرین است.

والدین اغلب می گویند که فرزندان یا فرزندانشان کیسه را به غذاهای دیگر ترجیح می دهند. برای من ، این یک نشانه بسیار واضح است که تکیه بر کیسه های تمیز بر آنها تأثیر منفی می گذارد. چسباندن این کیسه ها در کوتاه مدت ممکن است راحت تر باشد. اما اگر همه می خواهند آن را بخورند ، من می توانم به شما اطمینان دهم که دادن کیسه های بیشتر به آنها چیدمان بیشتری می دهد.

کیسه های تمیز به کودک اجازه تماس با غذا را نمی دهند.

دیدن غذا ؛ لمس و طعم بویایی اجزای مهمی برای رضایت است و عدم وجود این عناصر کلیدی در هنگام غذا خوردن می تواند به طور قابل توجهی سیری بدن را مختل کند.

برای کودکان مهم است که نحوه تنظیم قطعات مناسب را به جای لغزش در کیسه تا زمانی که تعامل با غذا کامل شود ، بیاموزند.

کیسه های تمیز غذای واقعی را به کودک آموزش نمی دهند.

غذاهای تازه به کودکان کمک می کند تا طعم غذاهای فردی را احساس کنند. و حتی اگر از کودکی سطح بیولوژیکی مناسبی را پشت سر بگذارند ، کسانی که با یک پایه محکم شروع به کار کرده اند ، بسیار ماجراجو خواهند بود تا کسانی که به بچه های مدرسه ای خود اجازه می دهند به خوبی ادامه دهند.

من می دانم که والدین آرامش خود را دوست دارند. اما البته ، کیسه های تمیز غذای مغذی نیستند که آنها می فروشند. وقتی با فرزندانم سفر می کردم و وقت نداشتم درست غذا بخورم ، آووکادو می خوردم ، کنسرو ماهی قزل آلا شور ؛ ما غذای مسافرتی آسان مانند آجیل ، کره یا میوه های خشک را برای شما خواهیم آورد.

آیا کیف های تمیز ترسناک ترین چیزی است که کودک می تواند به شما بدهد؟ قطعا نه. اما قطعاً وابستگی به حوزه های کنونی فرهنگ ما منجر به فساد در فرزندان ما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید