حضور مسئولان در محل مشکلات را کاهش می دهد


به گزارش خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه گلپایگان در خطبه های نماز جمعه شهرستان گلپایگان با اشاره به آثار عاشورا اظهار داشت: حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) چراغ هدایت و کشتی نجات برای افرادی که با الگو گرفتن از آنان راه خود را گم کرده اند و با نهضت امام حسین (ع) از گمراهی نجات خواهند یافت.

وی با اشاره به اینکه سیل اخیر در برخی نقاط کشور باعث تخریب اراضی مسکونی و کشاورزی شده است، تصریح کرد: حضور به موقع و موثر مسئولان در مناطق سیل زده می تواند تا حد زیادی از آلام مردم بکاهد.

کرامتی بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری حضور مسئولان در عرصه های مختلف به ویژه در مواقع گرفتاری یکی از مظاهر نظام مردمی و عامل ایجاد انسجام و وحدت در بین ملت است که از مشکلات نیز می کاهد.

امام جمعه گلپایگان تصریح کرد: مردم از حضور دلسوزانه مسئولان قدردانی می کنند، امیدوارم مشکلات مناطق سیل زده به زودی حل شود. نوع تعامل با طبیعت و قوانین موجود در طبیعت باید رعایت شود تا با طبیعت عصبانی نشویم. ساخت و سازهای غیرکارشناسی باعث ایجاد مشکل در جاده ها می شود، مسئولان دست اندرکار باید به این مهم توجه بیشتری داشته باشند تا تخلفات جبران شود.

وی با اشاره به ۲۶ مرداد ماه روز خبرنگار که به مناسبت شهادت شهید صارمی نامگذاری شده است، بیان کرد: امروز یکی از مهم ترین ابعاد زندگی ما با موضوع رسانه در ارتباط است که می تواند باعث ایجاد شایعات و تغییراتی شود و می تواند همچنین منجر به تخریب و بازسازی می شود. خبرنگاران باید راه شهدای خبرنگار را ادامه دهند تا در رسالت خود موفق باشند.

انتهای پیام/۶۳۰۷۱/ح/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید